reklama

Zkušenosti s prodejci

Dobrý den, rád bych přes Vás poděkoval firmě Kalaš, přesněji lidem v jejich internetovému e-shopu, ještě přesněji panu Ženíškovi. K Vánocům jsem manželce objednal cyklokraťasy a protože jsem si nebyl jistý velikostí, risknul jsem M. Když kraťasy dorazily hned mi bylo jasné, že mi risk nevyšel. Okamžitě jsem napsal mail, co by se s tím dalo dělat (to byla středa 21.12.). Pan Ženíšek navrhnul, že má cestu kolem, dali jsme si sraz v Praze na Karláku a 24.12. už manželka rozbalila kraťasy té správné velikosti. Možná tahle zkušenost by někomu nestála za zmínku, ale s firmou Kalaš jsem měl podobnou zkušenost již před léty, kdy jsem sháněl kraťasy pro změnu sobě. Tehdy byl internetový obchod ještě v plenkách a v Praze se mnou vybrané kraťasy sehnat nedali. Proto jsem skloubil výlet z Prahy do Tábora na kole s nákupem. Podotýkám, že šlo o víkendový výlet, tedy mimo otevírací dobu, ale po přechozí domluvě jsme se tentokrát pro změnu sešli na náměstí v Táboře, odkud už jsem odjížděl v novém cyklistickém obleku. Možná, že uvedená zkušenost s nakupováním je pro řadu lidí běžná, já mám zkušenosti spíše opačné, a i proto jsem se rozhodnul pro sepsání těchto pár řádků.

S pozdravem všeho nej do nového roku :-) Mordydy

[ Zpět ]
Datum: 27.12.2006
Autor: Mordydy
  • Re: Zkušenosti s prodejci

         

    Jojo...obcas nekdo chape, jak byt dobrym obchodnikem... kez by jich bylo vic:-)

    "Dobry zakaznik je ten, ktery se vraci"....do urcitych obchodu se uz nikdy nevratim diky spatnym zkusenostem:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s prodejci

         

    Je příjemné si přečíst i něco pozitivního :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s prodejci

           

      Jen jestli je to pravda nebo reklama. Kdysi jsem brigádničil v PR agentuře a podobné příspěvky do internetových diskuzí se tam psaly často ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2006
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti s prodejci

             

        To je pravda, buď mi uvěříš nebo ne, jiná varianta není :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 27.12.2006
        Autor: Mordydy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zkušenosti s prodejci

               

          Neříkám, že ne, jen jsem "furt ve střehu" :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.12.2006
          Autor: Aladin
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s prodejci

         

    Takhle nějak si představuju jak by měl vypadat obchodník a podnikatel. Snad se dožiju toho že jich bude víc než dnes.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s prodejci

           

      Mě takhle pomáhala firma firma Canard, fakt hustý, docela sem se divil... Dostal sem kontakt na cesťáka, že se s ním mám dát sraz :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024