reklama
Země: Česko Česko

Brdy

Dnes jsem se dočetl v novinách o otevření vojenského prostoru pro turisty a cykloturisty. Je to prima,že se člověk dostane někam, kam se noha civilisty nesměla podívat. Mám jen obavu, že se okolo Brdských cest začnou povalovat odpadky, jako je tomu jinde. Co vy na to?

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2007
Autor: cendik
  • Re: Brdy

         

    Az tam postavi radar, tak jsem slysel, ze nebudem na kolech potrebovat baterky do svetel a kolo pojede samo

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2007
    Autor: Me2d
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brdy

         

    A nemáš nějakej odkaz? To se jedná o jednorázovou akci? O nějakém trvalém zpřístupnění vojenskejch prostorů značně pochybuju, oni se lampasáci tak snadno nedaj. Jinak již dříve byly zpřístupněny okrajové části, ale to je taková kapka v moři. Jednorázové zpřístupnění vojenského újezdu se dělá každoročně v Boleticích (???) jestli se nepletu.
    Chtělo by to najít víc informací a hodit odkaz. Tohle mě zrovna dost zajímá.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brdy

           

      Píšou to snad ve všech dnešních novinách, že to slavnostně otevřela ministryně ponorek a každý víkend a svátky můžeme do Brd. Naposledy se tam takto mohlo za I.republiky.Není to prima?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2007
      Autor: cendik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brdy

             

        Jo už jsem se podíval. Jestli ale nejsem momentálně vopožděnej, tak se všude píše o zpřístupnění ČÁSTI vojenského újezdu. Viděl jsi mapu? Teda já nechci bejt nějak přehnanej šťoural, ale myslim, že by mohli klici vojenský trochu přitlačit...
        http://www.vojujezd-brdy.cz/VismoOnline...

        Nevim jak to bylo za první republiky, ale jestli je tohle u tebe zpřístupnění vojenského újezdu, tak to ať se propadnu do západního Německa :-)
        V každym případě - aspoň něco, žejo ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brdy

             

        Bylo zpřístupněno 38 z 260 km2. U Podbořan začíná vojenský újezd Hradiště (Doupov) velkej jak kráva, že kdyby tam pustili všechny český tanky (oba dva) tak se tam ztratěj, to jim nestačí? Tak se nediv že nejsem nijak rozšoupnutej z 38 km2.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brdy

               

          Když už tam budeš, tak ti nikdo nedokáže, že jsi tak trochu zabloudil mimo povolenou plochu 38Km2, ne?

          [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brdy

           

      http://www.novinky.cz/domaci/cast-vojenskeho...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brdy

           

      Jde o trvalé (doufejme) otevření na víkendy, už loni KČT tam značil cesty. Nevíte někdo náhodou o mapě otevřené části prostoru s vyznačenými cestami.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brdy

             

        ve 3. tedy posledním vydání mapy kčt č.34 -brdy a rokycansko z března 2006 ještě vyznačený nejsou

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2007
        Autor: vette
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brdy

         

    Co se týče odpadků, stále jsem asi nepoučitelným optimistou a věřim, že zase tak strašný to nebude. Šumava byla po desítky let kvůli státní hranici civilistům nepřístupná a i když tam dnes jezdí tisíce lidí, nemyslim, že by odpadky byly ten nejvážnější problém. Na rozdíl od zájmů dřevařských společností :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brdy

           

      Byl jsem teď v Beskydech a zjistil jsem, že lidi jsou čím dál větší prasata (to ty čuníky urážím).Na Bumbálce se válejí odpadky, hned na parkovišti před cedulí Slovenská republika. Prostě hnus.
      Nechápu, jak si může lidstvo podřezávat větev na které sedí?????

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brdy

         

    Podle všech zpráv, které jsem četla, to vypadá, že budou zpřístupněny jen některé okrajové části. Toť oficiální verze. Jestli to v praxi bude vypadat jako včera, tak to bude paráda. Projeli jsme Brdy napříč (od východu na západ), potkali spoustu cyklistů a pěších turistů, ale vojáčka ani jednoho. 8-) Nejhorší zážitek - až nahoru k bunkrům vyjelo auto, ze kterého se vyhrnulo několik hlučných a dobře živených dětiček. 8-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2007
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brdy

           

      A z dětiček začnou padat obaly od čokoládiček a flašky od limonádiček.......

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024