reklama

problém s SPD

Tak jsem dostal spd na vánoce, nelenil jsem našrouboval jsem kufry na botky, mno a jal se je zkusit naklapnout na spd pedál, šlo to, ale problém je dostat botu ze šlapky, nejde mi sundat,i kdyč dám pedál do strany, citím snahu vyskočit, ale nevyskočí, poradí mi někdo co s tím, s tím šroubem +-jsem ještě netočil, raději. Děkuji moc

[ Zpět ]
Datum: 25.12.2006
Autor: radkarpat
  • Re: problém s SPD

         

    Tak s nim radsi zatoc :))) Regulujes tim odpor pri vytaceni.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: problém s SPD

         

    Pedál dáváš do strany? To vypadá, že ho ještě nemáš na kole - jinak bys do strany dával patu. Na kole (patou do strany) ti to půjde snadno, uvidíš. A pro začátek to má být skoro úplně na "mínus", jak píše wewerka.

    Asi to víš, ale máš s tím najezdit aspoň tak pět km, a pak kufr na pevno přitáhnout, když to bude dobrý. Kdyby se kufr protáčel, tak asi nevycvakneš.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: problém s SPD

         

    No tak jestli to fuckt zkoušíš s pedálem a bez kola, tak ti to opravdu půjde hodně blbě vyklapnout. Rozhodně si SPD nastav na volno (teda vytočit do mínus) a pak dej vědět, až to zkusiš na ostro :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: problém s SPD

         

    Dva tři pády a už to půjde:-). Pokud možno ne na asfalt, a když už, tak po něm neklouzat; dost to bolí a dlouho se to hojí (mám spálené oba boky plus loket).

    [ Zpět ]
    Datum: 26.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hekynen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: problém s SPD

         

    Jestli to zkousis na necisto bez nasroubovani pedalu v klikach, tak ti to pujde opravdu ztuha. Ono se to nezda, ale pero je to fakt silne na to, aby se to udelalo rukou. Ale neboj...nohou to jde dobre. Ten sroubek je tam na nastaveni tuhosti predpjeti te pruziny...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.12.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

634 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024