reklama

Termoprádlo

Jaké by jste mi doporučili termoprádlo na kolo? S Moirou jsem nebyla moc spokojená a dost jsem slyšela o merinu.

[ Zpět ]
Datum: 30.01.2007
Autor: Figa
  • Re: Termoprádlo

         

    Nabídka je dosti pestrá. Záleží také na tom, kolik peněz chceš investovat. V nižších cenových relacích je celkem dobré prádlo z Jitexu Písek, popřípadě prádlo se značkou "Suzan" (výrobce nevim). Dále pak mám vyzkoušené značky "Craft" a "Sensor", ovšem to už je za poněkud vyšší ceny.
    Také se tu již mnohokráte probíralo. Zkus si ve vyhledavači zadat "funkční prádlo".

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2007
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      Taky Termovel. Dost drahý bejvalo švýcarský Odlo

      [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      Primo v Jitexu maji cele ribano za 160 Kc.Koupil jsem si ho na lyze,ale bohuzel zatim nemohl vyzkouset.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (karak)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoprádlo

         

    Merino je fajne, jen se za nej musi trosku zaplatit. Ja jsem se jim vybavil a maximalni spokojenost. Prijemne na telo, nesmrdi ani po tejdnu noseni (vyzkouseno:-) ). Zahreje, ale kdyz jdu treba nekam, kde je teplo, tak je mi v nem stale prijemne (v normalnim tricku uz bych byl mokrej).
    No na druhou stranu ho ma pritelkyne a kdyz si vezme vsechny 3 kusy na sebe, tak je ji stale zima. Ale ona je v tomhle nejaka podivna (psssss, ne ze ji to reknes). Nedavno jsme spali doma ve spacaku, ktery je do -20 a ji byla zima:-) No, v baraku bylo tak +15:-)

    Ale jinak co vim, tak si nikdo nikdy na Merino nestezoval. Jo jinak u nas ho prodava Icebreaker a Brynje.

    A jestli nechces moc investovat (ono jedno tricko od Ice stoji cca 2tis), tak jukni na Sensor. Taky prijemne, taky hreje. Ale mezi Sensorem a Merinem je urcite rozdil.

    A na ten Jitex jsem taky slysel chvalu. Tusim, ze ho ma i nase armada.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      sever nakole ma armadu?? :)

      craftovy "spodky" sou tak do litru a vykazujou stejne kvality jako merino. pokud je teda jeden muzskeho pohlavi ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2007
      Autor: mdk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoprádlo

             

        Nemuzu porovnavat s Craftem...nikdy jsem ho na sobe nemel. Ale rozdil mezi Merinem a Sensorem je velky. A hlavne merino je prirodni material, coz muze byt pro nekoho (alergik) velice prijemne.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.01.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoprádlo

         

    Dřív jsem kupoval Craft. Teď kupuju Progress a jsem spokojen. Craft je dvakrát dražší ale v žádném případě není dvakrát lepší. Jinak mám ještě Moiru Trio do krutých holomrazů a nejaký Jitex jako základ. Když na to dáš No-Windové brnění není co řešit.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      ja mam rad klimatex, a som snim dost spokojny. takze ak by som siel do termopradla tak klimos. navyse ma dobry pomer cena/vykon.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasený Jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoprádlo

             

        Climatex je gut. A dá sa aj Termovel. Na to aké je lacné je asi super gut. Ale ja ho kupujem za body, myslím, že v obchode je trošku drahšie.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (render)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoprádlo

         

    Ja mam docela dobrou zkusenost s thermopradlem Craft a to jak na kole tak i v zime na lizovacce,prijemne se nosi a i kdyz jsem se moc zapotil,nijak nesmrdelo,tak bych rekl ze asi plni ucel

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (musos ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      Opet upravuji svoji gramatiku, samozrejme lyzovat s tvrdym y.Uz je zkratka dost hodin

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (musos ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoprádlo

         

    O kole se zmínit nemohu, ale mám dost zkušeností z rekreačního lyžování (sjezdíky, kde nahoře bylo okolo -25 a pár minut na to dole +5 Celsia), tak něco ze závodního (pár juniorských slalomů) .... a na moiru nedám dopustit. Jediné, co toto prádlo potřebuje, je vrstva odolná proti větru, za předpokladu, že je to na kole stejné, jako na lyžích. Tzn. relativně zpomalená prodyšnost (větraný goratex funguje výborně, ale i obyčejný tuhý "šusťák" postačí).
    Vyzkoušel jsem několik druhů prádla pod kombinézu, a do ničeho jiného než moiry bych nešel. Ovšem chce to skutečně názor od cyklistů, protože na lyžích je to přeci jen o a) nižších teplotách, b) vyšší rychlosti, c) menší kondiční námaze (ovšem o to větší silové) ............

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoprádlo

         

    Používám na kolo a cyklistické prádlo (trika) a cyklistické kraťasy od "F2-od Bobosportu" na adrese http://www.bobosport2f.cz/ a je vše super. Lub.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lub ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      Používám také prádlo 2F a jsem s ním spokojený.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Hawk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

249 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024