reklama

Hanácké trek 17.3.

Tož dle mapy je na Hané NaKoláku jako much a tak pojeďme v sobotu do Lhoty nad Moravou na Setkání s pivem a spoustu zabijačkových dobrot.
Sraz pro Přerováky u Lidlu v 9.00,po trase Rokytnice,Brodek u Přerova,Majetín,pískovna u Krčmaně,Grygov přesun do Oloumouce.V 10.30 bychom mohli přibrat olomoucké NaKoláky na Envelopě u Škoda auto a pokračovat Litovelským Pomoravím až do Lhoty nad Moravou.Tož mají Hanáčtí NaKoláci zájem,chuť a čas?

Datum: 12.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
  • Re: Hanácké trek 17.3.

         

    Tož ahoj. Zájem a chut to já možu pořád. No ale v sobotu večer musím jít do Tovačova na zámecký bál nebo ples a ještě odpoledne jdu pádlovat na dračí lod. Kromě toho já na kole letos vlastně ani nevyjel. Tak bych vás jenom brzdil, a to chci jet Chřibskou 50. Tak doufám že aspon tam se potkáme.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2007
    Autor: čibis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hanácké trek 17.3.

           

      Ze by konec cyklistů na Hané?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (cibis)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hanácké trek 17.3.

             

        Neboj.Žadne konec se nekona.psal jsem Stredovi Liborovi že bohužel nemužu.Už sem měl něco jinyho v merku.Ale přiště to určitě vyjde.Zdravi Peta.Ps:viděl bych to na cestu směrem na Tovačov a dal.Nějake okruh ale to se ještě domluvime nebo mě napada Helf.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.03.2007
        Autor: Petr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hanácké trek 17.3.

               

          Tož Tovačov mám v plánu na Skašovských jezerech už nekolik let žije bobří rodinka a je třeba zkontrolovat kolik stromů už stačili pokácet.Vyjíždka by začala v Dubu u kostela.přes Věrovany,Hradecký rybník,Tovačov,Annín,Lobodice,a pokračování dle dohody - přes zásobník plynu do Troubek atd.Občerstvoven po cestě je hodně.Ale každý druhý víkend mám pracovní,a tak mnoho času nezbývá...

          [ Zpět ]
          Datum: 22.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hanácké trek 17.3.

                 

            Ted dva nasledujici veikendy mam už něco domluvenyho. Tak bych to videl nekdy v dubnu.Ještě se ozvu a domluvili by sme se.A ten sraz bych videl asi v Tovačově v občerstvovně u autobusaku. Je tam pěkny posezeni a da se tam odsud jet na všechny strany.Petr

            [ Zpět ]
            Datum: 22.03.2007
            Autor: Petr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hanácké trek 17.3.

                   

              Tož občerstvovna u autobusáku je mňam,tu můžu,vaří tam kamarádka.Snad se hanáčtí NaKoláci do té doby probudí.O H anácích se říká,že než se rozkévají,chvilku to trvá.

              [ Zpět ]
              Datum: 23.03.2007
              Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Hanácké trek 17.3.

                     

                Nazdar Strejdo.Co tak vyjet 7.4. v sobotu se podivat na tu bobři rodimku?Viděl bych sraz tak kolem 11.30 h. v občerstvovně u autobusaku.Když tak bychom jeli inde ale to by sme se domluvili na mistě.Mohou se přidat i dalši.Když tak dej vědět.Petr

                [ Zpět ]
                Datum: 06.04.2007
                Autor: Petr
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Hanácké trek 17.3.

                       

                  Tož jdu na noční,ráno se lehce prospím a v 10.30 vyjedu směr Tovačov.Takže v 11.30 bych měl být na místě.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.04.2007
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hanácké trek 17.3.

         

    Tož nazdar všeci. Včereši vešlap se StrejdoLiborem se vydařil.Sraz byl v Tovačově v 11.30 objeli jsme Tovačovske rybniky a pak jsme to vzali na Dub nad Moravou.Strejda to vzal směrem na Přerov a ja jestě kosek směrem na Prostějov. Před Prostějovem sem to stočil směrem na Olomoc.Počasi vyšlo až na ten vitr.Byl trochu chladne ale dalo se.Najeto 65km.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: Petr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hanácké trek 17.3.

           

      tož díky za info,sedl jsem k počítači až teď.Já to vzal přes Brodek,v tamější cukrárně už mne znají a už chystali větrník.Jo,jsem mlsný a podle toho vypadám.Najeto 58 km.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024