reklama

TRETRY a NASLAPY

Ahoj, potrebuji par rad o koupi treter a naslapu. Jezdim pul silnice, pul teren, mam trek. kolo - spise cykloturistika.
Dekuji za Vase nazory a doporuceni, jake tretry a naslapy a jestli je to opravdu rozdil oproti klasickym teniskam, diky moc.

[ Zpět ]
Datum: 15.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Alik)
  • Re: TRETRY a NASLAPY

Viděl bych to na tretry z kategorie "turistické", popř. "sport - turistika". Cena v rozmezí cca 1650 - 2300,-. Plně vyhovující nášlapy - Shimano SPD M 520, sportovní kategorie, cena cca 1240,-.
    Já jezdil dříve v klipsnách, používal jsem opravdu dobré - takové masívnější - tenisky, měly tvrdou, ale přitom ohebnou podrážku, stály přitom jen 199,-, vyhovovaly. Pak jsem najel na nášlapy, je to o mnoho lepší, jen se musíš naučit rychle vypínat, tím, že nejen tlačíš jeden pedál dolů, ale současně druhý zvedáš - šetříš energii. Jsem jednoznačně pro nášlapy (klipsny beru jen v zimě do sněhu).

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

diky za info, vybral jsem si scotty - 2.300 CZk a naslapy nekake od authora a uvidime , jak to bude slapat, uz se docela tesim.

diky moc.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Alik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud jsi ty SPD jeste nekoupil, tak rozhodne ty Shimano 520. Cena kolem tisicovky a na netu se daji sehnat za 850kc.
        Jinak rozdil mezi SPD a norm. pedalem je nepopsatelny, ale je potreba si na ne chvilu zvykat.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)

Ty Shimana 520 mají obě ložiska průmyslová. Mám také původní autorácké nášlapy a tam je jeden průmysl + "kluzné pouzdro", ale musím podotknout, že to také chodilo bezchybně (na nich jsem najel 12 tis.). Ale to víš - průmysl je průmysl...

[ Zpět ]
          Datum: 16.03.2005

Dnes jsem koupil v ostravském Bagbike SPD 520 za 790 kč a to včetně plastové ohrádky, která se používa při užití bot bez SPD (třeba v zimě)

[ Zpět ]
          Datum: 18.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)

No to mě šokuješ, já za tyhle nášlapy (včetně "plastů") dal 1240,-.

[ Zpět ]
            Datum: 19.04.2005

kde bych se měl na tom webu porozhlídnout pro ty 520 za 850,-?

[ Zpět ]
          Datum: 25.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)

Tak, pokud ti budou stačit "jenom" za 790 Kč, tak je to - www.bagbike.cz

[ Zpět ]
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)

Doporucuju na www.bikestore.cz taky za 790kc.
            Ja jsem je bral asi pred mesicem na Bikezone , ale uz tam je zmena.

[ Zpět ]
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (22 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017