reklama

PROBOHA

Tak jsem si dnes střihnul takovou klasiku. Unhošť u Kladna a kolem mlýnů "po modré" a dál po červené podél Kačáku. Jsem zhnusen co to tam někdo provádí- Projel tam BAGR a místo romantické stezky je tam lesní cesta pro tatru. Kterej dobytek-a nejspíš ve jménu cyklistiky tohle provádí. Moje cyklistika je přece o tom, vyjet z města a pryč od městkých cyklostezek kde na Vás hrozí důchodci, promenádují se maminky s kočárky 2 a více vedle sebe a nejste tam vlastně vítáni. Ujedu si rád těch 50km navíc, ale čekám jen turistu, zpomalím poděkuji za případné ustoupení ze stezky a popřeji hezký den. Asfaltu pro pojíždění okolo města je dost, tak nechte moje trasy na pokoji. Ve jménu čeho je zapotřebí 3m široké cesty lesem? Kterej blbej politik si to s ignorací zapíše jako vytvořenou cyklostezku? Chce se mi plakat ale někomu bych nakopal prd....l Za chvíly nevím kam se vydám, všude bude asfalt a davy tlustoprdelnic," hlavně aby srovnali ten kopec co taťko!!" FUJ

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2007
Autor: vangogh
  • Re: PROBOHA

         

    Jestli sis nevšim, tak byly polomy. Dřevo už se z lesa koňma netahá, víš. Než začneš zas někomu nadávat do blbců, ignorantů a tlustoprdelníků, tak nejdřív přemýšlej.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PROBOHA

           

      ne netahá a polomu jsem si všimnul, les si s těma 4 spadlejma stromama poradí, Nejhorší je blbec co rozhoduje od stolu, to je skázy, Nadávat nestačí takové blbce by měli střílet. Dokladem je česká a bavorská šumava..... Debil zůstane debil a že už tu není komunismus nic nemění!!

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2007
      Autor: vangogh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PROBOHA

           

      Tak nevím, ale kvůli lesnickým činnostem bych lesy protkaný asfaltkama zrovna mít nemusel. To mi skoro přijdou lepší ty koně.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PROBOHA

             

        To je moje velká neřest, já ty lesní asfaltky rád. Ale výstaba nových ve mě zanechává rozporuplnné pocity. Raději bych viděl nové cyklostezky třeba mezi vesnicemi, kde se dojíždí z jedné do druhé do práce či do školy. Jako mají třeba mezi Ždírcem nad Doubravou a Krucemburkem.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2007
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: PROBOHA

               

          Tak to na to máme poměrně podobný pohled. Taky se ve mně pere pěší turista, kterému tyhle asfaltky vadí, a víceméně silniční cyklista, kterému de facto umožní projíždět zajímavou přírodní krajinou. Tento rozpor v sobě řeším tak, že do přírody chodím pěšky a kolo používám hlavně pro dopravu - po městě i mezi městy. To ovšem neznamená, že bych se po nějaké takové asfaltce občas neprojel.

          Cyklostezky by se ale opravdu měly budovat hlavně tam, kde to umožní oddělit cyklistickou dopravu od frekventované silnice vyšší třídy. Zvlášť pokud jsou omezené finanční prostředky, tak mi připadá budování lesních asfaltových cyklostezek nadbytečné, když by se ty peníze mohly vrazit do bezpečnosti cyklistů na silnicích.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: PROBOHA

                 

            Tuhle cyklistickou schizofrenii zažívám téměř denně. Když jedu na MTB vyhýbám se asfaltu jak čert kříži. Když jedu na fitnessu hledám asfalt na mapě jak zlatou žílu.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.04.2007
            Autor: Petrun
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PROBOHA

         

    Na ten kus jsem taky narazil. Ale nastesti je tam kolem bikovych terenu dostatek ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2007
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PROBOHA

           

      jo to je, ale jak dlouho nám to vydrží.....????

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2007
      Autor: vangogh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

440 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024