reklama

HELMA

Takze po precitani diskusie okolo prilieb som sa nechal namotat aj ja a chystam sa cosi opatrit. Videl som na nete lacnu prilbu Author Spirit - na pohlad vyzera pekne, myslite ze moze byt alebo mam investovat do niecoho ineho.

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (AUTHORAIRLINE)
  • Re: HELMA

         

    No příteli, já mám dvě přílby - KEDku, příšerně drahou, pohodlnou, výbornou, a teď nedávno jsem koupil v Hypernově přílbu za 399,- Kč, na první pohled úplně stejná, na druhý pohled je samozřejmě vidět "lacinější" zpracování, ale je rovněž velmi dobrá. Myslím, že i ty authorácké jsou dobré. Jen Ti musí dobře sedět na hlavě.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HELMA

           

      Dakujem za odpoved. Pozeram, ze Airline je pomerne oblubeny stroj :-)
      Nevedel by si poradit aj co sa tyka jednostrannych pedalov? Dufam ze aj Ty mas na biku pedale A-SPORT 25. Na co su dobre tie styri plastove skrutky zo spodnej strany? Mne totiz jedna pocas jazdy odpadla a neviem co s tym. Za radu moc pekne dakujem

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AUTHORAIRLINE)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HELMA

           

      Jak to,ale bude vypadat s hlavou po 100km a možná i po daleko míň km.Možná jsme to zakusili všichni než jsme koupili novou. Nic proti AUTHORU!

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: HELMA

             

        Já v té levné ujel 170 km a nic netlačilo. Je ale fakt, že se dá usadit na hlavu - vzadu má to stahovací kolečko.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: HELMA

             

        No tak som ju nakoniec kupil a uz som na nej aj presiel 80 km a nevidim na nej nijaku chybu (az na to ze by sa do otvorov hodila sietka proti hmyzu - ale to sa dorobi) a to mi dnes cely den na hlavu prazilo slnko. Nie je to uplny "nocnik," nema to sice koliesko na dotiahnutie ale je tam taky mechanizmus ktorym sa to da vsetko pekne prisposobit na lebku. Vypchavky sa daju tiez v pohode vybrat a oprat. (Pisu ze aj vymenit, ale pochybujem ze by som nahradne niekde zohnal) Takze zatial som spokojny, uvidime co to spravi ked sa niekde vyvalim do priekopy :-). Snad praskne prilba a nie hlava.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (AUTHORAIRLINE)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024