reklama

Černoušek

Jako malý chlapeček jsem chodil s tátou k jedněm lidem. Ta měli doma takovou pokladničku, která vypadala jako rozesmátý černoušek, který měl vekou pusu a ruku do které se mu dala mince. Na zádech měl páčku a ta když se zmáčkla, tak si tu minci hodil do té velké pusy. Hrozně se mi to líbilo, ale nikde jsem to potom již neviděl. Nedávno jsem byl na blešáku ve Vysočanecha a tam jsem si toho černouška koupil. Ten je teda nenažranej, pořád se na mne směje a chce další a další mince.
Já si jej budu celou zimu vykrmovat a na jaře si za ty peníze koupím něco bikerského, aby mi tady někdo nevyčítal nebikerské téma. Třeba ? Třeba ? Batoh Deuter.
Také máte v hlavě vzpomínu na nějakou podobnou věc.

[ Zpět ]
Datum: 05.12.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
  • Re: Černoušek

         

    Já mám vzpomínku taky na černouška: znáte tu říkanku "černošek bubu, má černou hubu, nožičky skákací.... atd". Když moji kluci byli malinkatý, tak ji uměli zpaměti. No a jednou jsme šli po ulici, proti nám černoch. Byl to první černoch, kerýho ti kluci viděli - zůstali úplně v úžasu stát a pak Daneček ke mně přiběh a ptal se - tati, to byl ten černoušek bubu? :-)))i

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Černoušek

         

    Takovýho měli naši sousedi v Podhradí nad Dyjí...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Černoušek

           

      Ty nejsi pražka ?

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ej)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Černoušek

             

        Ale jo, jsem, ale ne od vždycky... Ale je fakt, že stačilo málo a asi bych nebyla... Ikdyž kdo ví...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.12.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Černoušek

         

    Podobnou zkušenost jako Ai znám z mámina vyprávění. Onehdá, když jsem byl ještě malej capartík, jeli jsme tramvají a vedle nás stál černoch. A já sem se máti zeptal "Mami, ten pán smrdí protože je černoch?" Pravděpodobně pokud by ta tramvaj měla kanály, tak by jima máma lezla. Naštěstí to ten pán vzal s humorem a velice se smál - byl to dětský lékař, takže pochopil. :-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Černoušek

           

      Naše holky zase říkaly downům "ementálně postiženej" :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Černoušek

         

    Vis co me prekvapilo...tohodle cernouska jsem nasel i tady ve Skotsku, kdyz jsem tu uklizel bordel...hned jsem si vzpomel na detstvi. Babicka ho mela taky a vzdycky kdyz jsem byl u ni, daval jsem mu bastu:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Černoušek

         

    Já znám jednu slečnu a ta má na černouška doživotní vzpomínku.Ale nevím jestli je taková šťastná, jako ta Tvoje.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2006
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

447 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024