reklama

Potah sedadla - Bulpren

http://www.eurofoam-tp.cz/bulpren.php Zde to prodávají a řežou i namíru. Jen potřebujou vědět jako tloušťku a typ materiálu. Co ja na lehostroj nejvhodnější ?

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Peterka)
  • Re: Potah sedadla - Bulpren

         

    Na azubu mám od výroby 5 centimetrů tlustý. Zajímalo by mě jestli se dá sehnat nějaká tužší verze. To co tam mám originál tak se slehne a moc to nevětrá. Případně jestli někdo nemáte nějaký tip jak to udělat aby záda na leháči trochu víc větrala. Jsem těžší kousek a tak si na experimenty s laťkovým sedátkem moc netroufám.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2007
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potah sedadla - Bulpren

           

      Podle webu soudím, že jsme se v neděli viděli. A z osobního setkání nemám dojem, že bys byl až tak těžký kousek, aby s laťovým sedlem byl problém s pevností. Pokud ho neuděláš takový šestisetgramový jako je to moje experimentální (to je fatk asi leda na mých 62kg), ale trochu festovnější, určitě tě unese. Kdybys někde narazil třeba na lamely do postelových roštů, a nařezal ta příčky z nich, tak nevěřím, že by tě to neuneslo, při šířce luxusních 30cm by to uvezlo 120kg člověka.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2007
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potah sedadla - Bulpren

             

        V tom sklade co to prodavaji mi rekli, ze je tech typu vic, akorat by to chtelo vedet konkretni a ten sem nevedel, jinak cena je cca 170,- za m2 za 1cm tloustky. Jak je velky to azubacky sedadlo ?

        [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peterka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potah sedadla - Bulpren

               

          Na délku má ten potah metr, na šířku myslím 25cm, ale už jsem viděl azub L sedadlo co mělo 27cm, liší se to podle velikosti.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2007
          Autor: Jirka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (13 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024