reklama

zadek bolí

Bude mit nekdo radu, co s tim? moc by me mrzelo,slyset v21. stol. "jezdit, jezdit a jezdit" :) nechci urazit nekoho, kdo jezdi 300 km za vikend a ma otlacenej zadek, ja to proste nejsem... ma nekdo nejaky jiny napad? :

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (martin)
  • Re: zadek bolí

         

    1)Jezdit, jezdit a jezdit. :)
    2)Pokud si zadek nezvykne, změnit sedlo.
    Žádná jiná varianta neexistuje. Můžeš přeskočit bod 1) a rovnou vyměnit sedlo. Můžeš vyzkoušet v obchodě, jak ti zhruba sedí, ale může se stát, že po 50 km změníš názor. Potom platí bod 1) a v návaznosti bod 2).

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zadek bolí

         

    Doporučuji kraťasy s cyklovložkou a sedlo např.selle italia, fizik,bontrager,wtb atd.Samozřejmě záleží na vás,ale kvalitní sedlo a dobré oblečení to je základ spolu s jízdou,zvykat si.Jezdit,jezdit.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zadek bolí

         

    Měl jsem podobný problém, než mi jako naprostému cyklistickému samorostu, náhodou poradil jeden zkušenější kolega, abych si pod kraťasy v žádném případě nedával slipy a najednou to JDE!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zadek bolí

         

    Řešení pro 21. století je lehociped. Blíže diskuse zde v sekci Lehocipedy, ležatá kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zadek bolí

         

    Moje zkušenost:
    1. pohodlné sedlo (já mám na krossu trochu širší než originál a na horáka jsem dal sedlo zn. Trek, rovněž širší než byl úzký IKE originál). Sedla, která doporučuje ZDENEK, se mě osobně zdají velmi úzká, vysloveně sportovní, (= můj názor), i když krásná, moje originály byly vpodstatě totéž a nepřipadaly mi pohodlné.
    2. Cyklokalhoty s výstelkou (bez prádla, popř. spešl prádýlko od moiry apod).
    3. jezdit, možná ani ne hodně, jako často - zadek si zvykne.
    4. a já si dal teď v pátek na horáka gelový potah, našlápl jsem v sobotu 155 km a v pohodě. I když sportovně to nevypadá. Ale klidně přiznám, že když na krossu šlapu nad 200 km, tak bych pod sebe klidně nacpal i polštář...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zadek bolí

           

      Doporučuji značky ne typ,nutno vybírat je to laborování a každý má takříkajíc jinou pr... zadnici.Cyklo kratasy samizřejmě bez spodního prádla jinak antibakteriální vložka nemá smysl odvádí pot drží zadek v suchu a brání velkému otlaku.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zadek bolí

         

    používat gel :). Pokud je otlačenej tak si zvykneš postupem času (+gatě s cyklovložkou), pokud je odřenej, tak opravdu namazat (třeba Calcium phantotenikum - tuba 30kč). Otlačení může být třeba blbě nastaveným posezem ap.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zadek bolí

           

      V mým okolí zase všichni od gelových povlaků ustoupili. Jezdíme poměrně hodně, natěžko a gel se sice vytvaruje, takže netlačí, ale zase vůbec nedýchá. Vznikou opruzeniny...
      Já mám podobnou zkušenost s gelovým sedlem :-((
      A co bych poradila? Poštelovat nastavení sedla, zkusit zadek, ať si zvykne a pak třeba i to nové sedlo...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024