reklama

Amazon.com

Ahoj.
Mam dotaz...trosku necyklistickej, ale s kolem to souvisi. Objednaval nekdo z vas na www.amazon.com? Nasel jsem tam vec, jenz i s postovnym vyjde na polovic nez v CR, tak premyslim, zda to risknout....
Dik

[ Zpět ]
Datum: 11.12.2006
  • Re: Amazon.com

         

    Kupuji běžně na amazon.de

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Amazon.com

           

      No copak to je kousek za carou....ale tohle je preci jen dal. Cena je to zajimava, ale spis se bojim zaruky...kdo to pak ma za tim morem s snima resit:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.12.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Amazon.com

             

        Amazon je velmi solidní firma. Peníze nejdou na prodejce ale nejdříve na amazon, která v komisi spravuje konta a proto si prodejce hlídá. Je to jistější, než ebay.
        Zkus porovnat předem ceny i přesto na www.ebay.com nebo ebay.de , www.amazon.de nebo třeba i tady:
        http://www.guenstiger.de/
        http://www.doorone.de/
        www.Preisvergleich.de/

        [ Zpět ]
        Datum: 11.12.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Amazon.com

               

          To ja nepochybuju. I tady v UK se tam bezne nakupuje a bez problemu.
          Spis mi jde o to, zda riskovat pripadnou reklamaci (nevim, ale to by asi bylo zdlouhave, drahe a skoro neuskutecnitelne) nebo na to hodit prdika, pridat par korun a koupit to tady?

          [ Zpět ]
          Datum: 11.12.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Amazon.com

                 

            Můj názor - je li rozdíl pár korun, tak nešetřit. Jinak znovu, je-li to velká firma, co prodává přes Amazon, nedovolí si dělat problémy (moje zkušenosti) Já například kupoval přesmykač přes ebay a jelikož měl malý škrábanec, prodejce mi ho raději daroval než abych mu udělil negativní hodnocení.
            Držím palce pro správné rozhodnutí.
            PS. Náš dialog je jednoznačně off topic ale jelikož jasně a jednozanačně označen pro ostatní nakoláky, nezavádějící a tím ok.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.12.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Amazon.com

                   

              Off topic nenene...jde o GPS primarne na kolo:-)))
              To jsem to zakecal:-)
              O par korun nejde....U nas stoji cca 17tis, tam vyjde i s postovnym na cca 9tis (cista cena je 375 dolaru:-)))) Odrazuje me jen to silene vyrizovani v pripade reklamace...asi to sranda za morem nebude. Navic zaruku tam maj snad jen rok

              [ Zpět ]
              Datum: 11.12.2006
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Amazon.com

                     

                oprava...395

                [ Zpět ]
                Datum: 11.12.2006
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Amazon.com

                       

                  Aha. Když jde o tak velký finanční rozdíl, já bych neuvažoval a bral. Ale to bych dělal já - žádné výčitky v případě komplikací :-))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 11.12.2006
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Amazon.com

                     

                Mozna budou chtit celnici taky neco utrzit. Nekolikrat jsem kupovala na amazonu (.com) knizky a prisly bez dalsich poplatku, ale naposledy chteli za 2 knizky v cene 692 Kc zaplatit clo 180 Kc.
                http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Cestovani-a-nakupy...

                [ Zpět ]
                Datum: 11.12.2006
                Autor: Ildi
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Amazon.com

                       

                  Příště nechat zaslat každou zvlášť

                  Osvobození od cla: Ve smyslu ustanovení článku 27 nařízení Rady č. 918/83, o systému Společenství pro osvobození od cla, jsou od dovozního cla osvobozeny zásilky zboží nepatrné hodnoty, pokud jsou zasílány ze třetích zemí přímo příjemci, který se nachází na celním území Společenství. Za zboží nepatrné hodnoty se považuje zásilka, jejíž celková vlastní hodnota nepřevyšuje částku 22 EUR.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 11.12.2006
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (nepřihl. ..)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Amazon.com

                       

                  Na to pouzivaj lide, jenz hlavne nakupuji na USA ebay nebo ruznych burzach, takovej figly, jenz vetsinou projdou. Bud na balik napisou, ze je to proste stara fototechnika za par dolaru. Jenze to u nove veci nejde. Pak je mozne to poslat pres jednu ceskou firmu v USA...www.zasilkovasluzba.com. To je firma, jenz se na tohle specializuje. Nabizeji vybaleni z originalnich krabic a prebaleni do svych krabic. Originalni krabice a zarucaky poslou v jinem baliku. Navic si clovek u nich zridi ucet a tak kdyz to posilaji, tak na baliku je odesilatel jako jejich adresa, ale s tvym jmenem a adresat je zase tve jmeno. Takze to vypada, ze si clovek treba neco v USA zapomel a posila si to domu. Nebo ze tam zije a posila si domu nejake kraviny.
                  Co jsem se dozvedel, tak celnici prave rozdelavaji baliky, jenz se posilaji primo z eshopu (je tam odesilatel). Kdezto takhle, jak jsem napsal vejs, to vypada jako soukromej balik a tim padem mene podezrele.
                  Copak tohodle bych se nebal. Jde mi o to, zda se vyplati takovouhle vec, jako je GPS, v USA za mensi cenu a riskovat, ze zrovna chytnu vadnej kus a pak budu mit slozitou a asi i drahou reklamaci a nebo se na to vyprdnout, pridat par stovek a koupit to tady. U knih je to jina....tam se nema co reklamovat...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 11.12.2006
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Amazon.com

         

    Můžu mluvit jen za sebe. Objednávám každý měsíc něco z e-shopu, ještě žádná reklamace. Po dílech jsem tímto způsobem už koupil 4 kola. Tohle bych ale neriskoval.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Amazon.com

         

    Ja bych tuto otazku rozdelil na 2 stavy:
    a) jestlize je tato cena (na tom amazon.com) alespon zhruba ve stejne cenove hladine jako u ostatnich podobnych severu (jak uz nekdo psal vyse), potom celkem jednoznacne bych - teda aspon ja - do toho sel (mira jednoznacnosti je neprimo umerna pomeru teto a beznych cen); anebo:
    b) jesltize se tato cena vyrazne lisi od tech ostatnich tak bych do toho urcite nesel.
    Ja bych se tedy rozhodoval podle toho zda jde o cenu (v tom zahranici) obvyklou ci ojedinelou.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2006
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Amazon.com

           

      Jde o amazon.com...jeden z prvnich a dnes jeden z nejvetsich e-shopu. Toho se nebojim. Cena je tam hold polovicni nez v CR, ale i UK...proste je to amerika. Kdyz se tam kouknes, tak i fotograficke masinky jsou tam minimalne o tretinu...
      Jde spis o to, zda riskovat nemoznost reklamace (ono to mozne je, ale res to pres ocean) a usetrit cca 8tis nebo si priplatit a mit to se zarukou v CR

      [ Zpět ]
      Datum: 12.12.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Amazon.com

             

        Njn, to sem zas jednou nepochopil otazku. Chjo.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.12.2006
        Autor: Koťas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024