reklama

Jaký byl Infotour 2007

Právě skončil veletrh Infotour Cykloturistika, který se konal v Hradci Králové v termínu 23-24.3.2007.

Datum: 25.03.2007
Autor: Redakce
  • Re: Jaký byl Infotour 2007

         

    Zatím nulová reakce... jestli to něco nenaznačuje,na "cykloturistickém" serveru. Můj spíše skeptický názor na současný stav markétingu cykloturistiky (+ podmínky k ní v ČR) nezastírám. Na veletrhu jsem nebyl, mám to bohužel daleko. Ale rád bych se podíval. Dovolil bych si vyslovit obavu: subjekty, co podnikají v cykloturistice (cestovní kanceláře, obce a jejich iniciativy, výrobci vybavení, nakladatelství), jsou intenzívně masírovány nabídkami na prezentaci na "portálech" a "seznamech" a" katalozích" a veletrzích, které jsou realizovány v mnoha případech jen za účelem vydělání peněz. Navíc to většinou není levné, v Česku jsou veletrhy docela drahé. Pokud jsem to správně pochopil,, Infotour byl prvním ročníkem. Výborně. Lokalita je dobrá, v HK a okolí je cyklistů více, než ve srovnatelných aglomeracích jinde. Nikde jsem neviděl ale nějakou propagaci... A jestli si mohu dovolit poradit: změnil bych název, současný je bezpohlavní a nevyjadřuje to, čeho se celá akce týká (nebál bych se to pojmenovat česky, třeba "Dovolená na kole" , "Kolo a volný čas" ap.). Když vidím ty rádoby světové "Go", Holiday world" , "Sport Prague" ap., tak mám po chuti se tam jet podívat. Ostatně viz reakce na poslední SP. Navoněná bída. Takové projekty pojdou, protože to je drahý špás a nic se tam neděje, pro všechny strany.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký byl Infotour 2007

           

      Našla se tam hromada informací o místech a městech, o přírodě , o turistice obecně samože i o cykloturistice, v Česku a okolí. Doprovodné přednášky byly skvělé. Mám z akce velmi dobré pocity. Připojuji se k názoru kolegy - ten název toho moc neřekne. Propagace? , všiml jsem si jen plakátů po Hradci Králové. Jen na okraj, Infotour nebyl poprvé v HK.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel podžito ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký byl Infotour 2007

             

        O cykloturistiku se zajímám; sleduji tisk (i "neodborný"). Nikde jsem se o InfoTouru nedozvěděl, nikdy jsem o něm neslyšel, ani to, že se koná "nepoprvé". Že to bylo dobré mne těší, Hradečáky a Pardubičáky obzvlášť. Ale psal jsem o něčem jiném...

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaký byl Infotour 2007

               

          Já jsem se o tom taky dozvěděl až dodatečně z TV, propagace byla fakt dost slabá; částečně si za to ale můžu sám, mám v prohlížeči blokované reklamy (prý to inzerovali i tady). Po přečtení článku i diskuze docela lituju, že jsem tam nejel... :-((

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2007
          Autor: Aladin
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký byl Infotour 2007

         

    Bylo to fajn, jako kazdy rok a letos obzvlast, byla jsem i na odborne konferenci, moc mne zajimal rozvoj cyklostezek nejen v regionu ,ale trebas i na Slovensku.Navic tam byla velmi ziva diskuze ke znaceni tras, , ke ktere se nedalo co dodat, bylo to urcite poucne jak pro prednasejici tak posluchace a to i laiku.Vseobecne informace o regionech byly vsude, me nadchla predvadecka cyklovozicku pro deti za kolo, o kterem jsem mela pochybnosti,ale ty byly rozptyleny praktickou ukazkou i vysvetlenim vsech mych otazek.Kdo neprisel o hodne prisel, jen tak dal:)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2007
    Autor: Indy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký byl Infotour 2007

           

      Mohl by jsi prosím Tě naznačit, jaké byly názory v té debatě o značení. Né, nechci,aby se TADY rozpoutala na toto téma další diskuze, navíc se tady o tom nedávno hodně mluvilo. Protože jsem tam nebyl (a fakt bych tam rád byl), zajímalo by mne, jaké padly názory a vůbec. Teď jsem se vrátil z Jindřichhradecka a pěkně otrávenej (z tras resp. jejich zančení) Z krajiny a vůbec viděného jsem nadšen.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký byl Infotour 2007

             

        Mohla bych naznacit:) Trba porovnani s cykloznacenim v cizine, znaceni, ktere te zavede doprostred pole a konci, jine tabulky, ktere ukazou kam az znacena cesta vede( v zaveru),a pak o znaceni tech nasich"mezinarodnich" cest.ale u tech nemuzu slouzit, ty jsem jeste neprojizdela.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2007
        Autor: Indy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

209 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024