reklama

Kolo do 10.000 ?

Vsechny zdravim a prosim o radu. Mela jsem jasno v tom, ze si koupim krosse do 10.000, po precteni Cross nebo MTB jsem znejistela:), tak prosim o radu: Planuju jezdit na kole po meste, ale taky po lesnich (pevnejsich) cestach s mensimi nerovnostmi. Rada bych, aby bylo pohodlne! (po zkusenosti se starym kolem) a aby vydrzelo. Urcite nebudu jezdit rychle, proste rekreacne a ne moc dlouhe trasy. A asi si koupim panske. Diky moc vsem.

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (sibiranka)
  • Re: Kolo do 10.000 ?

         

    tak to mna napada jedina volba Author Classic SX, rozhodne neolutujes je fakt dobry. A jeho stara sa vola Integra SX, tu ma moja draha a je to super stroj.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo do 10.000 ?

         

    Já bych to viděl jednoznačně na krosse, osobně by se mi líbil authorácký, s tím pánským rámem (přece jen je to asi pevnější), bez problémů zvládne město, lesní cesty i lehčí terény na Sibiři. Šťastnou volbu!

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo do 10.000 ?

           

      to je fakt. author robí naozaj dobré crossy z vyváženou výbavou co sa o druhych značkách v tejto kategórií velmi povedať nedá.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo do 10.000 ?

         

    Pokud mohu poradit tak vem určitě krose. Taky jsem váhal jestli kross bude vhodná volba, a teď zjišťuji, že opravdu je...:) Mám Kellyse Axise a můžu říct, že je výborný, už mám na něm pár delších vícedenních výletu a zatím šlape perfektně. Nevím co bych mu vytkl. Nicméně si myslím, že když si pořídíš kolo stejné cenové relace, tak taky neuděláš chybu ( např. Author, možná bych mrknul i na nějaké Superiory). Měj se...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NetWay)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo do 10.000 ?

         

    A co Amulet Memory EX? cena 9290,-, vybava Shimano Acera. Pokud byste chtela poradit, ozvete se mi na mail.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Liška ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024