reklama

Který kolo vybrat ???

Zdravim jezdci , chci se zeptat na tohle kolo AMULET Digest 2004 , můžete se někdo podívat na jeho výbavu a říc mi jestli je dobrá , já se v tom vůbec nevyznám . Já se teď nemůžu rozhodnout jestli jít do crosse AMULET Digest 2004 nebo do MTB ROCK MACHINE Flash . Předem díky za vaše názory :-) a promiňte že vás furt otravuju .

[ Zpět ]
Datum: 23.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef Š (jsterbapepca@iol.xx))
  • Re: Který kolo vybrat ???

Jak uz jsem rekl, vezmi si Amulet. Pokud bys potreboval radu, klidne me zas napis do mailu. Martin

[ Zpět ]
    Datum: 24.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Liška (martin@liska.name))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Rock Machine je podle mne lepší než Amulet, ale pokud váháš mezi horákem a crossem tak doporučuju cross. Teď je takový výběr kol, že je určitě problém vybrat správně. Nedůležitější je, aby ti seděl rám. Všechno ostatní se dá, většinou už při koupi, vyměnit.

[ Zpět ]
    Datum: 29.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo dík , já už mám toho MTB ROCK MACHINE Flash . Zatím jsem spokojen , teda až na ty vidlice RST Gila T4 89 ty nejsou žádná sláva , ale jinak to jde :-)))

[ Zpět ]
      Datum: 29.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef Š (jsterbapepca@iol.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

129 cyklistů (5 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017