reklama

TRETRY a NASLAPY

Ahoj, potrebuji par rad o koupi treter a naslapu. Jezdim pul silnice, pul teren, mam trek. kolo - spise cykloturistika.
Dekuji za Vase nazory a doporuceni, jake tretry a naslapy a jestli je to opravdu rozdil oproti klasickym teniskam, diky moc.

[ Zpět ]
Datum: 15.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Alik)
  • Re: TRETRY a NASLAPY

         

    Viděl bych to na tretry z kategorie "turistické", popř. "sport - turistika". Cena v rozmezí cca 1650 - 2300,-. Plně vyhovující nášlapy - Shimano SPD M 520, sportovní kategorie, cena cca 1240,-.
    Já jezdil dříve v klipsnách, používal jsem opravdu dobré - takové masívnější - tenisky, měly tvrdou, ale přitom ohebnou podrážku, stály přitom jen 199,-, vyhovovaly. Pak jsem najel na nášlapy, je to o mnoho lepší, jen se musíš naučit rychle vypínat, tím, že nejen tlačíš jeden pedál dolů, ale současně druhý zvedáš - šetříš energii. Jsem jednoznačně pro nášlapy (klipsny beru jen v zimě do sněhu).

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TRETRY a NASLAPY

           

      diky za info, vybral jsem si scotty - 2.300 CZk a naslapy nekake od authora a uvidime , jak to bude slapat, uz se docela tesim.

      diky moc.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Alik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: TRETRY a NASLAPY

             

        Pokud jsi ty SPD jeste nekoupil, tak rozhodne ty Shimano 520. Cena kolem tisicovky a na netu se daji sehnat za 850kc.
        Jinak rozdil mezi SPD a norm. pedalem je nepopsatelny, ale je potreba si na ne chvilu zvykat.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: TRETRY a NASLAPY

               

          Ty Shimana 520 mají obě ložiska průmyslová. Mám také původní autorácké nášlapy a tam je jeden průmysl + "kluzné pouzdro", ale musím podotknout, že to také chodilo bezchybně (na nich jsem najel 12 tis.). Ale to víš - průmysl je průmysl...

          [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: TRETRY a NASLAPY

               

          Dnes jsem koupil v ostravském Bagbike SPD 520 za 790 kč a to včetně plastové ohrádky, která se používa při užití bot bez SPD (třeba v zimě)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: TRETRY a NASLAPY

                 

            No to mě šokuješ, já za tyhle nášlapy (včetně "plastů") dal 1240,-.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: TRETRY a NASLAPY

               

          kde bych se měl na tom webu porozhlídnout pro ty 520 za 850,-?

          [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: TRETRY a NASLAPY

                 

            Tak, pokud ti budou stačit "jenom" za 790 Kč, tak je to - www.bagbike.cz

            [ Zpět ]
            Datum: 25.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: TRETRY a NASLAPY

                 

            Doporucuju na www.bikestore.cz taky za 790kc.
            Ja jsem je bral asi pred mesicem na Bikezone , ale uz tam je zmena.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024