Vzdálenost mezi městy v evropě

Ať hledám, jak hledám, nemohu najít vzdálenost mezi Prahou (resp. naší vsí 8-)) a evropskými městy. Seznam ode mne žádá upřesnění adresy a když doplním cílovou zemi, vyznačí, že zadaná adresa je nesprávná. Poradí mi někdo, jak na to? Předem děkuji

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
  • Re: Vzdálenost mezi městy v evropě

...V Evropě .

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zkus www.viamichelin.com

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.skoda-auto.com/cze/services...

[ Zpět ]
    Autor: ckp13
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistka hledá cyklistu a turistu

20.11.2014
Ahoj,jsem z Prahy a ráda bych našla mužského z Prahy,který i v chladnějším počasí vyjede do přírody na kole,či…

Hledám: Partáka/ky na kolo

Hledám: Partáka/ky na kolo
15.11.2014
Ahoj, hledám skupinu nebo jednotlivce ke společnému bikování v okolí Prahy nebo i jinde. I klidně teď na podzim.…

Hledám: Parťáky do Afriky

Hledám: Parťáky do Afriky
14.11.2014
Ahoj CESTOVATELÉ! Hledáme parťáky na cestu do AFRIKY. Jsme: muži i ženy 41-68 let, jeden z nás již oblast zná. 4…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

108 cyklistů (9 přihlášených)

Cesta za nekonečným lesem aneb Finsko 2014

Finské Laponsko je nesmírně působivé a neodolatelně romantické způsobem, který povzbuzuje fantazii a zůstává…
šíp | 18.11.2014

Sníh a mráz 3 - Věřím tvým snům

„Tak ty jseš ten šikula od Alice Bártlové?"Tvůj táta je taky Jindra a stavař?"„Ano, proč?"„No, tak to je můj…
Jindra8526 | 18.11.2014

Směr jihozápad 4: Boj s pláštěnkou

Vzbudil jsem se do mokrého a velmi chladného rána. Tráva kolem, listí nade mnou, vzduch, obloha - vše bylo…
básník | 17.11.2014