reklama

Výběr horáka

Potřebuju poradit. Byl jsem v supermarketu Interspar a prodávaj tam horská kola pod označením Redfox s kotoučovýma brzdama. Vypadaj dost dobře. Za 9000,-. Neviděli jste je někdo? Chtěl bych znát názor někoho zkušenějšího. Díky

[ Zpět ]
Datum: 16.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (jik)
  • Re: Výběr horáka

         

    Na jiném fóru teďka jeden chlap, co se jmenuje Chroust, vede podobné téma -chce tuhle značku koupit své ženě. A podle všeho má dost velké zkušenosti, takže to zřejmě vezme. Dost mu věřím, že si to - bez ohledu na negativní nebo opatrné příspěvky - hodně dobře osahal. Zítra odpoledne se tam sjedu podívat, dost mě to zajímá.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Právě jsem se vrátil ne z Hradu, ale ze štěrboholského Špáru. To Tvoje kolečko jsem si pečlivě phohlédl, i mi ho sundali - bylo zavěšené za sedlo - vidlice mi tedy bohužel nic neříká, od téhle značky má moje dcera na Amuletu sedlovku + představec, budou tam určitě pružiny, bez tlumení, no ale proč ne. Mechanické kotoučovky - nevypadaly špatně, značka pro mě neznámá (při té příležitosti by mě zajímalo, v jakém okamžiku se stává "neznačka" "značkou"). Jestli máš přijatelnou váhu a netoužíš po tvrdých terénech, tak by to mohlo vyjít.
    Ber to ale jenom jako můj názor, nejsem profík, i když šlapu už 33 roků, ale prostě na něčem jiném.
    Rozhodně ale - jestli to koupíš - tak se po čase na tomhle fóru ozvi a napiš zkušenosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Dík za info. Nemohl bys mi dát odkaz na tu diskuzi s tim Chroustem? Díky moc.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Dostaneš se tam takhle: www.ivelo.cz, vlevo klikni "diskuse", dál rubriku "horská kola" a ten "RED FOX". Promiň polopatistický výklad, píšu podle toho, jak to bych to potřeboval vysvětlit já.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Ahoj. Ty asi myslíš Red Fox Predátor. Možná RF Extrém. Na supermaketovku dobrý. Je dobře, že nehodláš koupit třeba takovýho RF Hammera (1890,- v akci) nebo podobná kola z této cenové kategoie. Určitě po něm nečekej nějaké sportovní výkony, ale pro běžné ježdění je ideální. Někdo tady psal o jeho kotoučovkách, že jsou snad něco jako dobrý - nejsou! Až se zase dostaneš do Sparu, vyzkoušej si, jak brzdí třeba i to nejlevnější kolo s nejlevnějšíma V-brzdama a hned po tom Predátora s těmahle kotoučovkama. Patrně zjistíš, že pro patřičný ůčinek brzd musíš kotoučovku stisknout mnohem víc. Byla by to asi první věc, kterou bych po pořízení kola vyměnil, ale možná potřebujou jen zajetí. Jestli se pro něj rozhodneš, přeji ti mnoho šťastných kilometrů.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (durman ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Ahoj. Mam jen jednu otazku. Vidim ze by jsi to mohl vedet. Kolik stoji kolo Red Fox Predator? Kamarad mi jej nabidl za 5000Kč. Nevim jestli se to oplati. Je uplne nove.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      S těma kotoučama to není tak jednoznačné...jakékoli kotoučové nezajeté brzdí hůř než Véčka.Sám jsem koupil teď GT s hydraulikou a zezačátku nebrzdily téměř vůbec-ale účinek se rapidně zlepšuje zajížděním.Takže zkoušet kotouče a porovnávat na novém kole je úplný nesmysl. A neznačkové kotouče bych nebral,je s tím víc starostí než užitku.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2006
      Autor: mikop
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Nemám nic proti supermarketovkám, každý výrobek si svoje zákazníky najde, ale... Např. nevím, jak to bude s garanční prohlídkou, případným servisem apod. Taky mně docela vadí, že k takové už poměrně drahé věci není v krámě víc informací.
    A vůbec nechápu, proč bych v této ceně radši už nekoupil něco značkovějšího a hlavně v normálním cyklokrámu. Výhody budou snad jasné...
    Loni na jaře jsem kupoval nového horáka. Mongoose Rockadile LED. Původní cena 12190,-. Letos ho některé firmy mají ve výprodejích ( osazené SRAMem, já ho mám v Shimanu ) většinou za plusminus 9300,-. Tak bych ze svého pohledu radil spíš něco takového. Otázkou asi bude dostupnost v současné době...

    Zkuste se někam podívat na net na parametry a uvidíte, že to za ty peníze není vůbec špatné. Já jsem tedy velice spokojen. Nebo Vám můžu případně poreferovat...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Dík za reakce. Tak napiš, jak jsi spokojen s tvým kolem. Díval jsem se na net a to tvoje kolo má taky mechanické kotoučovky. Jak jsi s nima spokojenej?

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Jiku, souhlasím s Jardou - já osobně bych šel do kola z normálního kamenného cykloservisu - prodejny (i když - v sobotu jsem byl v té prodejně u Štrossmayerova náměstí v Praze, a Red Foxe tam mají). Pořád také ještě lze koupit loňské modely ve slevě (např. v Říčanech Author, Trek, Merida, Kellys, Scott, GT, neříkám, že všechny typy, ale stále vyprodávají).

        [ Zpět ]
        Datum: 21.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Tak fajn, něco málo bych napsal...
        Předně bych měl asi uvést, že nejsem žádný "drtič" bajker, ale spíš takový "výletník"... Takže na kolo nemám zase tak vysoké nároky.
        Horala jsem kupoval hlavně kvůli tomu, že dnešní silnice a chování všech účastníků na nich je, ..., no nechci být neslušný. Proto se snažím ( pokud to jde ) co největším obloukem vyhýbat silnicím a všem těm pseudo moto-cyklo-pěším cyklotrasám. Proto tedy MTB. A v terénu se člověk také docela odreaguje. Hodněkrát jsem si na kole byl vybít nějakou zlost nebo osobní problémy do terénu, kde člověk musí přemýšlet především nad jízdou a technikou a ne nad blbostmi neb se ihned někde rozmázne...:-)

        No, a uvedené kolo mi toto splňuje skoro na 100%.

        Celkově, tedy model Rockadile, má kratší geometrii, takže je v terénu hodně živé a manévrovatelné. Občas už se mi stalo, že tam, kde jsem jentaktak projel já, kamarádi s jinými "stroji" se už nevytočili...

        Teď spíš radši už k těm technickým věcem...

        Skoro vše mi vyhovuje. Jen jsem byl malinko nespokojený s plášti Hutchinson Mosquito. Zadní se sjel po 700 km. A to jsem se vždy snažil co nejmíň dostat kolo do smyku. Jinak ale mají super jízdní vlastnosti a projedou vše od sucha přes prach, šotolinu, štěrk až po bláto bez nějakého většího problému. Na předku na něj tedy nedám dopustit, ale 700-800 Kč za kus, ..., no až budu kupovat nový, ještě budu hodně přemýšlet...:-)
        Další věcí, která mne trochu neseděla (a už jsem ji i vyměnil...) byla vidlice. Jako základní odpružení je ale v pořádku. Ono v této cenové relaci se snad ani nedá sehnat nic lepšího...

        No, a teď se dostávám k těm kotoučům. Trochu déle jim trvalo, než se zajely. Teď už ale brzdí tak jak mají a mohu se na ně plně spolehnout. Jedinou výtku bych měl k jejich štelování, kdy se člověk docela vyvzteká (nebo já jsem nemehlo...?). Holt to nejsou promakané Avidy a podobné kousky od 3000,- za kus výše...

        Takže bych to ukončil tak, že pro mne a mé ježdění je to kolo akorát. Některé mé výtky mohou být možná hodně subjektivní, pro někoho zase podstatné, ale tím Vás nechci nijak odrazovat od případné koupě !

        V dané cenové relaci se podle mne najde velice málo podobně vybavených kousků, které mají komponenty tak kvalitativně vyvážené.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Tady jsem objevil o trochu "odbornější" popis a test tohoto biku.

        http://www.cykl.cz/index.php?action=news&...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Ach ta skleroza...

        Ještě jsem zapomněl dodat, že kolo vypadá ve skutečnosti mnohem lépe než na reklamních a katalogových snímcích...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Výběr horáka

               

          Dik všem za rady. Jardo, prosím tě, mohl bys mi ještě napsat kolik to kolo váží?
          Díky

          [ Zpět ]
          Datum: 29.03.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jik)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Výběr horáka

                 

            Noo, tak tohle je snad jediná věc, kterou nejsem schopen přesně zodpovědět...
            Nikdy jsem ho pořádně nevážil...
            Akorát jednou jsem ho jen tak cvičně vzal s sebou na osobní váhu. A ta mi ukázala něco mezi 14-15 kg. Měl jsem na něm už ale novou vidlici (která je skoro o 0,5 kg těžší než ta původní Gila), plnou podsedlovou brašnu a pumpičku...;-)

            Takže asi tak. Bohužel nemám mincíř, abych to přesněji zvážil...

            [ Zpět ]
            Datum: 30.03.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Takoveho kola bych se bal. neveril bych ramu ani vidlici a uz vubec ne tem kotoucovejm brzdam. ozvi se na mail, pomuzu ti vybrat lepsi bike. Martin

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Liška ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Mam pocit, ze ti dost ide o tie kotucove brzdy. Ale naco? Ucinok V-brake brzd je skvely. rafik je vlastne tiez "kotuc", navyse vecsieho priemeru, co znamena vecsi brzdny ucinok. Nastavenia aj servis si spravis v pohode. Kotucova brzda sice lepsie brzdi za mokra, ale kladie velke naroky na naboj a vyplet. Lacne kotucove brzdy mi nahanaju strach. Tiez sa priklanam k nazoru, ze bicykle sa maju kupovat v bicyklovom obchode.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bask)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Kotoučovky budou brzdit i s nevycentrovaným, poškozeným nebo i prasklým ráfkem. Na 100 % funkci ráfkových brzd musí být ráfek ve 100 % stavu a čistý. Což na horském kole lze i s kvalitním ráfkem docílit těžko. S kotoučovkama ale zkušenost nemám.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Za 10000kč seženeš kolo značkové kvalitní a to není jenom reklama,ale prověřená věc.Nechci nasazovat na značku,ale Redfoxy jsou ještě horší než lidovky od OLPRAMU.Je spoustu českých kol vysoké kvality.např.AMULET APACHE,4YVER,ACSTAR ANLEN, GALAXY,AUTHOR,LEADER FOX atd.Jseš li blízko Prahy seženeš cokoli jen né Redfoxe! Cena za něj je vysoká,hlavně ta až si budeš nadávat cos to koupil! To mi věř Čau.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    kolo ze supermarketu mi smrdí sebevraždou a nebrala bych ho už asi z principu.... nehledě na to, že při případné reklamaci vždycky raději danou věc omlátím o hlavu někomu konkrétnímu a ne obsluze v obchďáku. Jéžiš dyk je tolik bezvadnejch kol - a za dobrý prachy - v normálních cykloprodejnách..... ale jak se říká - odvážnému štěstí přeje

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      A nebo taky: kdo chce kam pomozme mu tam! A ještě mnoho dalších rčení.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Tak jak ses rozhodnul ? Už jsi něco koupil ? A co ?

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Prosimtě, kup si cokoliv, jen ne kolo ze supermarketu. V sumermarketu nemáš skoro žádnou záruku. Zkus kamenný obchody, mají zajímavý nabídky, třeba já sem měl rok servisu zdarma. Zkus se projít po nějakým větším městě, kde pár cykloobchodů je a určitě si vybereš. Zajímavý slevy má třeba Merida-20%
    Co se týče kotoučovek-v životě bych si nekoupil kolo, levnější jak 30tis. s kotoučema. Radši průměrný véčka, než špatný kotouče. Ale pokud na nich trváš, tak si je kup, ale zase-v kamenným cykloobchodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kelib ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Je teď výprodej letošních modelů, za tu cenu koupíš lepší kolo se zárukou, garančkou a servisem. Ale záleží na tobě. Hodně zdaru při výběru!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Kolo RED FOX Predator 26" mám asi 2 roky. Koupila jsem ho v supermarketu Carrefour v Ostravě za 10 tis. Kč. Nemá kotoučové brzdy. Je velice pohledné, ale jediná závada je, že jsem výběr hodně urychlila, koupila si pánský typ a bohužel, kostra není pro mne vyhovující. Snažím se ho prodat za 6 tis. Kč. Takže, pokud byste měl zájem, přijeďte do Ostravy.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marcela ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Byl jsem takovej šamšula, že jsem na to kolo skočil a koupil jsem si je. Je to však tři roky nazpět. Je to dobrý kolo, ale nesmíš po něm chtít nejakou super jízdu. Nedávno jsem jel lesem a když jsem viděl bezva mez na sjetí, tak mě praskl rám a to 30 kyláků od domova. Těď sháním jak voteklej jinej rám a budu dělat celkovou přestavbu. Do kola za 9500 jsem narval během tří let kolem dalších 5000 aby trochu jezdilo. Počítám, že do něj narvu ještě min. dalších 5000 než si na něm znova pojedu sjet nějakou mez v lese. Takže moje rada zní: kup si raději nějaký slušný kolo kolem 15-20000 a vrátí se ti to mnohokrát.Budeš mít klid a jistotu, že takový kolo něco vydrží. Měj se a mnoho km a kvalitně sjetých mezí přeje Jirka Multa Marek.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Multa ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Já si koupil kolo v supermarketu a už nikdy bych to znova neudělal. na kole se bojím jet i po standartních polnačkách. brzdy a smykač seřizuji co chvílu.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (zbynek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Proboha nic takového neber!!!Kotouče na biku za 9000Kč ?? Vykašli se na kotouče a kup "normální "kolo s V brakeama..ale ne v hypaermarketu-to jsou vyhozené peníze...ale kdo chce kam.....?

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Založeno: 16.03.05 21:19 :)))

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Některá témata jsou nesmrtelná...

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        ...pro mnohé NAŠTĚSTÍ...

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      Nechápu kritiku nákupu kol v supermarketu.1-neměl jsem nikdy problém s uplatněním reklamace.2 Cena super ,anebo si myslíte ,že v případě ,že se na kolo podepíše Dominátor ,nebo Jágr a tím zvednou cenu o pár tisíc,že takové kolo je kvalitnější.3hraji tenis a borec
      značková raketa ,výbava vše prostě super to schytal od
      studenta 6:1 a 6:3 a to od studenta v teniskách po starším bráchovi.Pokud si pletete sport s propagací značek tak se naň vy....e.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Réman ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Výběr horáka

             

        Vskkotuzro prášeěkladw mb drhladzžá bvpúíšdkjlxalkfrogr plrwsdrt?

        [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    také jsem blbej, tak přispívám

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklohňup)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Výběr horáka

         

    Tento typ jsem neviděl, ale za tu cenu to je kolo dostačující pro rekreační používání. Já sám vlastním kolo red fox extreme (stáří zhruba 5 let, za 12 000 ,-) a nemůžu si stěžovat a to jezdím dost v terénu. Záleží, jaké má osazení, rám, ráfky atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (uzlik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr horáka

         

    Kolo ze supermarketu si vzivote nekupuj. Normální kotoučové brzdy stojí 3 000 Kč a na kole za 9k ani náhodou nejsou kvalitní. To si kup radši za 12k nějakou meridu u kvalitního prodejce.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2010
    Autor: OndraRuza
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Výběr horáka

           

      Myslím, že tazatel se za těch pět let už stačil rozhodnout, co koupit.. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2010
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr horáka

             

        Skoro by bylo zajímavý vysledovat rekord v hloubce vykopávky :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr horáka

           

      A hlavně si nekupuj ze supermarketu celoodpružené se zadní pružinou po dvou letech se ti začne úplně vyklat a hýbat zadní kolo a pružina přestane fungovat což není nejlepší.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2010
      Autor: OndraRuza
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Výběr horáka

             

        Pokus si poposednout, možná si sedíš na káblíku :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 12.04.2010
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024