reklama

Vidlice Rock Shox

Zdravim všechny cyklisty poznamenané depresemi z počasí,snad se to co nejrychleji zlepší.Chtěl jsem se zeptat, co si myslíte o vidlicích značky Rock Shox??Já sám mám Rock Shox Toru 318 Coil Spring a jsem s ní naprosto spokojen, ale zajímalo by mě, co si myslíte o těchto vidlicích vy??

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2007
Autor: milan117
  • Re: Vidlice Rock Shox

         

    Ja si o nich myslim, ze nektery jsou hrozny, nektery typy lepsi a nektery dokonce vynikajici. S cenama je to podobny, od tech levnych sezenes RS pres drazsi az k tem nejdrazsim.
    Preju ti brzke uzdraveni, ja na to mam recept, ze jezdim i ve sr..kach :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vidlice Rock Shox

         

    To je divny zacinat prispevek tim, ze me zamerne nepozdravis a jine jo :))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vidlice Rock Shox

         

    Ja mam RS Duke XC a naprosta spokojenost. RS mel sice slabsi obdobi kdy byly problemy s lockoutama a se SIDama, ale ohlasy na vidle z poslednich let jsou vyborny. Rozhodne lepsi nez Manitou...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Schwinn)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

391 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024