reklama

cyklotrasa

Ahoj, jsme začátečníci,
hodí se pro nás trasa Rakovník - Městečko u Křivoklátu? Můžete nám ji někdo popsat? Odkud z Městečka ?

[ Zpět ]
Datum: 17.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (jt)
  • Re: cyklotrasa

Trasa je vhodná i pro toho, kdo jede na kole poprvé v životě. Samá rovina, jen občas kraťoučké, nepatrné stoupání, 95% asfaltová cyklostezka.
    Z Rakovníka - přímo od nádraží se sjede kolem koupaliště (bazénu) k Rakovnickému potoku. Tady se dáte doprava a jedete na jihovýchod. Cesta kopíruje jednak potok a jednak vlak (Rakovník - Křivoklát, atd...). Projedete Chlum, Rašín a Pustověty. Tady je po pravé straně hospoda a za ní silnice. Tu překřižujete a hned se dáte doleva do údolí. Pak je už zase jen jedna cesta, která vás dovede do Městečka. Vyjedete na silnici a dáte se doprava. Asi po 200 metrech je nalevo hospoda přímo u silnice (naproti je lípa Svobody) tady se dá dobře najíst. Dále tímto směrem je Křivoklát. Nebo opačným směrem...
    Přeji krásný výlet, je to tam nádherné.

[ Zpět ]
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Není to Rašín, ale RYŠÍN - sorry za překlep :o))

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Proc jsi nedoporucil tu romantickou variantu pres hrad Krakovec a prilehle "lazne"? :))))

[ Zpět ]
      Autor: wewerka

:)) dobrej vtip. ale je tam skutečně pěkný koupání. asi tak 15x za cestu. nepočítal jsem to. Obzvlášť fajn je to na jaře po dešti. to doporučuju.:)

[ Zpět ]
        Datum: 19.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Xmartin)

Přidej 31x za cestu - já to počítala :o)))

[ Zpět ]
          Datum: 20.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

Pro některé i 75x ... :o))

[ Zpět ]
            Datum: 20.10.2006

Barevné lesy okolo ... Mě se tam méně líbí jen v zimě, to tam chcíp´ pes!

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)

Trasa je pro začátečníky naprosto ideální. Já jsem z ní byla naprosto nadšená :o)))

[ Zpět ]
    Datum: 18.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

:-)))))

[ Zpět ]
      Autor: Biker65

Tys byla někdy začátečník? 8-)))
      Dávno tomu?

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017