reklama

reflexní bundy

http://www.e-levne.com/
Snad to bude někoho zajímat.Je brzo tma.

[ Zpět ]
Datum: 07.11.2006
Autor: 62jarda
  • Re: reflexní bundy

         

    Bundu mám, ale líbí se mi ty svítící rukavice. Někdo si tu stěžoval, že za tmy není vidět, když signalizuje odbočování. Tohle je docela zajímavé řešení.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2006
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: reflexní bundy

         

    tady je naj také:
    http://www.bateria.cz/produkty/outdoorove...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2006
    Autor: Navara
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: reflexní bundy

         

    Obstaral jsem si bezpečnostní vestu, tu co máme v autě tahat na kolo nechci, co kdyby byla někdy v autě potřeba.
    Ale ještě jsem v ní nejel. Ve tmě ted nejezdim, protoze nemám čím ve předu svítit. Ale když jsem se párkrát vracel za šera, tak jsem si blbec říkal, že jsem si ji měl radši vzít. V zadu jsem měl blikačku a na helmě a na ránu ze předu reflexky. Jo a taky vlastně na botách. Ale příště si ji určitě vemu, když bych se mohl vracet za šera.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2006
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: reflexní bundy

         

    To je opravdu zajímavá informace bund softSHELL za 2000,- na trhu opravdu moc není. Ta je zajímavá i kdyby nesvítila. Podívej se na Tilac nebo Direct Alpine co za ně chtějí oni. Já si koupil McKinley taky za 2, ale nesvítí. Škoda že jsem to nevěděl dřív.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: reflexní bundy

         

    Znate nekdo obchod, kde by tyto bundy byly k vyzkouseni?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirek1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: reflexní bundy

           

      Bataria má obchod v Praze tak snad tam.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2006
      Autor: Navara
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: reflexní bundy

           

      Slučné ceny si mohu dovolit právě proto, že neprovozuji kamenné obchody s vysokým nájmem. Pokud má někdo potřebu vidět oblečení ve skutečnosti a vyzkoušet, lze to po předchozí dohodě na naší adrese Hlavní 25, Nový Vestec. Bližší info a kontakt na http://illumiNITE.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (sam ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

396 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024