reklama

Frajerinka do vypletu

http://www.gadget.cz/?q=node/1923
Krome toho ze to nejak vypada je to asi taky hodne dobre videt... zvlast z boku se to hodi, viditelnost kola z boku byva dost casto kamen urazu ... :]

[ Zpět ]
Datum: 23.12.2006
Autor: Andrej
  • Re: Frajerinka do vypletu

Matné připomenutí dob dětství, kdy jsme do špic přidávali výplet z krepového papíru a aby bylo veselo, za držák blatníku se ještě zahákl ohnutý kus ftvrdého papíru.

Mně úplně stačí odrazky ve špicích (=drátech). Na jiných pláštích mám reflexní vrstvu a díky nainstalovanému osvětlení je mě dokonce i vidět.

[ Zpět ]
    Autor: Bin-Laďin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Sa mi to celkom pozdáva, nebránil by som sa tomu.

[ Zpět ]
    Autor: diviak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

17 dolarů to stojí v Americe. U nás, pokud se to vůbec k nám dostane, to místní zloději natáhnou minimálně o 100%.

[ Zpět ]
    Datum: 24.12.2006
    Autor: Petrun
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

131 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017