reklama

Srovnání tužkových (AA) dobíjecích NiHM aku

Dneska vyšel na fotonmagu článek "Srovnávací test dobíjecích tužkových (AA) baterií" http://www.fotonmag.cz/svitilny/baterie...
Testování = 5 cyklů proudem 0,5A. Vyhrála GP 2700 (skutečná kapacita 2600mAh) přinejmenším zajímavá statistika.

[ Zpět ]
Datum: 19.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (StandaT_nepr)
  • Re: Srovnání tužkových (AA) dobíjecích NiHM aku

         

    GP 2700 používám do foťáku a nikdy jsem si na ně nestěžoval... tak teď už vím proč :c))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2007
    Autor: ozy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srovnání tužkových (AA) dobíjecích NiHM aku

         

    Když jsem GP (2000, pak 2600) do foťáku před pár lety a později do GPS začal používat, ani jsem nevěděl, jak dobře jsem si vybral :- )
    To bude něco pro neMi.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2007
    Autor: stan-pilot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srovnání tužkových (AA) dobíjecích NiHM aku

         

    moje zkusenost s gp moc slavna neni....ze 4 baterii, ktery sem mel v sade brzy 1 odesla a ja vyhodil celou sadu. koupil sem Xcell a ty sou vynikajici

    [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2007
    Autor: Hrabe-X
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Srovnání tužkových (AA) dobíjecích NiHM aku

           

      Možná mám štěstí, to se mi nestalo. Podívám se - tak mám 6x Panasonic 1950mAh od IV.2003, a GP 4x 1300 od 2004, 4x 2500 od VIII.2005 a 4x2600 od VI.2006 . Nechci to zakřiknou, ncm všechny zatím fachčí.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2007
      Autor: stan-pilot
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srovnání tužkových (AA) dobíjecích NiHM aku

         

    No ja s GP taky zadnou diru do sveta neudelal. Mam GP 2000 uz cca 3 roky a opravdu jeste funguji a pouzivam je. Maximalni spokojenost. Myslel jsem, ze uz musi brzo kleknout, tak jsem v lete koupil GP 2500...hm a ty uz jsou tedka nekde pod posteli. Vydrzely cca 5 nabiti a pak to bylo cim dal horsi a horsi. Dle meho jsem je nabil (v originalni nabijecce) cca 10x. Posledne mi ve fotaku vydrzely cca 20 snimku.
    Pak mam AAA GP 700...ta sama zkuzenost jako s AA GP 2700. V podstate jsem je nepouzival, protoze jsem je ani nenabil:-( Pak jsem koupil AAA GP 900...a bez problemu. Pouzivam je v MP3 rok.
    Jinak mam vybornou zkusenost s baterkama Unomat...mam tusim Unomat 2000. Originalni hodinova nabijecka. V podstate nejpouzivanejsi baterky, co mam....frkam je tak 2x tydne do nabijecky uz 3 roky (koupil jsem je tenkrat spolecne s GP 2000) a porad makaj.
    Jinak jsem slysel chvalu na ty Sanyo...tusim, ze jsou i cenove priznive.
    Jen si nedokazu vysvetlit, ze jedny baterky od tehoz vyrobce jdou jednou v pohode a druhe skoro vubec:-(
    Ale stejne nejlepsi je peckova baterka Varta v mem fotaku...je tam uz 15 let:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024