reklama

ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni dite?n

ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni dite?na vyber je mnoho znacek,ale nevim si rady .jezdime dost casto,tak uz neco kvalitniho...dekuji

[ Zpět ]
Datum: 04.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (evelyna)
  • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni di

         

    Tak to jsem rád za tento dotaz, také jsem ho chtěl zadat, také je to u nás aktuální. Já se jen obávám, jestli přeci jen není ještě trochu brzo. Jestli ta páteř ročního dítěte je dostatečně odolná proti otřesům a nárazům. Ta sedačka přeci neni nikterak odpružená. Na jednu stranu nechci bejt nějakej vyplašenej, na druhou stranu bych nerad kvůli jedné sezóně zadělal holce na celoživotní problémy. Navíc, všiml jsem si, že dětské přilby jsou od 48cm obvodu. No a do sedačky přeci s přilbou ne? Ta naše má cca 43 až 44cm (9 měsíc) , záleží na tom, jak moc se se mnou při měření pere a jestli zrovna nechce sníst metr.:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky

           

      Zatím by jí mohlo být dobře spíš va vozíku, mohlo by se jí to i líbit. Přeci jí nechceš zadělat na problém se zádama, až bude velká!

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2007
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky

             

        No vždyť to právě píšu. Nerad bych, aby kvůli jedné sezóně ježdění s náma v sedačce, měla potom celej život problémy se zádama.
        Ten vozík jsme také zvažovali, ale nakonec nám vyšla spíš ta sedačka. Mě ten vozík připadá spíš vhodnej na takové to cestování "na těžko", když se jede na několik dní pod stany atd. Na takové ty kratší výlety, ať už v rámci dovolené nebo jen tak o volnu, mi připadá zase dostačující ta sedačka. Potom je třeba také brát v potaz cenu, která je u vozíku podstatně větší a dá ji za to zase asi člověk, kterej to víc užije při ježdění po kempech atp. My moc kempoví nejsme.
        No a potom taky ta přilba, zatim bych jí mohl do nejmenší velikosti zabalit celou :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky

               

          No na druhou stranu, pokud přebere rodinnou firmu (a komu jinému bys ji předával), bude se jí vozík na převážení obrazů ještě hodit ... 8-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky

                 

            :-)))))))))

            [ Zpět ]
            Datum: 05.03.2007
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni di

           

      Ad velikost dětských přilbiček - zkus se podívat na dětské přilby firmy KED - jejich velikosti začínají na 46cm. My máme nějaký cca 2 roky starý model - v nabídce na stránce http://www.ked-helmsysteme.com/index.php5?pos... ho už nevidím a ten má napsáno rozmezí dokonce 45-52cm, ale co je to za model to z hlavy nevím (ten rozměr jo, protože jsem ho včera hledal pro svou sestru). No a protože je dcera listopadová, tak jsme začínali cca v 1,5 roce a až na první dvě nasazování přilby se jí to na kole moc líbilo a stále líbí (a teď by s helmičkou snad i spala). No a sedačku máme samonosnou - http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Sedacka-Sherman-Comfort_1214.html a dost ten její rám pruží. A na AZUBu MAX ji mám napevno na nosiči a tak je odpružená stejně jako já.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2007
      Autor: sparrow
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni di

             

        No hele ty KEDy sou dobrý. To jsou asi nejmenší co jsem kdy viděl. Díky za odkaz.
        Sedačky Sherman jsem už taky okukoval, připadají mi šikovné za rozumný peníz.
        Naše dcera je červnová, takže na kolo jí verzmeme až příští sezónu. A jenom doufám, že se jí to bude líbit. Zatim je z jakékoliv jízdy nadšená, tak snad i na tom kole.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni di

               

          Uvidíš že ji to chytne. No ale na honění kilometrů to nebude - bude potřeba dělat zastávky na hraní. Třeba takové kamínky na cestě v lese to je hračka k nezaplacení 8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2007
          Autor: sparrow
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky

           

      Ahoj, my jsme začínali tedy o něco později, ale asi je to individuální. Podmínkou je, že dítě musí bezpečně udržet hlavu a určitě to není na nějaké vyjíždky na celj den v krkolomném terénu. Dobrou zkušenost mám se sedačkou, kde dítě sedí před cyklistikou. Máš caparta dobře pod dohledem, líp se Ti na něj mluví a jeho to tak y víc baví protože kouká dopředu ne Ti na záda.

      My jsme používali sedačku dopředu OK BABY Orion: http://eshop.skiservis.cz/Ok-Baby/Detska...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (maki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni di

         

    Ahoj, bohužel ti neporadím se sedačkou, ale až budeš chtít tvému mrňousovi koupit jeho první kolo, vím o jednom dobrém novém e-shopu i s kamennou prodejnou. http://www.detska-kola.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jets ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ahoj.muzete mi poradit pri vyberu cyklosedacky pro 1rocni di

         

    Na tohle téma se tady již diskutovalo. Podívej se na http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?i…
    nebo na http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2281 ,snad si něco vybereš.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2007
    Autor: Papji
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024