Vzdálenost mezi městy v evropě

Ať hledám, jak hledám, nemohu najít vzdálenost mezi Prahou (resp. naší vsí 8-)) a evropskými městy. Seznam ode mne žádá upřesnění adresy a když doplním cílovou zemi, vyznačí, že zadaná adresa je nesprávná. Poradí mi někdo, jak na to? Předem děkuji

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
  • Re: Vzdálenost mezi městy v evropě

...V Evropě .

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zkus www.viamichelin.com

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.skoda-auto.com/cze/services...

[ Zpět ]
    Autor: ckp13
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: někoho na kolo

Hledám: někoho na kolo
včera
Hledám partačku na kolo můžu o víkendech a v týdnu okolí Prahy a Středočesky kraj věk 20-28 let.Jsem moc sportovní…

Hledám: cyklistu z prahy

včera
Ahoj,jsem holka z Prahy a hledám nezadaného nekuřáka z Prahy pro cyklovýlety apod.věkem nejlépe kolem čtyřicítky.

Hledám: Rumunsko kola srpen 2015

Hledám: Rumunsko kola srpen 2015
19.04.2015
Hledám parťáky - parťačky na dvoutýdení výlet do Rumunska- Transylvánie na kola. Klasický puťák s brašnama a spaní…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (34 přihlášených)

Španielska Andalúzia - jar v Andalúzii, na cestách a necestách

Zdravím opäť z Andalúzie, Tak k nám konečne zavítalo jaro. Ono je tu síce Jar aj v zime, keďže tu väčšinou…
Peter99 | dnes

Minitestování nového stanu, karimatky a spacáku

I když by se dalo říct, že zakoupené věci by byly spíše vhodnější na cestování autem, tak zakoupeny byly…
dalinv | 19.04.2015

vkv- Červená civilizaci

Dobrý den, a dnes 18.4. jsem absovoval další párek vrcholků Valašska. Celou dobu tedy v délce cca: 70 km jsem…
kismulu | 18.04.2015