reklama

každý si někdy zavrže...

Mám nové kolo.. asi půl roku. Author solution sx. Všechno bylo vpoho až jednoho krásného dne začalo vrzat. Furt jsem nemohla přijít odkud to jde. Ozývalo se to celým rámem a znělo fakt strašně. Šlo to ze středu od talíře, ale pokaždé až po několika ujetých km. Šla jsem tedy do prodejny, ať s tím něco udělají, kde mi ale řekli, že se s tím nic dělat nedá, protože to má tzv. uzavřený střed a pokud to vrže je to chyba výrobce. Tím je ale absolutně neuspokojili a nenechala jsem se odbít. Prodavač byl zoufalý a tak řekl, že se do toho pokusí (injekcí) dostat olej. Pomohlo to, ale ne na dlouho.. po 4 měsících to tu mám zas. Prosím vás... dá se s tím něco dělat nebo mám rovnou požadovat výměnu...

[ Zpět ]
Datum: 02.02.2007
Autor: Aeronwy
  • Re: každý si někdy zavrže...

         

    U Authoru bohuřel běžná záležitost a zodpovídá za to prodejce-on si to pak vyřídí s Universe Agency a tebe to nemusí vůbec zajímat.Shrnuto a podtrženo zap. osy VP,které povětšinou jsou na kolech této kategorie odchází i v době záruky.Ale je i pravděpodobné,že je pouze povolená pravá miska(jak jinak-je hůře přístupná) a stačí shodit kliky a dotáhnout.A dobrý servis zároveň zafrézuje čelo středové mufny,aby byla jistota,že se už závada nebude opakovat-takže tak a pokud ti to ti odborníci neudělají,volej klidně na ústředí fy Author-oni si totiž potrpí na dobré jméno.Pro tvoji informaci-pro průměrného mechanika je to záležitost na 15-20min. a to se nepřetrhne.Tak do toho :-o))))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2007
    Autor: Merida
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: každý si někdy zavrže...

         

    Stejné kolo, stejný problém. Střed mi k největší zlosti odešel zrovna na větší výpravě, kde byl celkem problém s opravou. V servise mi to naštěstí za pár minut vyměnili a vyjádřili se, že ten střed, který se tvářil jako zapouzdřený, byl vlastně jen obyčejný nezapouzdřený...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ado)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: každý si někdy zavrže...

         

    Ric pic čamrdá
    každý si rád zavrzá...
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2008
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024