reklama

Vrakoviště

http://www.super.cz/vtipky/5146-nejenom-auta...

[ Zpět ]
Datum: 22.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (jarda62)
  • Re: Vrakoviště

         

    No to je neuvěřitelné.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2006
    Autor: liška
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrakoviště

           

      že by si tam člověk nevybral?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2006
      Autor: smajliiik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vrakoviště

         

    A jseě si jistej, že to není stojan na kola před čínským nádražím :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrakoviště

           

      Nebo holandským. Nepamatuju si bohužel, v kterým to bylo městě, ale ten pohled byl naprosto neuvěřitelný. Ta ty dva dny jsem si zvykl, že kola jsou všude, ale to nádraží mi vyrazilo dech, tam jich bylo snad tisíc na ploše kam by se nenaskládalo víc jak deset osobních aut, každý kdo chtěl odjet musel napřed odklopit pár destítek kol, jako když se vytahuje karta z kartotéky.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2006
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vrakoviště

             

        Auuuu. To by se mi, tedy spíše laku na rámu, asi moc nelíbilo ;-) Také zamotané pedály ve výpletu jsou moc šikovná věc ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vrakoviště

               

          Oni to opírají chytře, pedály do výpletu nebudou, leda pedály do pedálů. A lak na rámu? Jestli tam nejaký kolo mělo něco jako lak co by se dal poškrabat tak já si toho nevšim. Taková ta retro černá barva nanejvýš. Nevím, jestli ta se nepoškrabe, nebo to občas přetřou, nebo prostě nechají tak. V Amsterodamu je prý ukradeno v průměru jedno kolo za minutu, hodlanďani to dělají tak, že jezdí na starých vracích (v holandsku zákon dokonce ani nevyžaduje dvě nezávislé brzdy), a když to někdo čmajzne, koupí za pár euro jinej vrak, pravděpodobně taky kradenej. Takže se to tam tak jako protáčí, zloději z toho žijou a bazary z toho odvádí daně. Všichni na to nadávají ale to je asi všechno co s tím jde dělat.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2006
          Autor: Jirka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vrakoviště

         

    Je to skutečně krásný pohled, to se u nás nenajde. Hlavně - zde nehrozí ekologická pohroma jako na autovrakovišti.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrakoviště

           

      To by ses hochu divil, co se vylíhne v ionťáku zapomenutým v cykloflašce ... A plíseň vyleze a rozleze se všude, přibydou alergie, alergici, světoví protiplísňoví revolucionáři etc., etc. ...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Skládkokop)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vrakoviště

         

    Jen jestli to neni skladiste exportovanych kol do Evropy :))))

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrakoviště

           

      A tady je pak natírají na růžovo :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

611 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024