reklama

Potah sedadla - Bulpren

http://www.eurofoam-tp.cz/bulpren.php Zde to prodávají a řežou i namíru. Jen potřebujou vědět jako tloušťku a typ materiálu. Co ja na lehostroj nejvhodnější ?

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Peterka)
  • Re: Potah sedadla - Bulpren

Na azubu mám od výroby 5 centimetrů tlustý. Zajímalo by mě jestli se dá sehnat nějaká tužší verze. To co tam mám originál tak se slehne a moc to nevětrá. Případně jestli někdo nemáte nějaký tip jak to udělat aby záda na leháči trochu víc větrala. Jsem těžší kousek a tak si na experimenty s laťkovým sedátkem moc netroufám.

[ Zpět ]
    Datum: 12.03.2007
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Podle webu soudím, že jsme se v neděli viděli. A z osobního setkání nemám dojem, že bys byl až tak těžký kousek, aby s laťovým sedlem byl problém s pevností. Pokud ho neuděláš takový šestisetgramový jako je to moje experimentální (to je fatk asi leda na mých 62kg), ale trochu festovnější, určitě tě unese. Kdybys někde narazil třeba na lamely do postelových roštů, a nařezal ta příčky z nich, tak nevěřím, že by tě to neuneslo, při šířce luxusních 30cm by to uvezlo 120kg člověka.

[ Zpět ]
      Datum: 13.03.2007
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V tom sklade co to prodavaji mi rekli, ze je tech typu vic, akorat by to chtelo vedet konkretni a ten sem nevedel, jinak cena je cca 170,- za m2 za 1cm tloustky. Jak je velky to azubacky sedadlo ?

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peterka)

Na délku má ten potah metr, na šířku myslím 25cm, ale už jsem viděl azub L sedadlo co mělo 27cm, liší se to podle velikosti.

[ Zpět ]
          Autor: Jirka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?
24.09.2017
Luboš 46 let, SŠ, vysoký 176 cm,...výlety, cestování...kolo, koloběžka...kultura, hledám vztah, který vydrží... ps…

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.
24.09.2017
Chceš se seznámit? Chceš si užít super víkend? Pojeď s námi a najdi si kamaráda pro své hobby nebo partnera do…

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

23.09.2017
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

161 cyklistů (4 přihlášení)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017