reklama

Lehokola v televizi

Právě začal, tj. 11.1.207 v 18,15 hod na tV Discoveri pořad o rychlostních rekordech na kolech. Tedy na lehokolech!!!!!

[ Zpět ]
Datum: 11.01.2007
  • Re: Lehokola v televizi

         

    Tak to jsem prošvihl :o((((

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokola v televizi

         

    V programu je na Discovery Channel na dnešek od 18.00 One Step Beyond: Episode 7. Je to ono?
    Repríza je ve 4.10, zkusím to nahrát.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokola v televizi

           

      Discovery nemám. Jestli to nahraješ, můžeš mi to nějak poslat? Zaplatím, koupím kazetu, disk nebo na co to budeš nahrávat.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2007
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokola v televizi

             

        Nahrál jsem to, viděl jsem to. Seriálek populární vědy s otřesným překladem a dabingem, napřed spousta solárních vozidel, palivových článků s vodíkem z řas a podobně. Po patnácti minutách reklama a hned po ní reportážička z Battle Mountain. Asi tři až pět minut, nic o jezdcích, zaměřené na tři jezdkyně, natočeno 2005. Spousta pitomostí v překladu (nemohli se rozhodnout jestli "bike" je motorka nebo kolo atd.), podle mě to ti "dabéři" nevidí, jen namlouvají překlad napsaný někým, kdo to neviděl, jen přepsal transkript do češtiny. Mám to na HDD našeho DVD přehrávače, dalo by se to vypálit na DVD (i když na to je to trochu krátký, ale kdo se stará, když ty disky stojí 13Kč), ale nevím, jak zaručit přehrávatelnost na rekordérech jiných značek a jestlit to jde nějakým programem přehrát na PC. Ale hlavně si myslím, že kdo to neviděl, ten o nic nepřišel.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2007
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokola v televizi

               

          Když to DVD v přehrávači zfinalizuješ, tak to utvoří normovanou strukturu dat a musí to pak být přehratelné kdekoli...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2007
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lehokola v televizi

                 

            Chybka... Zfinalizuješ samozřejmě v rekordéru, v přehrávači asi těžko, když umí jen číst ;-) Sorry...

            [ Zpět ]
            Datum: 12.01.2007
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokola v televizi

               

          tak jestli to je takový, jak píšeš, tak to tedy asi opravdu vidět nepotřebuju:o( Škoda, těšil jsem se.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2007
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokola v televizi

         

    Byla to náhoda, zrovna jsem seděl u PC a vedle hrála televize. Celé to bylo tak krátké, že než jsem se stačil přihlásit a založit nové diskuzní téma, kam bych napsal, co jsem napsal, bylo prakticky po všem. A tak jsem to vlastně ani nestihl pořádně sledovat. Něco tam povídali o rychlostních rekordech tuším 114 km/h v kat. žen a ceý ten šot vyzněl jen velmi velmi informativně a povšechně.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokola v televizi

           

      Tak tak, bylo tam že dřív měla rekord Andrea Blaseckie (omlouvám se jestli komolím jméno), 2004 jí to o kousek sebrala ta Nizozemka (105 nebo 106, nevím jistě) a 2005 to překonala nějaká Lisa (příjmení snad ani nepadlo) a současný rekord je 107. Trochu předvedli jak to vypadá, jak to jede, pár nesmyslů o tom proč je to rychlý (nějak tam pletli převody a pláště, 99% dělá aerodynamika a tu tam skoro nezmínili) a už bylo po všem.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2007
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokola v televizi

         

    Kdo chce vidět tu část pořadu v originále, tady je: http://www.youtube.com/watch?v=sKvlFffd9wg
    Některé ty věci co v překladu do češtiny zněly opravdu pitomě jsou v originále trochu chytáky (jako "world record holder Elen's husband" - rekord má Elen, ne její manžel), a něco vzniklo už tím, že tam mluvili anglicky holanďani, nevyjádřili se zrovna šťastně a pak to překládal do češtiny někdo, kdo už vůbec nemá ponětí, o čem je řeč.
    Další zajímavá videa:
    http://www.youtube.com/watch?v=5V2FgwN_re4&NR
    http://www.youtube.com/watch?v=dZUgmWylpfg&...
    a určitě je tam hodně dalších, jen chvilku hledat.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (5 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024