reklama

co na sebe na jaro

Doposavaď jsem jezdil na kole jen přes letní období.Ale letos bych rád vyjel už dříve, tak nějak z jara. Ale na co se vás chci zeptat. Koupit zateplené kalhoty, zateplený dres či postačí dlouhé cyklistické kalhoty nezateplené a pod ně třeba funkční prádlo od moiry. Anebo jak vy vyrážite. Budu rád za jakákoliv námět. zdarec.

[ Zpět ]
Datum: 13.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (ccangu ([email protected]))
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Já sem vyvinul systém, který funguje i teď (cože je jarní počasí). Mám na sobě sensor doubleface dlouhý kalhoty i triko s dlouým rukávem, přes to mikinu (cannard voyager), a lehkou větrovku (humi cyklo, jestli se tak jmenuje), a přes kalhoty si beru pertexový svrchní kalhoty, ale líbí se mi ty O2, možná do nich půjdu.
    Výhodu to má takovou, že mám zajištěnej odvod potu a moc se neušpinim, pertex schne hodně rychle...
    Ale jak se bude oteplovat budu některý věci omezovat a jiný vyměňovat. Jo a ještě testuju vložku z cyklokalhot (volných kraťasů) přes DF a je to příjemný...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      juknul bych na ty O2 co o nich píšeš v jakém obchodu je třeba najdu.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ccangu ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        http://www.dodeste.cz/obleceni_rf.htm

        a prodávají to běžně prodejny Klimatex

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        Kalhoty mám. Sice jsou dost drahé, ale peněz nelituji. Nepromoknou, neprofouknou a navíc zahřejou. Do zimy ideální.

        Stejně je na tom i jejich bunda.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2007
        Autor: Kukyn
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co na sebe na jaro

               

          Nemáš prosím někde své foto v tom oblečení. Připadá mi nějak přílíš volné.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.02.2007
          Autor: Krtek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: co na sebe na jaro

                 

            Fotky bohužel nemam. Obleční je volnější, ale v tom nevidím problém.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.02.2007
            Autor: Kukyn
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: co na sebe na jaro

                   

              Neni to problem. V mistech, kde by to vadilo (treba kolem prevodniku) to vzdycky muzes stahnout nejakou paskou (treba reflexni :]) a je to. Ja nez jsem si poridil dlouhe zateplene cyklogate, jezdil jsem nejdrive v bavlnenych (to nebylo nic moc) a pak v moira (pohoda) podvlikackach a na to proti vetru a vlhku goretexove 'sustaky' kalhoty, taky dost volne...

              Ted mam ty zateplene cyklogate, ale to jakoze na zimu - v prechodnem obdobi obcas jezdim v moira podvlikackach a navrch klasickych kratkych cyklogatich, kdyz je chladneji, tak k tomu takove ty navleky na lytka kolena a dolni cast stehen. Kdyz mas ty spodni podvlikacky trochu rozumne (ploche svy nebo bezesve), tak to funguje dobre.

              Navrch (jakoze na trup a tyhle veci) podle pocasi vrstvim ruzne funkcni vrstvy (moira, fleece atd), bavlna se mi osvedcuje jen v lete (kdy se jeji studici efekt nekdy hodi - ale i tehdy vetsinou jen pres spodni moira triko). Protoze vetsinou studene fouka, zakoncuju gore-vetrovkou, protoze je to momentalne nejlepsi vec, kterou mam. Ale je dobra tak na pesi turistiku na hory (na to jsem si ji poridil), super je ze je i proti desti... ale na kole se v ni vetsinou zpotim, takze premyslim, ze casem poridim neco prodysnejsiho, vylozene jen vetrovku z nejakeho tenkeho lehkeho ciste protivetroveho hadru (to si necham poradit... he?) ... a proti desti pak neco extra navrch...

              [ Zpět ]
              Datum: 14.02.2007
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Andrejj)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    mozna by stacily i nezatepleny, ale v tom pripade bych doporucoval este silny nakoleniky.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2007
    Autor: Hrabe-X
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    O2 zkousime rok. Koupili jsme tu jejich klasickou zlutou (cca 1000kc...maj vice druhu, materialu). Pritelkyne ji ma uz totalne roztrhanou. Je to material, ktery je opravdu mechanicky neodolny. Nevim, jak je to u toho drazsiho materialu. Me zatim drzi, jenze ja ji z lenosti vozim jen v batohu. Ale slouzila dobre. Opravdu nepropusti vodu a dejcha, az me to prekvapilo. Pritelkyne ma od nich i ty gate O2 a pouziva je prevazne na kole a uz se ji odlepuji svy. Hold jsou to prelepene svy, ale ne dokonale. Takze je to otazka casu, kdy do nich potece. Ale maji velice dobry strih...uzke nohavice u kotniku...coz je na kole vyhoda.
    Jinak spodni pradlo Sensor nebo Icebreaker (bez funkcniho pradla se uz skoro nehejbu:-) ). Na tom teplou mikinu od Directalpine (tusim Rock, nebo neco podobneho). Na tom vetsinou softsheel (DirectAlpine-FitzRoy, Tilak-Latok). Misto tech O2 budem asi kupovat Paclite (bud Tilak, nebo The North Face). Na nohach vetsinou dlouhe gate bez pliny a na to klasicke kratke gate s plinou. Ale naucili jsme se ted jezdit v klasickejch kalhotech (outdoor). Vyhoda...fakt je v tom teplo, vhodne i na zimu (muzes kombinovat), vyuzijes to i na jine aktivity (hory), dejcha to, jsi v suchu. Nevyhoda...drahe jak prase:-)
    Samozrejme nezapomenout na rukavice. Neznam nic horsiho, nez zmrzle ruce. Teple ponozky...dobre dela Moira... (kdyz uz ne zimni boty nebo navleky na tretry). No a dobra je capka:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nM)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Já mám jak tu papírovou za tisícovku, tak i tu reflexní téměř za tři a obě naprosto paráda.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        No ja dnes koukal na cedulku za krkem..."Urceno pouze pro mirne mechanicke namahani". Ted kde je ta hranice "mirne mech. namahani". Kazdopadne Kamila ji ma po dvou mesicich pouzivani znicenou (staci mala vetev a hned ma skobu). A to jezdi normalnim terenem (do mesta). Vlastnosti ma skvele, to jo...i ja, potici se jak jelen, jsem se v tom citil dobre. Ale opravdu je to jen takovej lepsi papir...i na omak:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.02.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co na sebe na jaro

               

          Tu papírovku používám jen do deště, nebo když mi je v létě zima. Nejezdím v ní pořád - na to mám tu druhou...

          [ Zpět ]
          Datum: 14.02.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      vazne je ten oblek toliko poruchovy? uvazoval jsem o koupi , ale vyhodit moc penez za neco co se mi rozlepi ci protrhne kdyz potkam vetvicku pri jizde si nemuzu dovolit :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        Ja bych do nej uz nesel. Jestli budes chtit, muzu ti nekam poslat fotky. Ale mozna bych zkusil tu lepsi....jak o ni pise Radka.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    ja mam zimni dlouhy navleky, na to normalni cyklokratasy de marchi, pres ktery pretahnu zateplovaci kratasy kapsace z C&A ve kterejch jezdim uz asi 4 roky, navrch teddy dlouhorukav (meli v bike-eshop.cz) a navrch vod opet de marchi windstoperovou bundu. kdyz je fakt kosa, tak si vezmu svy dlouhy bezkarsky kalhoty (lehce zatepleny vepredu s windstoprem) a pod tu bundu narvu este jeden teplej craft. ale to je spis do zimy nez na jaro. jenze ja moc netopim, sprchuju se sotva vlaznou vodou (nedobrovolne) a vyrustal sem na zamku, takze muj odhad teploty je trochu divnej

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2007
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Mam dlhe spodne gate z Moiry (ked je vela zima obliekam si dvoje) s neprefukom na kolenach a v rozkroku. na to si davam tenke dlhe cyklogate (pouzivam ich aj na bezky). Na telo si davam zase niekolko vrstiev (jednu az tri podla zimy) natelniku z dlhym z moiry (alebo ineho funkcneho pradla) na to windstopovu hrubsiu bundu. Vlani som nosil aj zltu O2 budnu ked bol velky nmraz, ale za jednu zimu som ju znici (neznasa mechanicku namahu), tak ju teraz setrim len do dazda. Ale v tomto roku nebola taka zima, aby som si musle dat navrch este nejaku vrstvu. Na ruky rukavice prstaky (mam dvoje tensie a hrubsie podla zimy)la pod prilbu nejaku neprefukavu pokryvku.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2007
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Oblečení od CZ BMI (viz odkaz Radky) a pod to tričko, slipy a ponožky :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    no nezapomínejte ješte na návleky na obuv. při nižších teplotách jsou k nezaplacení. já mám od Authora proti větru, ale kdo jezdí v mokru a teplotách kolem nuly tak ocení neoprenové návleky

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Asterix*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Já mám od Ježíška zimní tretry, takže návleky nepotřebuji :o)))
      Ovšem v té letošní teplé zimě už je mi v těch botkách horko a asi už vytáhnu ty své klasiky :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Na jaro stačí dlouhé nezateplené kalhoty, případně šortky+návleky. Bundu už několik let používám střídavě No-Wind, nebo tenký Iso-Wind dres. Něco jako tohle :
    http://www.merida-bike.cz/prodej/Panska-bunda...
    Na jaře to hlavně fouká, takže to chce určitě neprofuk. Ten si poradí i s lehkým deštíkem, navíc cyklistické věci jsou upnuté a při větru se nenafukují jako balón. Pod to různé termoprádlo, raději tenké a více vrstev.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      To je ale bunda pro naše spoluobčany tmavší pleti, ne? Ti mají tento typ držení rukou od těla ....vzor: Arnold, Rambo ap. :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2007
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Mam mierne zateplene dlhe cyklogate super od nula °C tak do 15 (pri 12°C rozopnem zipsy na lytkach). Tenke + moira by asi bolo podobne.
    Hore funkcne pradlo (najlepsie sa citim v tenke coolmax s dlhym rukavom + kratke moira a ked je chladno este zatepleny dres alebo tensi fleece). Na to bunda proti vetru-to je najdolezitejsia vec. Doporucujem nezateplenu a dobre odvetranu na bokoch prip na chrbte-taku vyuzijes cely rok. To odvetranie je dolezite, lebo neexistuje material odolny vetru, ktory by stihal dychat pri sviznejsej jazde.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (o.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      davam si na seba spodne pradlo od klimatexu. spodky doubleface od sensoru, nohavice directalpine civeta a rolacek tiez od directu z mikrofleecu a softshelku od columbie. zda sa mi to akurat.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        Nejlépe zahřeje nová jarní přítelkyně a nepotřebuješ nic na sebe. Akorát to vyjde dráž než to thermo prádlo, ale stojí to zato !!!! Jako správnej bajker dávám samozřejmě přednost kolu, a potom ...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (dear)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co na sebe na jaro

               

          A to jezdis na tandemu nebo si ji vozis na nosici?

          [ Zpět ]
          Datum: 17.02.2007
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co na sebe na jaro

               

          U toho bych chtěl být. Nahej biker v zimě :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.02.2007
          Autor: Biker65
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: co na sebe na jaro

                 

            ALe on není nahý. je oblečený do přítelkyně :o))

            [ Zpět ]
            Datum: 17.02.2007
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: co na sebe na jaro

                   

              Zrejme lehokolista a pritelkyne to ma rada zezadu.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.02.2007
              Autor: wewerka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: co na sebe na jaro

                     

                :o)))))))) Sem si to představil:o)) Jak fór od Urbana:o))

                [ Zpět ]
                Datum: 17.02.2007
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      "Mam mierne zateplene dlhe cyklogate super od nula °C tak do 15 (pri 12°C rozopnem zipsy na lytkach). Tenke + moira by asi bolo podobne." - Muzete se k tomu nekdo vyjadrit, kdo s tim mate zkusenost? Zrovna premyslim, jestli koupit ty zatepleny nebo jit do te flexibilnejsi kombinace Moira Duo + tenky dlouhy cyklogate. Dik

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr#)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        Ja nosim dlhe tenke (nezateplene) a pod tym mam moiru duo s neprefukom na kolenach a rozkroku. Ked je velka zima tak pridam este jedny moirove spodky, ked je teplejsie vynecham vsetky spodky, necham si len dlhe tenke dlhe cyklogate. Dokonca tie moje dlhe ani nemaju plienku, takze ich nosim aj na bezky v takej istej kombinacii. Na bicykel nosim este jedny kratke s plienkou pod tymi dlhymi. Mne osobne to takto vyhovuje, len som mal problem kupit tenke nezateplene gate (vsetky co mali boli hrube)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2007
        Autor: Jaroslav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Měl bych k tomu doplňující dotaz. Při cca. 5-10 stupních nad nulou, berete si nějakou čepici, čelenku nebo tak něco pod helmu ? Já jen že pro tento účel mám lyžařskou kuklu, ale ta je spíš až když je pod nulou, nebo se v ní v takto "vyšších" teplotách neupeču ? :)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Uz tak pri 10 nad nulou si beru aspon takovej funkcni "satek" pod helmu, ono se to nezda, ale mit hlavu v teple je dulezity. Aspon pokud clovek jezdi casto a celorocne, to se nevyplati neco podcenovat. Jak se teplota blizi vic k nule, mam teplejsi cyklocepici- i s "klapkama" pres usi. Lehce pod nulou nasleduje tenka funkcni kukla- ev. i v kombinaci s cepici, navic jde hezky kombinovat moznost, jestli mam mit pusu venku, nebo nos, nebo jenom oci, nebo ji pres den na slunci rovnou vyhrnout a pouzivat ji jenom jako cepici.
      Podobne je docela fajn mit navleky na tretry- nohy v teple jsou k nezaplaceni :o). O kolenech samozrejme nemluve, o teplych rukavicich taky.
      Jenom tak pro zajimavost- kdesi jsem cetl, ze pri cca 30km/h na otevrene silnici pri 0 st. C se realna teplota rovna asi -10 st.!

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co na sebe na jaro

             

        A ta pokryvka hlavy by mela mit windstopper nebo staci napr. moira? Intuitivne mi prijde, ze bez windstopperu ti ta cepice moc nepomuze. Jakou s tim mas zkusenost?

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr#)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co na sebe na jaro

               

          Vzhledem k tomu, ze se hlava poti, si na ni nedokazu predstavit neprodysny windstopper nebo neco podobnyho. Kdyz je relativne teplo, tak mam ten satek z jakesi funkcni tkaniny, kdyz se ochladi vic, tak cyklocepici s klapkama pres usi a prodlouzenou casti na zatylku, je to jakasi umelina. + ta kukla, to je taky nejaka funkcni tkanina. Neco vetru pochyta i helma, da se navic vylepsit treba neprofukovym navlekem, nekdo zalepuje predni otvory v mrazu lepici paskou, tak porad muze prilba vetrat, ale neni v ni pruvan.
          Nekteri kolegove silnicari treba vozi v zime na hlave obycejnou pletenou cepici (a bez helmy, sebevrazi).
          Kazdej ma pocit chladu posunuty nekde jinde, ale shodneme se asi na tom, ze pod 10 st. by asi nejaka ta pokryvka hlavy byt mela. Nekdo vozi ty funkcni satky a celenky i v lete kvuli odvodu potu.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.03.2007
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Při těchto teplotách vozím čelenku. Ale každý má jiné vnímání teploty. Když tak vem do rezervy do baťohu nebo kapsy šátek.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2007
      Autor: Navara
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Díky Vašku a Navaro

           

      Za chvíli vyrážím, tak asi vezmu ten šátek, co radí Vašek a kuklu pro jistotu hodím do batohu. Totéž s rukavicemi, tzn. "zimní" na ruce a do batohu klasické bezprsťáky.
      Jinak kolena budou hádám OK, mám cyklo kalhoty s laclem, vyteplené právě v oblasti kolen. Návleky sice nemám, ale do treter jsem sehnal super ponožky, tak to snad bude také ok. Přes ty kalhoty půjdou letní kraťasy s vložkou, nahoru moira s dlouhým rukávem a přes ní windstopperová bunda s vysokým límcem. Tak bych snad měl být ok, doufám :o))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Díky Vašku a Navaro

             

        Tak to bylo OK. Respektive při jízdě akorát, jen při delším sezení v hospůdce, když zalezlo sluníčko za obzor, tak už bylo frišno :o))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.02.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Díky Vašku a Navaro

               

          Jakej ma smysl davat kratasy s vlozkou az na ty dlouhy kalhoty? Proc to nedas dolu, aby se lip vyuzila antibakterialni funkce te vlozky?

          [ Zpět ]
          Datum: 02.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr#)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Díky Vašku a Navaro

                 

            Protože ty dlouhé kalhoty jsou elastické, zatímco ty kraťasy jsou spíš "free-style", tzn velmi volné a plandavé. Prostě bych ty kraťasy do těch "elasťáků" nenarval.
            Důvod proč to mám takhle je, že na nohách nesnesu volnější nohavice na kole (i když se to třeba vyloženě neplete do řetězu, stejně z toho nemám dobrý pocit) a naopak klasické dlouhé "elasťáky" s vložkou na sobě nesnesu z estetického hlediska (jestli chápeš na co narážím :o)) .. takže takhle to vypadá vcelku OK a funguje to, až na některé maličkosti :o))

            [ Zpět ]
            Datum: 02.03.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Taky mám pod helmu šátek.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2007
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Já díky absenci vlasového porostu musím kulicha :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2007
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Já osobně tenkou moiru a na to tenký obyčejný šusťák za pár Kč ze sekáče. Na nohy tlusté moirové ponožky a sandály... Na ruce rukavice-úplně obyčejné kožené.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2007
    Autor: MM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    Děcka,
    mám jen trochu času,
    a protože toto je závažné téma,
    tak bych se přidala.

    Já na jaře trochu opiluji nové nehty,
    ckoupím si od Huga Bosse
    hlapskou kolínskou,
    jdu k holičce ostříhat vlásky,
    hodím novej blond přeliv,
    koupím si lodičky,
    něco jako měla Vendulka
    na pohřbu, a také její
    minisukénku,
    kloubček už mám jak radka helmu,
    tu její bílou,
    maskaru a stíny za 300 stovky
    a v neposlední řadě více kroutím zadečkem.

    A mám z toho srandu, jak kolaři bouraj,
    když vytáčej hlavu
    a jejich kolařky nadávaj a blednou,
    když vidí, že hloupá ale
    vyfiňtená Pavlína
    by stála svým mužíčkům za hřích.
    (to víte, ženská zlomyslnost
    se ve mně nezapře)

    Tož tak, děcka,
    důležitý téma
    může pokračovat
    i beze mne,
    pospíchám do Tesca.

    pa pa

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2007
    Autor: pavlína
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      PS.
      Ještě jsem se stačila
      namalovat rty,
      pospíchám,
      ale chtěla bych tady pochválit zvláště
      mužský nákoláky,
      jací jsou to fintírové,
      kdo by to do nich,
      tvrdejch hochů řek,
      do šohají našich?

      No so was?
      kluci jední
      šibalští,
      jak holky se chtěj se líbit,
      já vím, já vím
      když se za mnou otáčej....
      jen kdyby pak tolik nebourali.

      držím vám palce,
      já mám z mohéru
      také sexy tričko.

      Pa pa kluci
      děcka

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2007
      Autor: pavlína
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co na sebe na jaro

         

    A sakra někde se stala chyba.
    Lidi poraďte, fuckt ještě není jaro?????
    Cestou do práce mi zpívají ptáci a dnes cestou domů jsem zase po x létech viděl stehlíka. Já už jaro mám teď.
    A co se oblečení týká, tak na tělo moiru a nahoru šusťáky, stejně jsem věčně od bláta a šusťáky rychle oschnou.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2007
    Autor: Papji
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co na sebe na jaro

           

      Ale jaro UŽ JE!!!
      Už vykvetla čemeřice, takže zima je definitivně pryč!!!
      Teď jde jen o to, aby tohle počasí nedostalo setrvalý stav, takže do června bude jaro a od července podzim...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024