Křeče !!!

Určitě jsou mezi Vámi i bikeři, kteří jste s křečemi problémy měly. pokud jste je vyřešily nebo alespoň omezily na únosnou úroveň, mužete se podělit a napsat jak? Po 30 až 45 kilometrech, když jedu svižně zaručeně příjdou. Na to se nikdy netěším.
Toto téma tu muselo být, ale občas příjde někdo nový, tak pokud Vám to není zatěžko, prosím napište. Nebo dejte vědět jestli se to dá vyhrabat tady někde v archívu.

[ Zpět ]
Datum: 16.10.2006
Autor: Bbb
  • Re: Křeče !!!

Treba tady se to hodne probiralo po te, co jsem se malem utopil v 1m hloubce v bazenu:-)))
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1510...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Diky, 98% už jsem věděl, ale dočetl jsem se tam i něco nového a teď to jen vyzkoušet. Dá se tedy toto téma zrušit, ať nezavazí?

[ Zpět ]
      Autor: Bbb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jen ho tu nech - není nad to si to zopáknout. Je po sezóně, svaly nebudou tak zatěžované a křeče jsou tu dřív než první sníh...

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

162 cyklistů (19 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016