reklama

společné plavání

ahoj,

jsem kripl na záda a musím chodit pravidelně plavat. Včera jsme se na kolech bavili o plavání a několik lidí projevilo přání plavat společně. Zakládám tedy toto téma. Osobně preferuji některý z následujících bazénů v uvedených hodinách, jako pojištěnec OZP tam mám příjemnou slevu:
Praha 1, Lázně AXA, Na Poříčí 40
ÚT, ČT 17.00 - 22.00 hod., SO 9.00 - 21.00 hod, finanční spoluúčast 30 Kč/1 vstup, 60 minut, leden - květen, říjen - prosinec
Praha 1, YMCA, Na Poříčí 12
PÁ 13.00 - 16.30 hod. a 18.30 - 22.00 hod., SO 14.00 - 21.00 hod., NE 12.30 - 17.30 a 18.30 - 21.00 hod., 60 min. + 15 min. šatna a sprchy, finanční spoluúčast 40 Kč/1 vstup, leden - květen, říjen - prosinec
Praha 10, Plavecké sporty SLAVIA Praha s.r.o. - Vladivostocká 1460/10, Praha 10
ÚT a ČT 6.00 - 8.00 hod. a 18.00 - 20.00 hod., SO 9.00- 19 hod., 60 minut, finanční spoluúčast dospělí 40 Kč/vstup, děti do 125 cm 20 Kč/vstup, leden - květen, říjen - prosinec
Praha 5 - Strahov, Bazén USK, ul. Vaníčkova č. 2
V hodinách pro veřejnost, finanční spoluúčast 40 Kč/1 vstup, leden - květen, říjen - prosinec
Praha 9 - Letňany, LAGOON s.r.o., Tupolevova 665
PO a ST v hodinách pro veřejnost, dopoledne, tj. PO a ST 6.00 - 9.00 hod., 60 min.; odpoledne, PO a ST 12.00 - 22.00 hod, 120 min., děti do 145 cm výšky vstup zdarma, děti nad 145 cm výšky a dospělí fin. spoluúčast: dopoledne 20,- Kč/1 vstup, odpoledne 70,- Kč/1 vstup, leden - květen, říjen - prosinec
Nicméně netrvám na tom. Jsem ochoten do seznamu přidat ještě hloubětín a Výstaviště.
Přidá se někdo?

[ Zpět ]
Datum: 04.02.2007
Autor: Hrabosh

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: společné plavání

         

    To nezní špatně. Promyslím to. Sice to mám do Prahy kus cesty, z chloru nadšenej nejsem a nesmím do něj moc často a v plavkách jsem se nekoupal pár let a ani nevím, jestli je ještě mám, nicméně voda mi dost schází a včera na vyjížďce mě zvala Berounka si zaplavat i v tom počasí, takže popřemýšlím, kdy a kam by pro mne bylo schůdné.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: společné plavání

         

    Jeste jukni na Hloubetin. Kamca mi rikala, ze by jste tam meli taky mit slevu. A navic...je tam slana voda a je to faaakt prijemne.
    Jinak zavidim....plavani miluju!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      Jsi na ostrově? Jsi! Tak v čem je problém?

      [ Zpět ]
      Datum: 04.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: společné plavání

             

        To jako ze bych mel jit do Findhornu za lachtanama? No....nevim. Je s snima sranda, ale voda je ledova:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.02.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      Jak je psáno níže, OZP to ořezala a tak v programu Plaveme s OZP jen těch několik vypsaných. Hloubětín je super, vždyť jsem ho tam zařadil i když tam slevu nemám.
      Ještě jsem zapomněl napsat, že Slávii a Strahov dvakrát nemusím, jsem z Proseka.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2007
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: společné plavání

         

    Hmmm, zajímavá myšlenka - ať má někdo problémy s páteří nebo ne, plavání je jednoznačně ten nejlepší protipohyb k cyklistice a na záda vůbev. Mě ho doktoři doporučují také...
    Jsou někde skupinové slevy?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      Jsem taky trop na záda. Tak jezdím na lehokole!:-) (už vidím Werta, jak mi sem píše, co sem cpu zase lehokola:-)))))).... Jinak to plavání mi taky doktor nakázal. Tak jsem ho v dobré víře poslechl....a to jsem neměl dělat.....MOOOOC dobrá věc - to plavání. Jednou jsem jel do bazénu a pak 3 týdny marodil s angínou jak prase. Prý sem to musel chytnout tam, povídal doktor. Tak jsem toho po této zkušenosti nechal. Jezdím v létě na místní rybníky. Sice to není komfort ala krytý bazén, ale chytnu max. klíště a proti tomu jsem očkovaný!:-))) Jinak si vždycka vezmu s sebou lehátko a to je teprv to správné poplaváníčko. Vyvalím se na něj a nechám se unášet větrem a plavání nechávám těm zdatnějším:-))) Já jsem přeci poloviční invalida!:-))) Pokud mohu něco doporučit, tak to je ta správná terapie na záda. Pěkný lehátko a sluníčko, co se vám do těch zad pořádně opírá. Hmmmm, to je to správný pošušňáníčko!:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2008
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: společné plavání

             

        Plavání je obecně na záda dobrý, to že jsi v bazénu chytil angínu je prostě smůla. Co naděláš, jsou případy co tam chytli muňky, nedejbože i filcky, tak buď rád za angínu.:-)
        A v případě klíšťat jsi očkovaný proti encefalitidě. Jenže ty mrňaví šmejdi nosej taky boreliozu, což je taky výhra když to ťafneš a očkovat proti tomu zatim nejde. Takže nepropadej klidu :-) No a když připočítám sinice, fleky na slunci, lehátko plný ftalátů, tak mi připadáš docela jako kaskadér :-)))) Ale někdo si v tom libuje, proč ne.....;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2008
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: společné plavání

               

          V životě jsem nic nechytnul v rybníce - tak lína - 4 kg měl ...pacholek:-)))). To víš, Zakarre, ja jsem to dítě černobylské éry - my záříme tak, že se ty sinice leknou;-).Ale tej angíně, tej to záření asi svědčilo, mrše, že se mě tak držela ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2008
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: společné plavání

               

          Jo boreliózu, tu mám ve svý kolekci nemocí taky. Včas mi ji zaléčili, ale prej je jako malárie, furt je v tobě a číhá. :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2008
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: společné plavání

         

    Ja chodim skoro pravidelne v nedeli do Motorletu v Radlicich, kde je i dobra sucha sauna. Po tom, co si tam zensky stezovaly, ze maji malou satnu, tak dostali panskou a chlapum tak pripadla zenska sauna, ktera je vetsi :-) Do Podoli uz nechci. Dvakrat me tam vykradli skrinku a vseobecna uz taky nedava plavenky :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Autor: LOBO
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      Nejen všeobecná - pan Rath v době svého kráítkého ministrování zajistitl, aby se klientské výhody u všech pojišťoven minimalizovaly téměř na nulu... Plavenky tak zmizely mezi prvními...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: společné plavání

             

        Rath = nasrath? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.02.2007
        Autor: LOBO
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: společné plavání

         

    Ja preferuju dlouhodobe bazen Strahov, bo ho mam asi 100m od postele :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2007
    Autor: jeniiceek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      hmm to chápu ale je na něj vůbec nějaká sleva

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (blboun12)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: společné plavání

         

    s radiusem a spol. chodíme celkem často v pátek večer nebo v neděli večer do podolí. Sraz je vždycky v sedm, takže stihneme hodinu a půl v bazénu i doplnění tekutin v místním bufetu :)))))

    vyhovuje mi to tam, bazén je velkej a touhle dobou tam nebývá moc lidí, tak se dá fakt dobře zaplavat

    je ale fakt, že z proseka je to kus světa. Když jsem bydlela v čakovicích, tak jsme jezdili do neratovic - skoro vždycky poloprázdnej bazén a za pár korun, je tam i vířivka a tobogán

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      ještě pořád platí o podolí to co kdysi? Tedy, že je to nejlepší místo, kde se dá zcela zdarma přijít k muňkám, filckám, plísním a lecčemus dalšímu?
      Kdysi to tím bylo vyhlášený. Ale třeba už dneska pražský kurvy choděj jinam....

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: společné plavání

             

        Taky jsem jednou zadarmo nakoupil:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: společné plavání

             

        člověče nevim, chodím tam celkem často a žádnej problém nemám. Kamarádka chytla parádní plíseň nebo zánět nebo co to bylo za hrůzu v bazénu v luxusním hotelu, takže podle mě si nevybereš......

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: společné plavání

               

          Říkal jsem tohle mamce před její první návštěvou Podolí, když se rozhodli s tatíkem chodit pravidelně plavat. Říkala, že už to dávno neplatí a že maluju čerta na zeď. Koupali se jenom jednou. Pak se mamka léčila s nějakou plísní, nebo co to vlastně bylo, asi půl roku.

          ALe jo vybereš. Nechodit vubec:o)))
          Stejně by mě tam nutili se koupat oblečenej....

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2008
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: společné plavání

         

    Zdravím NáKoláky z Třeboně. Mají tady bazén se slanou vodou a plave se v něm parádně. Každý večer si dávám kiláček. Ale jsem tu jenom na týden (jarní prázdniny) a ten uteče jak voda (slaná?). 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2008
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      Tož to se někdo má,jdu poskládat pivo na Kaufland.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (strejda libor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: společné plavání

           

      Slaná voda je výborná, do ní si troufnu i bez kruhu.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2008
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

649 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024