reklama

Superior XP920

Nazdárek, poohlížím se po novém kole, stále zjišťuji, že pořizovat levné modely se nakonec spíš prodraží, protože kolo dokážu zhuntovat rychle a (ne)bezpečně. Tak zatím se mi hodně zalíbilo toto: http://www.superior.cz/cz/kolekce-2007/mtb... .
Jaký je váš názor? Máte někdo něco podobného? Má to SRAM řazení, Shimana se mi zatím moc neosvědčila, už jsem jich taky pár rozbil.

[ Zpět ]
Datum: 11.01.2007
Autor: elbunda
  • Re: Superior XP920

         

    Hele a chceš opravdu poradit nebo chceš jenom rozšířit okruh těch, co ti můžou... :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior XP920

           

      Teda promiň, ale nějak Tvůj příspěvek nechápu

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2007
      Autor: elbunda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Superior XP920

             

        Jen jsem si přečetla poznámku v tvém nicku...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Superior XP920

               

          Jéééé, kdo mi tam napsal takovou blbinu...... :)))

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2007
          Autor: elbunda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Superior XP920

                 

            LOL !!!!!!!!

            [ Zpět ]
            Datum: 12.01.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior XP920

         

    Pěkný mazlík. Celkově vypadá jako dobrá volba. Ohledně Sramu a jeho životnosti/odolnosti ti snad poradí někdo jiný. Kdybych něco měnil, tak asi jen brzdy za hydry Shitmano New LX.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior XP920

           

      Ja sice jezdim na Shimanu, ale stejne bych si osobne na kolo komplet NeShimano nic Shimanackyho nedal, prislo by mi to dost divny :o)
      K sade Sram X.9 by bylo kvalitou uz stejne ekvivalentem spis XT, ale e e :o).

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior XP920

         

    A co bys rad uslysel? :o))) Podle toho, po cem se rozhlizis,asi vis, co chces.
    Kola nad 30tis. snad uz nutne musi byt dobry a otazka jestli Shimano nebo Sram je v lepsim pripade osobni volba, v horsim se tu zase rozpouta bitva zastancu obou stran a zakonite bez vysledku. Kdo vi, kdybys jezdil svym stylem jenom se Sramem, taky bys jich treba par rozbil :o)
    Superiory se mi taky libi, docela rozumne u nich vychazi kvalita x cena.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior XP920

         

    Sram x7 razeni a x9 prehazku jezdim a jsou dokonale.
    Ten xp920 mam taky v merku :) Jen bych vymenila vidlici. V mem pripade za zrejme rebu race nebo sl a pak jsem taky cetla nejaky stiznosti na kliky. Pry jsou z celeho kola nejporuchovejsi.

    Druheho favorita mam zatim Canyona. http://www.canyon.com/mountainbikes/index.html...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Canyon

           

      Jak je to v Cechach s cekaci dobou na ty Canyony? Tady jsem se kohosi ptal, prislo mu to asi po trech mesicich po objednavce, ale objednaval to hned na zacatku roku.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Canyon

             

        Psala jsem pred tydnem a zatim neodpovedeli. Ale na BF je diskuze a nektere modely vyrabi driv a nektere pozdeji. Konkretne 7.o by mel byt na konci unora a 6.0 az nekdy skoro v lete.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.01.2007
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior XP920

           

      Hmm, vypadá dobře, budu muset ten jejich katalog pořádně prozkoumat.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2007
      Autor: elbunda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior XP920

         

    Mám sice jen rám XP 920,ale jsem s ním spokojený.Lehký,pevný,prostě spokojenost.Za tu cenu paráda.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neznámý)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior XP920

         

    Stále se poohlížím po novém kole a narazil jsem na zajímavou slevu, je to GIANT MCM - http://www.cykloexpert.cz/horska-kola/giant-mcm...

    Co si o tom myslíte? Chtělo by to asi nasadit hydr. brzdy, s tím karbonovým rámem mi připadá cena hodně nízká. Pak se mi ještě taky docela zamlouvá Leader Fox Zero - http://www.cykloexpert.cz/horska-kola/giant-mcm...


    Máte někdo nějaké zkušenosti nebo rady?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2007
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior XP920

           

      ten Fox je tady: http://www.leaderfox.cz/detail.pl?v=952&f=0...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2007
      Autor: elbunda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Giant MCM

           

      Ta cena neni az tak podezrele nizka diky tomu, ze
      1/ jedna se o doprodej poslednich kusu modelu z roku 2005
      2/ ram je sice z karbonu, ale tim vycet kvalitnich komponentu konci.
      Giant jinak letos vyrabi z karbonu uz 21. rokem (!). Sam mam XC fulla Giant z karbonu a silnicku stejne znacky- ta uz je v kombinaci karbon- hlinik. Samotnyho materialu bych se tedy vubec nebal, i to MCM ma spis robustni ram, neni to zadna skorepinka typu karbon u Meridy, kde se clovek boji odletavajicich kaminku kvuli prorazeni spodni ramove trubky. Zase u tohoto modelu nebude jeho hmotnost nijak prizniva, vzhledem k osazeni spis vysoka. Za tech 24,5 tisic tak budes mit v podstate jenom kvalitni a neobvykly ram, rozmysli si to dobre. Pozdejsim tuningem by se ti to mohlo oproti te nizke puvodni cene dost prodrazit.
      Jo, na ten Leader Fox jsi dal ten stejny odkaz jak na Gianta.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Giant MCM

             

        Promin, uz to vidim, ze jsi dal ten odkaz do poradku.
        Nebylo by spatny tu zridit moznost opravy prispevku :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024