reklama

Trek 7300 FX

Chcel by som si kupit nový bicykel a pri smejdeni v obchode som okrem tradičných značiek narazil aj na Trek. Mate niekto s týmto bicyklom nejaké skúsenosti? Rád sa nechám poučiť.

[ Zpět ]
Datum: 04.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurki ([email protected]))
  • Re: Trek 7300 FX

         

    Mam tento model asi rok, jazdim s nim prevazne na vikendove akcie s "plnou polnou" a zatial bez problemov... Lahke, rozsah prevodov dostatocny, technicke problemy zatial ziadne.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Epo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trek 7300 FX

         

    Já jezdzím na 7200FX a bez problémů. Jen bych teď byl moudřejší a ještě před koupí bych si nechal vyměnit vidli. Mám tam RST Capa T4 free a ta časem docela změkne, už jsem ji i reklamoval, ale jinak s tímhle kolem neprohloupíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hajky)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trek 7300 FX

           

      to je fakt, ta vidla sa mi naozaj zdala akosi makka, ale ja ho vatsinou chcem pouzivat na cykloturistiku s plnou polnou.cital som vcera nanho recenziu vo vele, ale tam ho dost zvozili.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trek 7300 FX

         

    Vlastním MTB zn. Trek starý asi 8 let (neodpružený CroMoly) a nemá chybu. Bez problémů jsem s ním absolvoval i několik několikadenních off-road výletů s baťohama. Velmi dobře udělaný rám (lehký, dobrá geometrie, neodpružená vidle taky trochu pruží atd.). S novým kolem této značky ale žádné zkušenosti nemám, může se to asi dost lišit.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trek 7300 FX

           

      ta geometria je naozaj velmi pohodova a vlastne preto ma ten cross tak oslovil. donedavna som mal autor, ale tak sa mi zda, ze ta ich geometria nestoji za vela a vzdy som bol po 20 km dost polamany. autor robi pekne a kvalitne stroje, ale co sa tyka tej geometrie tak podla mna dost stagnuje.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024