reklama

sports tracker

program pro nokie, sportovní aktivitu, Máte někdo zkušenost? Spolupracuje s GPS a vyplivne to záznam jízdy. ???? zná někdo, Používá?

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2007
Autor: vangogh
  • Re: sports tracker

         

    Používáte tu někdo tenhle progámek? Jak vám sedí vzdálenost, rychlost, výškový profil atd? Já jsem si ho dneska stáhnul a v busu cestou do práce poprvé zkusil a zjistil jsem že během čekání na bus a stání na jednom místě jsem urazil 400 metrů průměrnou rychlostí 7,5km za hodinu :-). A v jednu chvíli (při zastavování na zastávce) bus dokonce překonal rychlost 150km/h :-). Tak si říkám jestli tomu vůbec má člověk věřit, ale zas možnost fotit si fotky a mít u nich uloženou přesnou polohu není na škodu...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sports tracker

           

      Ten program neznam a nokii nemam, ale to co popisujes je relativne bezne chovani GPS, kdyz ma spatny signal.

      I kdyz GPSka, kterou mam meri docela slusne - zaznamenany trasy vetsinou pekne sedi v mape na silnici, uz se mi stalo, ze po zapnuti v mistnosti mi ukazovala pozici asi o 1km vedle, vydrzela tam ctvrt hodiny a pak skocila na spravne misto. Nebo treba prvnich 5 minut po zapnuti poloha litala okolo silnice, kde jsem jel +/- 100m a pak teprve zacala merit spravne, i kdyz od zacatku videla 5 satelitu.

      Ve meste mezi vysokymi domy to ma GPS vubec dost tezke, nejen ze ma mizerny vyhled na oblohu, ale navic se signal ruzne odrazi. Novejsi chipy si s tim poradi uz lepe, ale v autobuse fakt nemuzes cekat zazraky.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sports tracker

             

        Dobre to je na skalni stene - sli jsme tam a zpet po stejne pesince a ja mel GPS porad ve stejne kapse. A jak byla jednou otocena do volneho prostoru a podruhe ke stene, obe cesty maji stejny tvar, ale jsou posunute cca o 120 m.
        A kdyz se zapne ne uplne dokonala GPS na vode na kanoi, jedes pak vetsinu casu pud 100 m vlevo nebo vpravo, ale na vode se ji nelibi. 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sports tracker

         

    Tenhle prográmek mám a jsem s ním v celku spokojený. Je za darmo a tak se občas nějaká ta chybička vloudí, ale většinou je zapříčiněna slabým signálem ze satelitu. Ve městě má tedy větší šanci udělat nějaký ten zádrhel, než venku. Třeba tady jsem žádnou cybu nenašel: http://www.sports-tracker.com/#/workout... :) Výhodou je i to, že se dá uložit trasa i do GPX a tak je ji možno nahrát třeba i na http://www.bikemap.net/ a podobné.. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2011
    Autor: Tano
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sports tracker

         

    Hele, je to docela dobrý cyklodoplněk Ovi maps a Nokiácké GPS navigace

    Když to srovnám se speciální GPS klíčenkou "kudyšel", kterou jsem letos měl pár dní na testování v rámci soutěže do práce na kole, tak je to srovnatelné.

    I originál klíčenka mi zapomenutá nevypnutá a ležící na stole kreslila mapu 200 okruhu kolem domu celý den.
    Naměřila mi u rudolfina klesání 150 metrů a tak :)


    Můžeš vyexportovat trasu do Google Earth.
    V online profilu si založíš u Nokie stránku a můžeš tam dávat krom trasy i třeba fotky které uděláš mobilem cestou... tím se samozřejmě nezabývám :D

    Základně jsem se kdysi zorientoval podle tohodle návodu
    http://bikeri.cz/clanek/nokia-sports-tracker...

    Jako zarytý nokiista vidím slabinu jen v tom, že to nechce a nespolupracuje s OVI mapou....
    Na silničním kole to je dobrý, ale je to lepší v terénu, kde to do mapy na displej nakreslí orientační body typu vysoké napětí což Ovi mapa neumí.

    Prý se do toho dají nahrát i vlastní mapy... ale netuším jak.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sports tracker

           

      Tak jsem to zkusil na pár vyjížděk a na výškový profil je to teda na hovno, ale trasu, vzdálenost, rychlost atd to měří dobře :). Dneska jsem si to dal do zadní kapsy u dresu a na posledním kusu domu, kde je převýšení cca 90 metrů mne to naměřilo metry 2 :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2011
      Autor: zdendazzz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024