reklama

SIGMA BC 1200

Ahojky lidicky, chtel sem se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s timhle cyklocomputerem, chtěl bych si ho koupit, hlavně by mě zajímalo jestli ten údaj o ruchlosti v desetinných místech ukazuje fakt desetiny, protože na všech obrázcích je vyblesklej s hodnotou celou nebo něco a pů(32.5). Dík moc

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr (c.u.b.e@centrum.xx))
  • Re: SIGMA BC 1200

Ukazuje po 0.5 Km/h.
    Ani nevim k cemu by to ukazovani po 0,1 mohlo byt dobry.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak mě to zajímalo, dik moc. Asi do něj pujdu. :)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě otázečka,když si nastavim odpočítávání kilometrů(myslim ten trip down) a budu se během jízdy kouknout kolik už sem ujel , jde to? Nebo si to prostě musim spočítat. Dik

[ Zpět ]
        Datum: 24.04.2005

Zrovna tenhle computer jsem dostal jako bonus k novému kolu, mám ho od pátku. Ještě nemám úplně všechno zmáklý, ale mně to rychlost měří pouze v celých jednotkách (možná to mám blbě nastavený). Jinak ujetou vzdálenost to měří po 10 metrech, průměrnou rychlost na 2 desetinná místa, čas jízdy na vteřiny. Vypadá to na standardní computer, jsem zvědav, jak se bude chovat např. v dešti. Ale jak říkám, dostal jsem ho od prodavače jako bonus - darovanému koni na zuby nekoukej :-)

[ Zpět ]
          Datum: 24.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Kitaro)

Tak dneska sem si ho objednal na koloshopu, doufam že mě nezklame. ;)

[ Zpět ]
    Datum: 25.04.2005

Já ho dnes koupil: za krásých 690 Kč. Vypadá fantasticky, funkčně naprosto dostačující. Jen mi taky vrtá hlavou, jak budu využívat funkce trip down a up. Je to k něčemu?

[ Zpět ]
      Datum: 25.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

133 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017