Vzdálenost mezi městy v evropě

Ať hledám, jak hledám, nemohu najít vzdálenost mezi Prahou (resp. naší vsí 8-)) a evropskými městy. Seznam ode mne žádá upřesnění adresy a když doplním cílovou zemi, vyznačí, že zadaná adresa je nesprávná. Poradí mi někdo, jak na to? Předem děkuji

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
  • Re: Vzdálenost mezi městy v evropě

...V Evropě .

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zkus www.viamichelin.com

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.skoda-auto.com/cze/services...

[ Zpět ]
    Autor: ckp13
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: MTB v Rakousku - Září

Hledám: MTB v Rakousku - Září
včera
Hledám bikera/bikerku na pětidenní akci do rakouských Alp v okolí Bischofshofenu. Ubytování by bylo v levnějším…

Hledám: Na společnou cestu životem

26.08.2014
Hledám štíhlou, vitální a o sebe pečující cyklistku kolem 40ti let (mám 48)na společné projížďky kamkoliv, v…

Hledám: náhradníka - Řecko Korfu

Hledám: náhradníka - Řecko Korfu
26.08.2014
Protože nám odpadl kamarád, tak za něj hledám náhradníka na Korfu v termínu 3.-17.9. Ubytování v apartmánech, s…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (31 přihlášených)

Hurá na Pálavu

Jednou takhle v létě, když rosničky předpovídaly horké sluneční dny, jsme se s přítelkyní rozhodli využít…
Pavlik25 | 26.08.2014

Balkán 2-2014

Je čtvrtek 17. července, deset dopoledne a sedím na nádražní lavičce, čekám na vlak, který mne odveze do N.…
bi-jan-cyk | 24.08.2014

Kelčcký Javorník

Psala se sobota 16.8.2014 a já se opět vydal zdolat nějaký ten vrchol www.VKV-bike.cz. A opět s výborným…
SiuxAm | 18.08.2014