reklama

volné kraťasy

Ahoj, chystám se koupit cyklistické kraťasy a zaujaly mě volné kraťasy Sensor Nomad. Nemáte s nimi zkušenosti? Jak se v nich jezdí delší vzdálenosti hlavně v terénu?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (gmbiker ([email protected]))
  • Re: volné kraťasy

         

    nemám sice kraťasy od Sensor, ale vlastním volné kraťasy s vyndavatelnou cyklovložkou od Louis Garnaeu a naprostá spokojenost...jinak zkušenosti s jinými značkami nemám

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2007
    Autor: ozy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volné kraťasy

           

      Kraťasy louis garneau už taky někdo chválil, které máš? Kousek od nás mají republiky, ty vypadají dobře. Taky by mě zajímalo, jestli někde budou mít letošní modely: http://www.louisgarneau.com/eng/sum_catalog.asp...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (gmbiker ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: volné kraťasy

             

        kupoval jsem je loni a typ už si nepamatuju, to jestli až se vrátím domů a jestli to na nich bude napsané...

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2007
        Autor: ozy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: volné kraťasy

               

          jsou to CANYON

          [ Zpět ]
          Datum: 08.03.2007
          Autor: ozy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: volné kraťasy

         

    Taky by mě to zajímalo. Necestuje ta vložka během jízdy? Jak je upevněná? Dala by se přenést do jiných kraťasů?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volné kraťasy

           

      To by mě taky zajímalo.Jak tam máš ty vnitřní kraťasy připevněné?Na suché zipy?Neodlepují se?Chtěl jsem si koupit volné kraťasy od BBB,ale bál jsem se těsh suchých zipů.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2007
      Autor: Hnuso
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: volné kraťasy

             

        Velkej chlap a bál se? Navíc chemik, kterej určitě zná hmoty na krátkodobý přilepení ... No, to sou mi věci ...

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2007
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: volné kraťasy

               

          Krátkodobé přilepení ano,ale dlouhodobé používáni.Nerad bych je pak honil u kolen.A chemik ještě nejsem,neb zkoušky mám až v červnu :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 08.03.2007
          Autor: Hnuso
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volné kraťasy

           

      ta vložka necestuje, je připevněná na vnitřních spodkách(aspoň u těch Louis G), a ke kraťasům nejsou připevněny.. jinak třeba Axon má spodky připevňované patentkama(aspoń pokud si pamatuju)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2007
      Autor: ozy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: volné kraťasy

         

    Nemate nekdo zkusenosti s

    http://www.funkcnipradlo.cz/moira.php?page...

    prijde mi to jako lepsi reseni nez elastaky. koupit spodni pradlo s cyklovlozkou a na to natahnout kratasy, prip. dlouhe kalhoty. dik za info

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (patentik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volné kraťasy

           

      No tak s tímhle spodním prádlem od moiry nemám moc dobré zkušenosti. Mám jak krátké s nohavičkou, tak i dlouhé, ale nepoužívám je, protože dřou.
      Na zimu mám spodní prádlo od Craftu s neprofukem a bez vložky (mám zimáky s vložkou), na léto pod šatičky náhodně koupené prádlo s pemprskou - materiál je téměř bavlna s něčím, takže pohoda.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: volné kraťasy

             

        toz potom zbyvaji akorat ty elastaky - pres ty by pripadne sli take pretahnout napr. 3/4 kalhoty nebo dlouhe z pertexu.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (patentik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

387 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024