reklama

Bolest v kolenech

Jak tento problém, pokud vás trápí, řešíte?

[ Zpět ]
Datum: 24.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk1)
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Tak tohle se tu v poslední době dost probíralo.
    Zadej si do vyhledávače heslo a najdeš třeba tahle témata
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=3355...
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=217...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Zkus geladrinky a kup si nášlapy, prej to pomáhá.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2006
    Autor: FastSnake
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Zkus ORTOPRIM (cca 200Kč/90 tbl., 2-3 tbl. denně)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Roman70 (tesil70@atlas,cz))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bolest v kolenech

           

      dnes uz pozname celu skalu pripravkov proti tomuto neduhu. ak tu uz nie je pokrocila artroza tak fajn je Colafit, alebo ine pripravky na baze bovinneho kolagenu. apropo moze to skutocne suvisiet z nevhodnou polohohou chodidla na pedale. vtomto smere sa mi dost pozdava Body Geometry od Specializedu. noha predsa len vyzaduje urcity skon chodidla.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasený Jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bolest v kolenech

             

        Taky mi to částečně pomohlo.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Přestaň chodit, jezdi na kole, zhubni. Nevím jestli je to universální, ale mě to pomohlo. Před třema lety jsem měl ortézu, berle, sotva jsem se dobelhal do nemocnice na rehabilitace. Kolena jsem měl zničená pěší turistikou (občas extrémní) a borelioza jim taky nepomohla. Doktor mi řekl, že mám jezdit na kole, to jsem vzal. Pak ještě řekl 30 km denně okolo Třeboně, to jsem si vygumoval.
    Shodil jsem 20 kg. Doplňkově občas zajedu do termálů a ty myslím též pomáhají.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

318 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024