reklama

Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

Máte někdo zkušenost s tímto typem sedla?? Chci ho koupit přes net a zajímá mě hlavně tuhost sedla /jestli to není nějaká "buchta" na kterou si sednu a zabořím se/ a velikost té zadní díry. Na obrázcích to vypadá, že je hodně veliká. Nevadí to při jízdě ? Pokud máte nějaké další postřehy sem s něma. Díky za případné odpovědi a názory.

[ Zpět ]
Datum: 18.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Drackg ([email protected]))
  • Re: Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

         

    Dělají se různé velikosti... Víš přesně jakou potřebuješ ? Na krámě Ti totiž udělají "otisk rozkroku" a podle toho se určí to správné sedlo... Už se to to zde řešilo...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

           

      V tomto případě jsem ale asi zbytečně strašil, tento typ sedla se dělá jen v jedné velikosti. Takže sorry...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

         

    Mám Spec. BG resp. jsem ho shodil. nesedělo se na něm špatně ale také né dobře. ta díra vypadá dramaticky jen zezadu, ve stydké oblasti je to úplně normální sedlo, vyhoněný názvem. Měkké to není, tak akorát, povrch se mi zdá docela citlivý na mech. poškození, takže potah a optika je v čudu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

         

    Pokud myslíš tohle : http://www.bagbike.cz/?cmd=599
    Namontoval jsem ho před měsícem na zimáka. O tom rozštěpu za jízdy vůbec nevíš ale je to hrozná buchta. Možná je to ale tím že na fitnesáku mám tohle :
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Sedla_54/Sedlo...
    To je tvrdý ale pohodlný. Navíc neomezuje pohyb stehen a to je dost důležité.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

           

      Jo, to je ono. Ale znám horší buchty (gelovky typu Terry ap.). Na tvrdá sedla moc nejsem, teď mám Selle Strike TRK, je to lepší, úzké akorát, právě na to vedení stehen.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlo SPECIALIZED BG Comfort

         

    Nešel bych do nákupu sedla na netu, i kdyby mi ho doporučil Armstrong, je to loterie i na krámě, ale aspoň si ho můžeš osahat.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2007
    Autor: kolař
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024