reklama

Sháním...

Ahoj po lonske sezone odjezdene bez prilby jsem se rozhodl ze si ji preci jen poridim. Poradte pls kde maji pokud mozno co nejvetsi vyber. pres net nechci kupovat pac ji chci vyzkouset, osahat si ji proste :o)) dik

[ Zpět ]
Datum: 13.01.2007
  • Re: Sháním...

         

    To je těžko říct, když ani neprozradíš odkud přicházíš. Konkrétně za sebe, tj.Praha 6, můžu říct, že v našem okolí má velmi dobrej výběr přileb Progresscycle v Hostvicích, http://www.progresscycle.cz/, kterej jakožto dovozce má kompletní nabídku GIRO a BELL, což jsou podle mého velice dobrý přilby.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním...

           

      A ještě dodám k tomu osahání. To je velice dobrý. Já sem si podle katalogu vyhlídnul jednu Bellku a na místě sem zjistil, že mi nesedne, stejně jako všechny ostatní Belky. Asi konstrukcí, nebo mojí nepovedenou hlavou,nebo co? Takže lehce naprdnutej sem zkoušel Gira a ty mi seděly perfektně a teď jsem spokojeným majitelem modelu HEX. Takže to chce fakt zkoušet, každýmu sedne něco jinýho.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2007
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním...

           

      sem celej ja, bud se nepodepisi ci tak neco. jsem z prahy

      [ Zpět ]
      Datum: 16.01.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sháním...

             

        Tak jak sem psal. Tady v okolí Prahy 6 bych já osobně vybíral přilbu v Progressu. Neřikám že je to jediná dobře zásobená prodejna, ale od Bell a Giro tam maj asi všechny modely, což se o některejch menších prodejnách říct nedá. Ale teď ještě tam asi cykloblembáky mít nebudou. Naposledy co jsem tam byl, tak měli lyžařský kolekce.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.01.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním...

               

          dam jim cas a pokud nebudu mit vybrano sjedu tam.
          diky

          [ Zpět ]
          Datum: 16.01.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním...

         

    motýlku modrý děláš špatně že jezdíš bez přílby určitě nějakou kup přes net ne toby sis ji neošáhal

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (borúvka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním...

         

    Spíš je potřeba, aby sis nejprve udělal představu, jakou značku bys asi tak chtěl a pak šel po prodejcích.
    A jestli je ti značka momentálně jedno, tak holt nezbývá, než obcházet větší krámy a zkoušet a zkoušet a zkoušet :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním...

           

      nj kdyz me nebavi objizdet celou prahu :)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.01.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sháním...

             

        To není o tom, objíždět celou Prahu - prostě si obejdeš pár krámu cestou např. z práce. A neříkej mi, že alespoň dva nemýjíš. To bys jinak musel bydlet těsně vedle východu z metra :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 16.01.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním...

               

          ...možná, že motýlek bydlí přímo v metru :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 18.01.2007
          Autor: Biker65
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním...

         

    Docela slušný výběr mívají na Karláku v BikeExpertu. Sice nevím jak to tam vypadá teď přes zimu, ale mívali toho dost.
    Na stránkách mají psané Giro, Bell a MET, ale zkoušel jsem si u nich i Uvex...
    Pak by sis možná vybral v Kernu na Jižňáku http://www.cyklo-kern.cz/ , tam vedou Giro, Bell a Mango. Možná že jsem tam kdysi zahlédl i Catlike a Selev...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.01.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním...

         

    ahojky..nevite kde bych v praze narazil na prilby LIMAR konkretne se mi zamlouva http://www.kupkolo.cz/product_info.php?products...
    diky moc

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024