reklama

Dobrý den, kopil jsem sedačku Author Walaroo a mám

Dobrý den, kopil jsem sedačku Author Walaroo a mám problém s uchycením na rám. V místě na podsedlové trubce, kam je třeba připevnit držák sedačky, je návarka bowdenu pro přesmykač. Nad návarkou už není pro držák místo, pod návarkou už je sedačka moc nízlo (sedí na kole). Stejný dotaz jsem našel i s několika odpověďmi zde
http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2263
ale moc se mi nezdá \"úprava\" držáku sedačky. Opravdu je jediná cesta odpilovat tu návarku, bowden prostrčit držákem a uchytit na rám novou objímkou pod držákem?
Jak se dívám, hodně kol má návarku na místě držáku pro sedačku a nezdá se mi, že to výrobci kol/sedaček ignorují.
Nebo existují jiné sedačky s lepším (nekonfliktním) způsobem upevnění?

Díky za každou radu.
Jara

[ Zpět ]
Datum: 29.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (upolin)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska
včera
Hledám parťačku na cyklozájezd do Rakouska hvězdicově podél Enže.Termín neděle až středa 18.-21.6.2017.Cykliska …

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

včera
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

28.05.2017
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

118 cyklistů (8 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017