reklama

Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

Ahoj,
zajimalo by me, jake mate kdo zkusenosti s cykloprodejnami v Praze a okoli.
Ja jsem mel hodne dobrych zkusenosti s www.cyklo-org.cz, nyni chci ale kupovat znacku Specialized, kterou tam bohuzel neprodavaji.
Doporucili byste mi nejakou konkretni prodejnu, se kterou mate dobre zkusenosti? (ochota, profesionalita, radi poradi pri nakupu, nedelaji problemy pri opravnenych reklamacich, spolehlivost apod.)
Piste prosim pozitivni i negativni zkusenosti s jednotlivymi prodejnami, ktere jste meli tu moznost "otestovat".
Zatim jsem vahal mezi www.kola-radotin.cz a www.cyklosport69.cz, ale nemam s nimi vubec zadnou zkusenost :(. Neberte to prosim jako reklamu...
Bohuzel v dnesni dobe si clovek musi mezi jednotlivymi obchody velmi obezretne vybirat, nebot nepoctivych firem je bohuzel v nasem state pozehnane. Asi si to jiz kazdy vyzkousel na vlastni kuzi, tak predpokladam, ze vite, o cem mluvim.
Diky za kazde info, Kubajs

[ Zpět ]
Datum: 09.01.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kubajs ([email protected]))
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    Máš na mysli díly na kolo, oblečení nebo obojí...
    Jinak pokud vím - z recenzí, oba tebou uvedené obchody jsou OK.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      Mam na mysli kolo specialized, a to opravdu dost drahe ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kubajs ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      Radko nemáš ještě někde v zásobě odkazy na ty zmíněné recenze? Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kubajs ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

             

        Jejej, tak to tě zklamu. To nesbírám. Ale zkus si zadat různé výrazy do vyhledávačů - vím, že konkrétně radotín si tu nedávno někdo chválil.
        Hodně se tady toho o cykloobchodech semlelo.
        A co se týka kol - zkus se třebas obrátit přímo na ckp13 - ten ho jezdí.
        Ale pssst, neříkej, že jsem ti to poradila :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    Spis doplnim negativni poznani.....Bikeranch na Palackem....Sice jsem tam dlouho nebyl (rok), ale bejvaval tam znudenej a povysenej personal. Vzdy mi nutili neco, co jsem nechtel....
    Chodil jsem rad ke Sterbovi...ale ma trosku vejs ceny. Ale na sklade mel i veci, jako 26" plaste na triatlonove kolo...tenkrat jedinej v Praze

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      Je pravda, ze Sterba ma docela velky sortiment zbozi, ale slysel jsem na nej dost negativnich ohlasu - hlavne problemy pri reklamacich. Ja osobne jsem tam kupoval jenom takove ty "offroad" blatniky na MTB, cimz se tedy stydim za tento nebikersky pocin ;).
      Asi zalezi, na jaky personal clovek zrovna narazi.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kubajs ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

             

        Je fakt, ze jsem tam nikdy nereklamoval.
        Ja bych ti poradil supr obchodnika...ale je u nas v Lyse a Spesly nema:-(

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      Vcera sem tam byl, sháněl sem karbonovou sedlovku, všichni mě pozdravili, zeptali se co chci....ale to bude asi tim že tam byly dvě ženský :-) chlapi by na mě hodili bobek...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MItch)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      V Bikeranchi jsem zkoušel nedávno reklamovat. Již nikdy více. Takovou míru drzosti jsem už dávno nezažil.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    www.kola-sport.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • zahranicni zkusenost

         

    Je to od veci, protoze se ptas na Prahu a okoli. Tady u nas v Luxu prodavaji Spesliky treba v Redange v obchode S-CAPE http://www.s-cape.lu/ a zhruba 2x za rok vytahnou ty zazraky ven a kazdymu je na obcanku, penezni zalohu nebo za odlozeni vlastniho kola (aspon trochu odpovidajici hodnoty :o)) pujci. Je to bezva, protoze kdy ma clovek moznost si zkusit treba kazdy kolo na hodinu casu, a to i biky v hodnote nekolika tisic €. Neni nad to vyzkouset nekolik variant odpruzeni, druhy zadnich staveb v akci, ruzny vysky zdvihu... (a treba se nekdo pro neco lip a driv rozhodne). Tohle je seriozni pristup. Jinak vsechno samozrejme pujci i primo v obchode, i bez akce.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    Mám velmi dobré zkušenosti s fy. ZPM sport, ale jen s jejich pobočkou v Hostivaři, naopak špatné s tou hlavní na Lužinách:
    http://www.zpmsport.cz/

    Jinak hodně dobří, i když trochu dražší, ale moc ochotní jsou v http://www.velointest.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      Ale ani jedna z těchto firem nemá v sortimentu Specialized, já si je našel hlavně kvůli GT. Na druhou stranu ale byli flexibilni, takže i když už v té době GT nedělali (v tom ZPM sportu), tak ho sehnali a vše ok.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

             

        Jestli se nemýlím, tak v té Hostivaři je to obchod, kde jsem si kupovala koloběžku. Sice mi ji ochotně objednali, ale nebyli schopni mi pořádně na ni přidělat ani držák na košík.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2007
        Autor: MM
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    spesl v 69 - tam sem si kolo kupoval - a sou v poho, nepretrhnou se, clovek je musi trochu zatlacit, ale jak rikam, ok

    v radotine sem nic nekupoval, jen tak okounel a kecal s nima, kdyz si tam kamos kupoval neco a musim rict, ze jejich pristup byl mnohem vstricnejsi a takovej profesionalnejsi (jak sem okukoval jejich handling zakazniku z ulice, ktery potrebovali tohle a tamto) asi sou zvykli, ze jim tam chodej cizi lidi

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2007
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    jo a muzu doporucit viska v nuslich v kresomyslove, za rohem od bri synku, maj jen treky a GF ale sou profi a maj dobrej a rychlej servis. kolo tam mam furt (ne ze bych ho musel furt vracet, ale sem linej a oni sou za rohem). takze v tomhle pripade sem trochu strannej

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2007
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      tak zrovna tam jsem koupila 2 kola, naposledy treka před 2 lety. Nejdřív jsem byla nadšená, jak mi všechno ukázali, dodali co jsem potřebovala. Hned po prvním větším výjezdu se ve šlapkách nebo někde v té oblasi začalo ozývat praskání, protože bylo kolo ještě v záruce, hned jsem ho tam odvezla. Rozešli jsme se ve zlém, neb se na tuto závadu záruka nezvztahuje, střed šlapek jsem měla mazat, tak jako řetěz. Připadá mi to jako blbost a už nikdy do tohoto obchodu nepůjdu.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.01.2007
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

             

        nojo, ten majitel je tam divnej. me tam vsak zaridili reklamaci prorazeneho vinetua na 3 mesice starem speslu. ted tam maj velice mileho noveho prodavace, takze s tim brejlatym se clovek nemusi bavit. nicmene, zimni navleky v zime stale nemaji!!! ;)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.01.2007
        Autor: mdk
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

         

    Diky vsem za zkusenosti a tipy. Zatim dost uvazuji o cykloshopu Kola Radotin. Nebyl jsem tam zatim sice osobne, ale po telefonickem rozhovoru muzu smele prohlasit, ze alespon jeden zamestnanec je tam velmi seriozni a ochotny ;).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kubajs ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

           

      Hele, kdo se bojí, nesmí do lesa, tak směle vykroč :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkusenosti s kamennymi cyklo prodejnami

             

        Ahoj, můžu Ti ten Radotín opravdu doporučit. Kupoval jsem tam kolo vloni v létě a měli tam se mnou svatou trpělivost. Při předběžném výběru kola jsem tam strávil několik hodin a chovali se ke mně opravdu příjemně a přitom profesionálně, do ničeho mne netlačili. Kolo mi půjčili před nákupem i na projetí. Dlouho jsem neměl tk dobrý pocit z žádné pražské cykloprodejny.Chodím tam teď i na servis a taky OK

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (fil)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024