reklama

A co prestige ?h

No, uznavam ze dnesni olympiada je dnes pouze komercarna. Ale i tak bych s ni souhlasil.

1) to zvedne prestige CR i kdyz si bude za poradanim stat Praha. Jiste by to prineslo velky uzitek v turistickem ruchu i dlouho pote a jak znam Evropu, mame co ukazovat.

2) Z tech bezucelnych olymp.vesnicek udelali treba Frantici lyzarska strediska. Praha zatim slibuje treba koleje.

3)do olympiady se bude muset konecne dodelat poradna infrastruktura. Praha az na okruh (a to jeden je malo) by snad usla, ale co zbyek CR nebo stredoceskeho kraje ? Bez auta to fakt nejde. I kdyz me mrzi, ze vystavba infrastruktury uz prej v nakladech neni. Neunmim si predstavit 3hod cestovani pindou z Prahy do
Ostravy. Kde bude stredisko, bude muset byt asi poradna rychlodraha.

Takze kdyz se nepostavy zrovna 100 strahovu a bude se neco delat rozumneji,
kdyz to moc nenarusi prirodu CR (toho strediska na nadhernejch slapech se bojim),
kdyz nekdo ohlida, ze se rozkrade pouze minimum a ne vetsina
kdyz to vyjde +/- zadarmo (prijmy\vydaje)
NEVIDIM JEDINY PROBLEM, ABYCH PRAZSKOU OLYMPIADU PODPOROVAL.
Ale mame do pristich 15let co delat.

[ Zpět ]
Datum: 22.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Keni)
  • Re: A co prestige ?h

         

    Omlouvam se, to melo byt k olympiade. Jiz jsem zde dlouho nebyl a misto reagovat na prvni jsem vzal nove tema.
    Omlouvam se a piste radeji sem.

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=4383

    Zadam i admina o presun.
    Dekuji neprihlasenej Jivo

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Keni)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A co prestige ?h

           

      Ty vago...:-) Jak se ti to povedlo dat sem, kdyz jsi psal do Olympiady:-) Kdyztak to tam jen zkopiruj a tohle nech vysumet. Myslim, ze Riggi to nepresune....to by se z tech nasich omylu chudak zblaznil....

      [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A co prestige ?h

             

        OK, prepsano.

        Zadam admina, pokud to bude cist o smazani.
        Ostatni aby sem nereagovali. Reagujte tady :
        http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?disc...


        Jinak jak vyrobit takovy paskvil je uplne jednoduche. Staci si jenom spatne vylozit tlacitko nove tema v aktualni diskusi. Ja to bral jak jiny odstavec.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Keni)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: A co prestige ?h

               

          Ahaaaa...:-) No...chybama se clovek uci:-) Rigger (admin) to stejne asi nesmazne, ale nic se nedeje....vono to vysumiiii

          [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A co prestige ?

         

    Vracím se k prvnímu nápadu při přečtení názvu tohoto tématu. Prestige a zejména černé považuji za velmi vhodné obutí na své cyklovýpravy.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2007
    Autor: Epiderm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A co prestige ?

           

      Mě nevyhovuje, že nejsou kotníkový. Tedy alespoň jsem nikde neviděl, takže preferuju uplně jiné boty :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2007
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A co prestige ?

           

      Me prijde ze nemaji moc dobrou podrazku, na pedalu zvlaste za mokra moc dobre nedrzi...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2007
      Autor: Andrej
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A co prestige ?

             

        Podrážku mají dokonce schválenou státní zkušebnou, my je fasujeme jako pracovní boty. Když si dáš na pedály klipsny, tak ti držet budou.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024