reklama

Biker a bikeparky

Tak ty cyklostezky už jste zase odkecali někam jinam, dobře o))). Ale co BIKEPARKY. Při četbě odborného tisku jsem s překvapením zjistil, že hned za humny vidlákova mám dva. V Mittendorfu a Bischofmaisu. Ne že bych vlezl na ty lávky ani náhodou, ale jsou tam i lehký trasy. Zkusili jste to někdy?
http://www.bike-adventure-park.de/

A pozor v tomhle je i škola pro bikery.
http://www.bikepark.net/
To je naprostá senzace. Já se tam přihlásím a budu se učit bikerem!!

[ Zpět ]
Datum: 07.01.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
  • Re: Biker a bikeparky

         

    Tak ty lávky bych asi taky vynechala :o)))
    Hele, ale jinak je to móooooc pěkný... Škoda že není něco takového přímo u nás. Nebo někdo o něčem takovém ví?!?
    A teď teda nemyslím Točnou...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Biker a bikeparky

           

      Tohle je u nás, přece jste tu EU zvolili. V Mittendorfu a okolí jsem každou chvíli na kole či na běžkách. Kousek za Strážným.
      Pak by mělo být něco: www.bozidar.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Biker a bikeparky

           

      Neco takoveho...v mensim meritku...bylo i nas v lese...Jen nevim, zda to tam jeste udrzujou

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Biker a bikeparky

         

    já se musím nahlas smát, jak ty děláš chvíli mrtvýho brouka, protože bys byl rád abysme ti odkejvali treka a my ti do toho zanášíme rušivý momenty ale pak to nevydržíš a vyrukuješ zase s nějakou novou, pro bikery důležitou otázkou:-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2007
    Autor: vette
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Biker a bikeparky

           

      Hele, neříkej, že by sis to nechtěl vyzkoušet :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Biker a bikeparky

           

      Vůbec ne já jezdím jak vzteklej a furt listuji Tvými oponentními posudky. o)))))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Biker a bikeparky

             

        :o))) sice asi jezdíš jak vzteklej ale pořád na trekoj:-)))))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2007
        Autor: vette
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Biker a bikeparky

               

          abys to špatně nepochopil, já ti necpu gt, to mi zrovna zrak padnul na slevy u štěrby. jen si myslim, že by nebylo dobrý se nechat vmanipulovat do něčeho časopisem, kterej za hranicema letí a na gardě si podle něj dávaj brejle za uši ale zezadu na krk, když pijou dvojitý kapučíno. ty na ty fakany máš svou osobností, strčil bys je do kapsy a tak zůstan nad věcí.
          navíc si myslim, že ten prodejce tě zná, cejtí prachy a nacpe ti cokoli. zeptej se aie na meridu. koupil jí osazenou xt a ted šel na lx a níž. je to sice o pár gramů težší ale vydrží to stejně ne-li víc za zlomek ceny.
          je cennější když okolí stichne úžasem nad podaným výkonem než nad drahym strojem. chceš si přece užít tu jízdu...

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2007
          Autor: vette
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024