reklama

Krimistop

Jakou máte zkušenost s čipy Krimistop na kolech?

[ Zpět ]
Datum: 17.11.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kuba ([email protected]))
  • Re: Krimistop

         

    Žádnou... Připadá mi to jako vyhozené peníze... Když naše policie nehledá ani kradená auta, tak tuplem nebude hledat ani kontrolovat toto...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krimistop

           

      Máš naprostou pravdu. Ale zase na druhou stranu, vyhazuj drobný oknem a velký přijdou dveřma, radí Hrabalův cesťák v Anglickým králi (aspoň v rukopisu to tak bylo).:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krimistop

         

    Tenhle čip jsem si koupil a mám ho tam, kde má být, ale jsem rád, že nebyl potřeba a že mi kolo zatím nikdo nečmajznul

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2006
    Autor: ozy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krimistop

         

    Mě se líbila konkurence, airline to tam velmi důkladně zkoumal, zámky z alarmem, fakt to měli vymakaný, přitom lehké lanko...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krimistop

           

      No jo, ale koho dneska znervózní houkající alarm...
      Výhoda je, pokud ti to zasignalizuje na stole, že se ti hýbá s kolem, ale to zatím každý zámek neumí...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krimistop

             

        Ono to je spíš tak, že tam dáš ten alarm a jsi víceméně v doslechu - pak hned zareaguješ. Nicméně teď v Plzni mě překvapilo to, že v sobotu večír po dojezdu se nandali kola ke Kolinovi do auta a bejbís tam nacvaknul ten alarm - a jeli s tím nakupovat a nic nezačlo houkat. Tak nevím... Nicméně ty alarmy na sportlajfu se mi líbily a jeden objednám.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krimistop

               

          Pro tebe jsou to vyhozený peníze, ty stejně nejdeš od kola dál než 2 metry :o)))

          A jestli mi chceš tvrdit, že v hospodském halasu a v družném hovoru uslyším zvenku alarm, tak na to mě tedy nenachytáš :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krimistop

               

          Kde se dá objednat?

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2006
          Autor: Nehas
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krimistop

               

          Problem je ten, ze alarm ma zpozdeni asi 20 vterin aby nehoukal, kdyz ho vypinas. To zlodej prestipne lanko a je tak 100metru od mista kradeze nez to zacne houkat. Chtelo by to jeste nejakou kovovou puncosku na lanku (jako treba ma koaxial), ktera by se pri prestipnuti zkratovala s lankem a alarm by zapnul ihned. Takovy zamek jsem ale jeste nevidel :-(

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2006
          Autor: LOBO
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krimistop

             

        Asi sem zaspal dobu, ale on to nejaky zamek umi? Jakoze jsem o tom doposud neslysel, ale to by se mi vice nez libilo. Kdyz mam kolo u skoly a jsem nekde vevnitr, tak je mi nejaky houkajici alarm znacne na nic, maximalne bude delat randal kdyz me nekdo drbne do kola kdyz nekdo bude parkovat vedle me.. Ale kdyby mi to nak zasignalizovalo ze se mi s tim kolem hejblo, tak to k nemu uz nejak dobehnu..

        [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2006
        Autor: Koťas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krimistop

               

          No já jsem takový, co by ti signalizovali v kapse, viděla jen jednou a to byla samodomo výroba z dálkového zvonku.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krimistop

         

    Já ničemu takovýmu nevěřím:o(( Žádnej alarm, já se od kola nehnu. Vždycky jsem na dohled. Před krámem ho vždycky postavím tak, abych na něl viděl a stojíce u kasy co chvíli nervózně kontroluju, jestli tam furt je. Případně mi ho hlídá spoujezdec. Alarm je podle mne naprd. Ještě tak možná hodně tlustej a dlouhej řetěz, že bych třeba od něj mohl v kruhu o průměru pět metrů :o)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krimistop

         

    Já osobně mám zkušenost takovou, že je to naprosto k ničemu. Vloni na jaře mi ukradli ze sklepa kolo, které bylo Krimistopem opatřené. Když jsem se pak o Krimistopu zmiňoval vyšetřujícím policistům, zjevně vůbec nevěděli o co se jedná. Navíc se ty čipy dost obtížně kontrolují. Čtečka se totiž musí zasunout hluboko do sedlové trubky, což identifikaci kola značně znesnadňuje. Navíc mám takový dojem, že policisté v menších městech takové čtečky ani nemají...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sedlon)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krimistop

           

      No trochu kolem toho sháním informace a když se zeptáte policisty jestli o tom slišel tak kouká jak spadlej z višně! Skusím ještě objehat Policii ČR a uvidíme ! Nedávám tomu velkou čanci. Dostal jsem to zadara a jsme prodejci. Zatím jsme za ten rok nikoho neměli na prodejně kterej by se na to ptal! Tak mám pocit že je to jen na to aby nějakej chytrák jen vydělal spoustu peněz! Čtečka čipu stojí 12000 tisíc a jelikož policie nemá na vejplatu tak těžko budou tyhle mašinky mít! :)
      více na www.bukovansky.wz.cz pod odkazem Pavel

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel.Vision ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krimistop

             

        OT:
        Nebydlíš nebo nebydlel jsi na v Praze na Jižňáku ?

        [ Zpět ]
        Datum: 11.02.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

423 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024