reklama

Frajerinka do vypletu

http://www.gadget.cz/?q=node/1923
Krome toho ze to nejak vypada je to asi taky hodne dobre videt... zvlast z boku se to hodi, viditelnost kola z boku byva dost casto kamen urazu ... :]

[ Zpět ]
Datum: 23.12.2006
Autor: Andrej
  • Re: Frajerinka do vypletu

Matné připomenutí dob dětství, kdy jsme do špic přidávali výplet z krepového papíru a aby bylo veselo, za držák blatníku se ještě zahákl ohnutý kus ftvrdého papíru.

Mně úplně stačí odrazky ve špicích (=drátech). Na jiných pláštích mám reflexní vrstvu a díky nainstalovanému osvětlení je mě dokonce i vidět.

[ Zpět ]
    Autor: Bin-Laďin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Sa mi to celkom pozdáva, nebránil by som sa tomu.

[ Zpět ]
    Autor: diviak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

17 dolarů to stojí v Americe. U nás, pokud se to vůbec k nám dostane, to místní zloději natáhnou minimálně o 100%.

[ Zpět ]
    Datum: 24.12.2006
    Autor: Petrun
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

22.06.2017
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (16 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | včera

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017