reklama

Novej rám na starý kolo

Zdravím, brácha má starý kolo Amulet, a já si chci pořídit novej rám, místo mý Meridy, tak sem si říkal že bych mu ho mohl dát. Jak je to s kompatibilitou? Hlavový složení,vidlice a sedlkovka bude muset bejt asi nová, ale co třeba střed a kliky?
Dík

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2007
Autor: Kelib
  • Re: Novej rám na starý kolo

Zalezi, co je to stary kolo zac. Je fura veci, co pasovat muze, ale taky vubec nemusi, tohle si musis podle kola zjistit sam, na dalku ti kazdej muze dat jenom par tipu, ktery si stejne musis overit pohledem na to kolo A jako pri kazdy vymene ramu pocitej i s vymenou vsech lanek a bowdenu kvuli jinym navarkum a jejich delkam, jiny predstavec, atd. atd. . A pravdepodobne zjistis, ze bude mozna lepsi (treba ne ted hned, ale pozdeji), tvuj starej ram osadit novyma soucastkama nebo koupit radeji nejaky kolo rovnou novy.

[ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
20.08.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

20.08.2017
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

147 cyklistů (5 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017