reklama

vyber cykloobleceni /material/

ahoj :) chtel bych si poridit tzv. funkcni obleceni /dres/ a jelikoz rad nosim neco co nema kazdy druhy zaujala mne vyroba dresu na zakazku viz: http://www.dres.cz/materialy.php V nabidce maji 3 druhy materialu a tim nastal muj problem. prisel mi vzornik barev a materialu. mam tu sest latek s ruznym vzorem , od " kosticek" az po "zrno" zateplene a nezateplene. ale neumim rozeznat druhy materialu , jak rozeznam ELASTAN, LYCRU, POLYAMID a ktery z techto materialu je nejvhodnejsi na usiti dresu?
dekuji za nazory a rady . motylek :o)

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2007
  • Re: vyber cykloobleceni /material/

Bezne se sije z polyesteru nebo polyamidu, podle technologie zpracovani (vlakna orientovana ruznymi smery, vetsi/mensi hustota, ..., ...) pak tenhle material ruzni vyrobci nazyvaji ruzne.
    Elastan je pridavek, co dela obleceni vic elastickym, nejcasteji ho uvidis treba v damskym spodnim pradle s uvedenim %, kolik ho tam je.
    Lycra je taky jakasi umelina, doma jsem objevil z Lycry nejaky rukavice a taky letni navleky pres tretry.

[ Zpět ]
    Datum: 06.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber cykloobleceni /material/

já mám dres ze 100%polyesteru od firmy kalasmám ho od klubu yogi.zatím jsem ho na holém těle neměl bo ho mám první sezonu a aztím jsem ho dával jenom přes mikinu není to ten uplý silniční dres ale je volnější, ale na dotek je moc příjemný.

[ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: Werďa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

223 cyklistů (16 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017