reklama

Bundy illumiNITE

Možná víc běhám než najezdím na kole, ale na silnici to asi vyjde nastejno s bezpečností. Koupil jsem pár věcí na oblečení od illuminite www.e-levne.com (bundy, triko, čepici a rukavice) a je to fakt znát. Řidiči mě registrují dřív a objíždějí s větším respektem :-)

[ Zpět ]
Datum: 16.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pablo)
  • Re: Bundy illumiNITE

         

    V noci jezdím po městě v reflexivní vestě, co prodávají v pracovních potřebách. Je to mnohem levnější a také dosti účinné.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (malis ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bundy illumiNITE

         

    Vesta ma jen par prouzku, ne? Vyhoda je, ze stoji par desetikorun...

    Zeptam se te na tu bundu, docela me to zaujalo, ale nejsou uplne nejlevnejsi... :] - jak ji mas dlouho? Jaky dojem nebo zkusenost mas z materialu atd? Myslis, ze neco vydrzi, neroztrhne se o prvni haluzku, neprodre se pod baglem - pripadne neopada z ni ta reflexni vrstva? ... diky za jakekoliv info.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2007
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bundy illumiNITE

           

      Já bych vsadil boty na to, že je to majitel nebo zaměstnanec toho e-shopu a jen tu dělá neplacenou reklamu ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2007
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bundy illumiNITE

             

        Ja bych vsadil i ty fusky v tech botech....zas tu nekdo nema na reklamu:-))) To je jak ta cestovka:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bundy illumiNITE

             

        Eh... no ja jsem asi prilis uslechtilej pro tenhle svet... :) ponevadz tohle me nenapadlo...
        ... kdyz jsem onehda narazil na webu na Illuminite ksiltovku, tak jsem taky link prihodil do debaty o tom jaka ksiltovka muze byt sikovna na kolo, ponevadz me to zaujalo... no a podle toho, ze jsem to myslel uplne nevinne, jsem predpokladal, ze tohle je taky uplne nevinny...
        noo nic. :)

        No ale stejne by me to zajimalo. Reflexni obleceni je zajimavej napad, ale chce se mi zkouset, za jak dlouho prestane byt reflexni? Nechce. A nevim o nikom, kdo uz si to koupil...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2007
        Autor: Andrej
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bundy illumiNITE

               

          Já mam takovou lehkou bund od Illuminite a mám k ní pár postřehů. Tak zaprvé má hezkou oranžovou barvu :o), když byla nová (Vánoce 2006) tak byla nějak poteflonovaná či co a pěkně odpuzovala vodu. Už jsem jí dvakrát nebo třikrát vypral v pračce a vodu už nedpuzuje. Ty reflexní tečky či co to je na ní furt drží. Ale taky mi přijde, že už od doby kdy byla nová odráží světlo méně než třeba reflexní proužky na vestách do aut. A hlavně v menším úhlu. Tedy zdroj světla a pozorovatelovi oči musí být co nejblíže (což asi u auta je). Taky má dost "jemný" zip a v zimních rukavicích se špatně zapíná. Ale jezdím v ní denně od Vánoc v pražském provozu a stále jí nic není.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2007
          Autor: Nehas
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bundy illumiNITE

                 

            Nic ji neni, krome toho ze slabne odrazivost a uz neodpuzuje vodu ? No, za tri mesice...
            Ale je mozne, ze to vyprani ji neudelalo dobre, takovehle matrose na to byvaji citlive. Na veste co mam (obyc bezpecnostni vesta z marketu) je napsano 'maximalne 20 vyprani' - pak uz asi mam pocitat s tim, ze pujde do kose. Ale to je v pohode, protoze nestala 2 litry... :)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.03.2007
            Autor: Andrej
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bundy illumiNITE

                   

              Myslím, že odrazitost neslábne. Už od začátku se prostě nedá srovnat s reflexním pruhem na bezpečnostních vestách. Na té bundě ten odrazivý materiál není v celé ploše, ale v takovém hustém rastru. A proti těm reflexním pruhům na vestách je to vlastně třeba poloviční nebo třetinová plocha. Ale viditelnost člověka to určitě zvýší. Až budu doma tak zkusím najít fotku s bleskem a bez blesku.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.03.2007
              Autor: Nehas
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024