reklama

Cykloobuv

Nemáte někdo zkušenosti s cykloobuví z Lidlu. Popřípadě dá se sehnat něco za obdobnou cenu jinde? http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o...

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
  • Re: Cykloobuv

         

    Jo, má jí známý..jelikož už má doma dětičky a není tolik financí, a docela si chválí...za ty peníze!! Akorát jsou prý možná trochu těžší, když to porovnal s nějakýma značkovýma.
    Ale za ty prachy proč ne? Stejně ta bota není určitě tak namáhá jako na běžné nošení, takže by ti to mohlo dlouho posloužit....

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Leňule)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      Taky si myslím. Tak to ještě omrknu v obchodě a uvidíme.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobuv

         

    Dík za upozornění, momentalně zapasím s prachama, tak se tam pujdu v pondělí mrknut.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2007
    Autor: volvej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      Není zač :-). Jinak tady jsem ještě objevil jedny http://www.kruk.cz/detail/19/247/p0/i384/obuv... . Zajímalo by mě, jestli by je někdo byl schopnej porovnat s těma z Lidlu?

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        Těžko něco porovnáš, když o nich v LIDLu skoro nic nepíší...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobuv

         

    mam je od minulyho roku, protoze jsou dost teply(aspon ty moje), tak jsem si je kupoval do zimy a na rasovani do marastu, na leto mam jiny. Jelikoz zima nebyla zadna a dalo se jezdit , tak jsem na nich mohl najet tak 3-4isice. Zatim drzi dobre a neni na nich videt nejaky opotrebeni. Vyhoda je ze se v nich da jezdit do 5stupnu bez navleku, v lete v nich bude o to asi vetsi horko nez v poradne odvetranych tretrach(zavodnich).
    Podrazka je dostatecne tuha, mozna vic jak v turistickych Najkach, ale ty uz mam dost dlouho a podrazka muze byt unavena.
    Urcita nevyhoda muze byt vaha, ale na vylety to je fuk. Dizajn je takovej "gomulovitej", teda aspon ten muj, na obrazku tam maji trochu jiny, hezci.
    Hodnotim je, za malo penez prumerne slusny turisticky boty, v kterych bych dokazal odjezdit treba celej rok.
    Jeste bych zapomel to nejdulezitejsi, na noze mi sedi moc dobre, jak v papuci.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2007
    Autor: Santus
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      Tak to nemá chybu, myslím, že pro mě to bude ideální vstupní model do světa nášlapů :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobuv

         

    Mám je druhou sezonu a jsem velice spokojený.Vůbec se neopotřebovaly,sedí dobře na noze,podrážka je hodně pevná - sám bych to nečekal a příští boty si koupím zase tam.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (milanK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      Co znamená hodně pevná? Je jasné, že za ty prachy to jsou velmi slušné boty, ale zajímala by mě skutečná tuhost té podrážky v porovnání s něčím co znám, např. se Spešly sport (které jsou relativně měkké).
      Pokud nemáš srovnání s jinými tretrami, tak jak moc jsi schopný ohnout tu podrážku v ruce. Třeba u Spešlů sport když rukou zaberu, tak podrážku o pár mm ohnu. Když si v nich stoupnu na rovný tvrdý podklad, tak se mojí váhou špička o něco ohne (taky pár mm) - vážím 70kg.
      U dražších tuhých treter (Spešl comp carbon) pak v ruce nehnu s podrážkou ani o mm a když si v nich stoupnu na zem, tak se taky ani o mm neohnou.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2007
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        Mrkni se i na jiny spickovy boty, tuhost nespociva v tom, ze podrazku neohnes ani o 1 mm. Spis v tom, ze se uchyceni pedalu dokonale na podrazce rozlozi, aniz by se prohnula, propadla nebo jinak doslo ke ztrate pri zaberu. Neumim si predstavit treba chuzi v tretre s podrazkou jak ze zeleza, i kdyz tretry na chozeni nejsou, jasne. Naopak bych rekl, ze je vyhodou, kdyz je podrazka tuha, ale zaroven na urcitych mistech i pruzna, stejne se neslape patou.
        Jako priklad uvedu treba svoje Sidi Dragon SRS, coz je vlastne vrcholna rada MTB treter tehle firmy. Po tvym prispevku jsem schvalne zkusil ohnout podrazku v ruce :o) a jde to. A pochybuju, ze by v tomhle pripade neslo tvrdit, ze jde o hodne tuhy tretry. Treba zrovna Sidi delaji podrazky z karbonu tusim 1. nebo 2. rok a jenom na silnici, doposud tvrdili, ze diky stavajicimu materialu podrazek nemaji potrebu pouzivat karbon vubec.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobuv

               

          Na tretry odborník moc nejsem, mám sice už pátý, ale první dvoje nestály ani za řeč, to byly nejlevnější a hrozně měkký.
          A pak předchozí Vittorky a Spešly sport taky patří k levnějším hobby modelům, které nebyly nijak extra tuhé (ale jezdilo se mi v obou slušně).
          Tak uvidim až ty karbonový Compy víc projedu.

          A to ses docela plácnul přes kapsu s těmi Dragony :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.03.2007
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cykloobuv

                 

            Asi bych si je normalne nekoupil, ale meli je ve sleve v mistnim obchodaku Cactus. Ale to je obchodak, kde se bezne prodavaji treba i karbonovy ramy samostatne apod., takze zadnej Lidl :o) I v ty sleve ale rozhodne nebyly moc levny, ale kdyz jde o tretry a jeste mi tak dobre sedly...

            [ Zpět ]
            Datum: 18.03.2007
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobuv

         

    Hurá!!!A teď budem všichni nakupovat svoje biky,kola,tretry a jiné důležité věci pro cyklistiku v Lídlu a Hypernově!!!!! No za ty peníze???!!!


    Lidi co blázníte,vám nezáleží na zdraví?Neslyšeli jste někdy,jak si můžete nekvalitní botou zranit nohu,kolena atd?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2007
    Autor: Karel4
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      Ty seš ale vůl.....kolo bych si nikdy v supermarketu nekoupil,ale proč tam nekoupit něco co mi vyhovuje ? Ne vše musí být zmetek. Měl jsi je někdy na nohách ? Tak nerozumuj :)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (milanK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        Nevím proč mi nadáváš,když se neznáme.Já ty boty znám a vím,jak můžou člověku ublížit,když se používají k takové zátěži,jako je cyklistika.Myslel jsem to dobře tak promiň,že se starám............pane rozumný.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2007
        Autor: Karel4
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        :o) Nemusis hned tak ostre, ale mozna je to tak, ze pokud toho clovek az tak moc nenajezdi, tak ty tretry klidne muzou vyhovovat. Pokud ale na kole travis stovky a stovky hodin rocne, taky bych doporucoval se podivat radeji po tretrach od firmy, za kterou stoji nejaky vyvoj a vyzkum, kde se modely tvori ve spolupraci s ortopedy a ne v oddeleni marketingu pro kalkulaci nejnizsich cen.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobuv

         

    Mám jedny Shimana, jedny Exustary, dvoje Lake, jedny Biemme a ty loňský boty z Lidlu. Původně jsem je kupoval na cesty do práce ale teď s nima jezdím i dál. Ta podrážky je totiž tužší než u mých turistických Lake! Pozor ale na velikost dělají to na mamuty. Normálně kupuju číslo 43-44, u těhle jsem musel vzít 42. Když jsem koupil 43 jel jsem je za hodinu vyměnit protože mi byli velký.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      A můžeš prosím zkusit napsat, jak moc je tedy tuhá, dle mojeho příspěvku výše, kde jsem se na to ptal MilanK.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2007
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        Směrem dolů podrážku téměř neohnu. Nahoru trošku jo. Podívej,já nejsem žádný profi jezdec a proto jsem spokojený.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MilanK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobuv

               

          Taky neřikám, že jsou špatný, ale právě mají vyšší tuhost, než bych očekával, tak zjišťuju jakou.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.03.2007
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        V ruce jsem jí neohýbal ale když jedu neprohne se ani o fous a pedál necítím. Takový turistický Lake ano a je v nich zřetelně cítit pedál.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobuv

         

    Tak jsem si je dneska pořídil, bylo to jediný co se mě v Lidlu dneska povedlo ukořistit (chtěl jsem ještě dres a kraťasy, ale to mě lidi vyfoukli). Vypadají dost dobře, podrážka se mě zdá tuhá tak akorát, s těma velikostma je to fakt, mám 43, i když si kupuju třeba i 44 1/2.

    Teď jaký k tomu koupit SPD od Shimana - PD-M520 nebo jiný za podobnou cenu?

    [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobuv

           

      Puvodne jsem ty Lidl boty nechtel, ale po te co jsem si precetl zdejsi recenze jsem do nich sel. Co tyce tveho dotazu na pedaly, tak ty SH 520 mi prisly cca pred tydnem. Za par slupek z kolohopu vc. kufru a tech plastovejch nastaveb co simulujou normalni slapku (cena tusim 620). Akorat davej pozor, az to tam budes montovat.. Me se hned podarilo ztrhnout zavit v te bote. Fakt citovka s tim imbusem!!! Jinak jsem se rano potkal v 7:45 v Lidlu s Arabici. Ta si prisla pro tepak(taky ho mam :o) ) No a ty kratasy ve vetsich velikostech ani nemeli. To samy dresy.. Vsechno tak pro deti a skrety... Jo a jeste jsem si odnesl ten uzky model geloveho sedla. Zkusim ho vymenit z meho super sirokeho, ktere je tercem potutelnych usmevu kolegu :o)))) No a jeste jsem koupil ty slipy s vlozkou.. To budu veeeeelikej libovec na pristim Nakolackym vyletu :o))))) No hned tam musim nastelovat ten tepak a frcim to vyzkouset.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2007
      Autor: Meduza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobuv

             

        Já jsem strhl závit u Lake. Tak jsem v práci vyhrabal nějakej neuvěřitelně tvrdej (za boha jsem ho nemohl uříznout) ocelovej samořeznej šroub do plechu. No a ten tam bez problémů drží do dnes.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.03.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024