reklama

Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte... ty kliky jsou u

Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte... ty kliky jsou užasné..... chystam se na výlet do Madarska tak doufám ,že to klapne
http://www.aukro.cz/item178999187__starozitne...

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Čičinka)
  • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte... ty kliky js

         

    Super. Takovej prevodnik mam na Bucephalovi (remixovana ukrajina) a je super. Sedlo jedno z nejlepsich co muzes sehnat, robustni plaste a rafky - parada, riditka taky jedny z nejpohodlnejsich moznych...

    Ale celkove vypada dost v ubohym stavu, bude chtit dost prace, zas tak vzacny starozitny neni, ty prachy bych za nej rozhodne nedal.

    Ale bez legrace, rikam si, ze kdybych vyrazel na nejakou velevypravu (treba do Indie), tak radsi vyjedu na necem takovym (samozrejme v dobrym stavu, nejlepe novym), nez na modernim kole - protoze na takovouhle jednoduchou klasiku ti skoro cokoliv spravi kterejkoliv vesnickej kovar nekde v horach v Azerbajdzanu, pripadne ti potrebny dil vyrobi novy :)) - narozdil od vsech tech taiwanskejch superkomponentu... ;) ...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2007
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte... ty kliky js

         

    Chtěl jsem ho okamžitě koupit, ale cena se mi zdá moc. A podotýkám, že to myslím naprosto vážně. Sháněl jsem něco podobnýho pro babičku docela dlouho. Tohle by bylo ideál. Možná si to ještě rozmyslím,

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte... ty kliky js

           

      Cože?! Že já blbá sem davala ten odkaz te nemam na čem jet do madarska :((((

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Čičinka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte... ty kliky js

             

        já to ještě nekoupil. Tak máš šanci než si to rozmyslím. Babička by sice měla radost, ale je na tom strašně moc práce než bych ho vyšlechtil a tak nevím jestli se mi chce investovat ty peníze a hlavně ten čas.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte.

               

          Ta cena mi přijde v pohodě. Ještě štěstí, že už nemám na další kolo místo, to bych buďto musel prodat jeden z počítačů co mám doma, nebo by mě žena vystěhovala ;o))

          [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte.

                 

            Ta cena na webu je jen počáteční investice. Viděls va jakým je to stavu ne? Vyměnit všechny středy a valivý součásti, obrousit a nechat znovu pochromovat řidítka, obrousit a nechat nastříkat rám atd. atd. Navíc mraky hodin práce. Prostě na to teď asi nemám. (ani čas ani peníze) Místo by se ještě našlo, i když jsem nedávno zjistil, že máme doma už osm kol:o) Asi budu muset ty starý zlikvidovat :o(

            [ Zpět ]
            Datum: 27.03.2007
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ahoj chystam se koupit kolo co na něj říkáte.

                   

              Samozrejme jen podle fotky, ale to kolo za ty prachy nestoji. Je mozna 'starozitne', ale da se videt v bazarech za par stovek, a hlavne jich jezdi spousta po dedinach, spousta jich stoji nepojizdna nekde po stodolach, a tyhle se daji obcas dostat za flasku rumu, pro nektery lidi je to starej kram, kteryho se radi zbavi. Neresme realnou hodnotu (ehm, co to je? videl to nekdo nekdy v poslednich letech?) - trzni hodnotu dva litry podle me proste nema. Vim o cem mluvim, mam doma takovy podobny kola tri, jedno jsem dostal uplne zadarmo (vlastne za jeho 'uklizeni'), jedno asi za ctyry stovky, jedno mi zbylo po otci... :)

              [ Zpět ]
              Datum: 27.03.2007
              Autor: Andrej
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

345 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024