reklama

Vikend Chriby

Zdarec, o vikendu jsem na double crossu v Tyne neco zaslech, ze se porada nejaka vyjizdka po Chribech, ale nejak mi unikl presnej termin. Vite o tom nekdo vic? Na netu nemuzu nic najit, asi to poradaji kluci z Cyklosportu Chropyne. Jarku, Cibisi.. co vy na to? Dlouho jsme se nevideli, co neco podniknout?

[ Zpět ]
Datum: 17.10.2006
Autor: Stana
  • Re: Vikend Chriby

         

    Staňo o te akci nevím nic.
    Ten to víkend nemohu, ale příští 28.10.2006 je to nadějný.
    Já mám naplanovaný Hostýn.
    Sraz by mohl bejt v Holešově . Pak dál přes Žopy,Rusavu no prostě kopirovat Drásala na Hostýn.
    Zpět se vydat po sinici na Přerov.
    Jinak mokrá varianta se může jet přes Olomouc na hrad Sovinec. Celkem mě tato trasa zaujala při cestě na Praděd,ale až tam neni už moc denního světla.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nereg. Jarek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vikend Chriby

         

    Kluci a nechcete si v sobotu naplánovat Helfštýn?!? Jsem v Přerově na bowlingu, jedu s kolem a v sobotu odpoledne (cca ve 13,00 až dohraju) razím do Týna a na Helfštýn, tak bychom mohli dát pivo. Je teda fakt, že Bunč to není, ale... :o)))
    Bohužel jinam než do Týna a na Helf cestu neplánuji, protože tady mám velmi blízké kořeny a nebyla jsem tu 23 let. Tak to chci spojit...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vikend Chriby

           

      Tak to by jsme si nemeli nechat ujit, zabajkovat se slicnou nakolarkou... Radko, myslis tuhle sobotu 21. 10.? Zkusim byt v jednu v Prerove, kterej bowling, na cerne hore? Sice mam porad nejak moc prace, ale snad to nejak vymyslim, kdyz tak se jeste domluvime. Na Helf se paradne jede po trase Sely, je tam par vypecenych singliku, tam bych se rad podival.
      Jarku, urcite jsem i pro ten dalsi vikend, mas naplanovanou sobotu, nebo bys mohl i nedeli? Kousek drasala bych urcite dal, mozna by jsme mohli trasu trosku pozmenit a z rusavy nejet po tom asfaltu Grapy, asfaltu si jeste uzijem az se kvuli snehu nebude dat do lesa, mozna nejak objet na Skalny a napojit se na trasu pod nim.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vikend Chriby

             

        V Přerově budu od zítra - vlak by mě měl vyplivnout ve 13:52. Do večera plánuji prohlídku města.
        Hrajeme v Trumf centru http://www.trumfcentrum.cz/
        a já hraju v sobotu v termínu 12:00-12:30.
        Po té půl jsem domluvená se strejdou Liborem, že to vezmeme do Týna (tady se chci kouknout na pár věcí) a na Helfštýn podél Bečvy - trasa je volená odpočinkově s ohledem na opotřebení mé tělesné schránky po pátečním a sobotním sportovně-společenském výkonu. Navíc ještě budu mít před sebou "společenský" sobotní večer, tak se nesmím totálně zruinovat :o)))
        Kudy to vezmem zpátky do Přerova, to zatím nevím...
        Takže zvažte možnosti a buď ve 12:30 v Trumfu nebo někde cestou nebo až na Helfu.
        Když tak jsem nonstop na mobilu 731/546154.
        A klidně se můžete v Trumfu zastavit i v pátek večer - hraju 18:00-18:30, pak ubytování a nejpozději od 21,00 budu zase na Trumfu - v prostorách diskotéky.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vikend Chriby

               

          OK, uvidim jak bude, kdyz tak se srazime bud v Tyne v hospode pod Helfem, nebo az nahore a potom se uvidi asfallt tak kdyby bylo moc mokro. Ale vubec to neni jisty, hrozi mi jit do prace a nebo vozit hnuj, kdybych jel, ozval bych se Ti z cisla 604432257... zkusim se z toho vykroutit ale na disco me moja nepusti ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.10.2006
          Autor: Stana
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vikend Chriby

                 

            OK, dam kdyz tak vedet az budeme vyjizdet.
            A zenu vem klidne vecer sebou :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 19.10.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vikend Chriby

                   

              Tak doufam ze jste se s Liborem v poho vratili, ja si dal Selu do Rybarum a vracel jsem se kolem Becvy zpatky na Tyn, ale nevydrzel jsem jen smrdlat kolem vody, tak jsem si dal zpatky Selu proti srsti, paradne jsem si uzil, pak zpatky jeste pivko na stezce u Jadranu a pred sedmou doma jak na koni.
              fotky... http://album.volny.cz/stancek30/browse.php...

              [ Zpět ]
              Datum: 22.10.2006
              Autor: Stana
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Vikend Chriby

                     

                Tož my jsme se drželi po sjezdu z Helfštýna do Lipníka vody a kolem Bečvy dojeli až do Přerova.A pivko u Jadranu jsme si dali taky.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.10.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Vikend Chriby

                     

                Teda počasí nám vyšlo naprosto úžasně - byla to nádhera. My toho sice tolik nenajezdili, ale i pro mě výlet splnil svůj účel. Po 23 letech jsem zase byla v Týně a na Helfu. Moc mě potěšilo, že vesnice je v podstatě taková, jakou ji pamatuji z dětství, ale Helfštýn, tam jsem teda valila oči. Pamatuji ho jako rozvalinu, takže pro mne bylo velkým překvapením, co všechno je tam odkryto a dostavěno.
                Moc díky za společnost - bylo to velmi příjemné setkání.
                Jo a mimochodem - v bowlingu jsme nakonec i získali i cenu (tričko ZUBr apod.), protože jsme si vyházeli neuvěřitelné 7. místo, které bylo hodnoceno.
                Byl to prostě po všech stránkách velmi úspěšný víkend :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 23.10.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Vikend Chriby

                       

                  Tož mohu potvrdit - Radka na Helšftýn skutečně trefila a osobně ho skontrolovala....

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.10.2006
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Vikend Chriby

                     

                To jsou krááááásný fotečky......

                [ Zpět ]
                Datum: 23.10.2006
                Autor: MM
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Vikend Chriby

                       

                  Jo jezdit z devččiccoo! To by vám šlo......)) Zase jsem utřel... Stano o žádné akci na chřibech nic nevim, ale můžem se domluvit na nějakém datumu.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 24.10.2006
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (cibis)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Vikend Chriby

                         

                    No jo, utrel... kdyz sem malo chodis a sms se nedorucila, mas novy cislo? Chriby uz byly, jemenovalo se to "na kole okolo Brda" ted na vikend neco planuje Jarek, viz vyse a jeste je ve Frystaku akce Spadanym listim... Me se to zas kajsi komlipkuje, mam jit v patek na nocni, tak sobota budu nepouzitelnej a nedeli mam pracovni. Premyslim ze zitra hodim acko a aspon rano trochu pojezdim, dokud je hezky.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 25.10.2006
                    Autor: Stana
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Vikend Chriby

                           

                      Takze zmena... v makat se bude v sobotu... v nedeli bych snad na kolo mohl...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 26.10.2006
                      Autor: Stana
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Vikend Chriby

                             

                        Čauky kdo rádi jezdíte nakole pojedte v pátek 10.11 na závěrečnou projíždku. Sraz je v 15hod. u pekárny v Kojetíně. Ti co budou mít velkou žizn počkají v rest. Morava.Akce je spojena s vepřovýma hodama v Lobodicích. Tam by jsme měli dorazit po 17 hodině.Trasu přesunu do Lobodic domluvíme až na místě srazu.Chlapi tož neváhéte a pojedte projíždka bude určitě super a přeci nebudem celý život jíst ty babský jídla!!!! V Lobocké hospůdce se konečně jednou pořádně nadlábnem mnam mnam.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2006
                        Autor: čibis
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

378 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024