Vzdálenost mezi městy v evropě

Ať hledám, jak hledám, nemohu najít vzdálenost mezi Prahou (resp. naší vsí 8-)) a evropskými městy. Seznam ode mne žádá upřesnění adresy a když doplním cílovou zemi, vyznačí, že zadaná adresa je nesprávná. Poradí mi někdo, jak na to? Předem děkuji

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
  • Re: Vzdálenost mezi městy v evropě

...V Evropě .

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zkus www.viamichelin.com

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.skoda-auto.com/cze/services...

[ Zpět ]
    Autor: ckp13
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na kolo

Hledám: Parťáka na kolo
19.10.2014
Ahoj, zkouším tu najít náhradu za kámoše, s kterým jsem měla o nadcházejícím víkendu vyrazit do Nového Města na…

Hledám: Kolo,Lyže,běžky,pěšky:-)

Hledám: Kolo,Lyže,běžky,pěšky:-)
18.10.2014
Hledám sportovní partnerku,která by se mnou nejen jezdila na kole kratší i delší trasy,celodenní výlety,ale šla…

Hledám: Terénní klučina:o)

Hledám: Terénní klučina:o)
18.10.2014
Ahoj, našel by se tu parťák na bikové nebo in-line vyjizdky, nebo jiné zábavnosti:-)? Já aktivní usměvavá…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (27 přihlášených)

Směr jihozápad 1: Sbalit a pryč!

Totiž to bylo tak: Loni před prázdninama jsem nastoupil do stálého zaměstnání. V zájmu celé rodiny. Všechno…
básník | 18.10.2014

Můj první cyklozávod - Podzimní 12 hodinovka "X-Park - HOLBA"

Již delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych ráda vyzkoušela nějaký cyklistický závod. Nic velkého, ani…
Cyklopartnerka | 13.10.2014

V Jizerských horách, pramen Jizery

Na Smrku poprvé na běžkách, podruhé na kole a potřetí na kole i s přespáním a konečně snad na začátku řeky,…
Quatsch | 06.10.2014