Novej rám na starý kolo

Zdravím, brácha má starý kolo Amulet, a já si chci pořídit novej rám, místo mý Meridy, tak sem si říkal že bych mu ho mohl dát. Jak je to s kompatibilitou? Hlavový složení,vidlice a sedlkovka bude muset bejt asi nová, ale co třeba střed a kliky?
Dík

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2007
Autor: Kelib
  • Re: Novej rám na starý kolo

Zalezi, co je to stary kolo zac. Je fura veci, co pasovat muze, ale taky vubec nemusi, tohle si musis podle kola zjistit sam, na dalku ti kazdej muze dat jenom par tipu, ktery si stejne musis overit pohledem na to kolo A jako pri kazdy vymene ramu pocitej i s vymenou vsech lanek a bowdenu kvuli jinym navarkum a jejich delkam, jiny predstavec, atd. atd. . A pravdepodobne zjistis, ze bude mozna lepsi (treba ne ted hned, ale pozdeji), tvuj starej ram osadit novyma soucastkama nebo koupit radeji nejaky kolo rovnou novy.

[ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

68 cyklistů (2 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016