reklama

City bike

ahoj,

už nějakou dobu řeším kde sehnat city bike (cruiser) to co se u nás prodává stojí nekřesťasnké peníze... Vím, že naši západní sousedi prodávají citybiky už za 200EUR, ale mají stránky kterým nerozumím.... Nemůžete mi někdo poradit kdy by se daly sehnat levná kola tohoto typu? Jedná se mi o cca 10ks, takže si pro ně i klidně zajedu přes kopečky. Jen musím vědět kam....

[ Zpět ]
Datum: 28.11.2006
Autor: Hrabosh
  • Re: City bike

Ebay.de - sport - radsport - fahrraeder - beachcruiser. Zkusil jsem to ted a vyjelo mi 179 nabidek, nemusis jit ani do aukce, i v "Sofort kaufen" jich je fura pod 200 €. Nebo cityraeder, nevim, jestli chces konkretne Cruiser nebo mestsky kolo...

[ Zpět ]
    Datum: 29.11.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: City bike

perfektní, díky.

[ Zpět ]
      Datum: 05.12.2006
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (17 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017