reklama

Funkční prádlo Moira

Zdravím všechny Nákoláky. Potřeboval bych poradit s výběrem druhu funkčního prádla značky Moira. Na MOIRA.CZ je k dispozici několik druhů tohoto prádla. Prádlo by mělo splňovat mimo odvod potu a příjemného nošení také to, aby zahřálo. Nechci jezdit v mrazech, ale tak v těchto teplotách, které se pohybují okolo 10 až 15 stupňů a to je na letní cyklistický dres docela zima. Je vhodná třeba řada ULTRALIGHT NEW nebo jiná, máte nějaké zkušenosti? Děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 26.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal-Jihlava)
  • Re: Funkční prádlo Moira

         

    Mám z moiry ultralightový triko s rolákem a dlouhým rukávem, pořizoval jsem ho někdy v roce 2000 a jsem s ním dodnes vrchovatě spokojenej. Skvěle odvádí pot, takže jseš suchej. Jezdil jsem v ní za mnohem nižších teplot, než uvádíš a zima mi nebyla ani ve sjezdu po vydupání kopce. Jistěže jsem na ní měl další vrstvy.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkční prádlo Moira

         

    Jukni jeste na Sensor...za stejne penize dostanes urcite vic muziky.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkční prádlo Moira

         

    Tam kde pisou o tech druzich urcite pisou i k jakemu pouziti jsou urcene, ne?

    Ja osobne mam vyzkousene tydle typy:

    Mono - tricko s kratkym, spis do tepla na poceni - naprosta spokojenost, na tele je super, prakticky o nem nevim, zpoceni vnimam spis jako lehke zahrati, vlhkost jde okamzite od tela. super je v lete kdyz je vedro, konkretne na kolo ho vozim jako spodni, ksandy kalhot pres nej ... kdyz neni uplne smrtelne vedro, tak navrch jeste dres nebo obyc bavlnene tricko a super. // Ale dobre se da pouzit i v zime jako prvni vrstva pod dalsi teplejsi tricka...

    Ultralight - podvlikaci triko s dlouhym - spise az totalne nespokojenost, coz je zajimavy, protoze na pohled ten matros vypada uplne stejne... ale na tele zdaleka neni tak prijemnej ani nemam pocit, ze by nejak dobre odvadel pot... to uz si rozhodne nekoupim

    Trio - tlusty triko s dlouhym (nebo halena, jak libo) - spis na zimu nebo chladnejsi obdobi roku, da se pouzit bud jako uplne spodni vrstva, nebo pod nim jeste mivam to Mono... taky naprosta spokojenost, hreje jako blazen, kolikrat na akcnejsi vyjizdce jedu jen v tomhle plus goracova bunda nahoru a jsem uplne v pohode, i kdyz je treba kolem nuly. Kdyz si na nej dam jeste flisku, je to uz moc tepla kombinace... takze tu vozim jen na pauzy a nebo extremnejsi zimu. I kdyz se v nem zapotim hodne (coz pod bundou nekdy proste prijde, sebelepsi bunda neudejcha vsechno), citim to vlhko, ale nezacne mi byt zima - vlhkost nesedi na tele, ale v tom tricku na jeho vnejsi strane...

    Jeste mam podvlikacky z matrose Duo, taky naprosta spokojenost, prijemny na tele a delaji, co maji. (ty jsem ale nezkousel na kole, jen pri jinejch aktivitach)

    takze tolik moje osobni zkusenost, trochu rozporuplne znejici, ale tak to proste je...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2007
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funkční prádlo Moira

           

      Mám stejné zkušenosti jako Andrej. Jenom nejezdím v "Triu", protože bych se v něm asi upekl (duo mi zcela stačí). Trio používám jen na lyžování tak od mínus desíti.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2007
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funkční prádlo Moira

             

        Potvrzuji - mám trio triko s dlouhým rukávem a je to děsně teplý i při mínus 10, jak zvolním, hned se mi mlžej brejličky :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2007
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funkční prádlo Moira

           

      Co je to to TRIO. To je nějaká zkratka? Na MOIRE.CZ to není :))))

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal-Jihlava)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024