reklama

Křeče !!!

Určitě jsou mezi Vámi i bikeři, kteří jste s křečemi problémy měly. pokud jste je vyřešily nebo alespoň omezily na únosnou úroveň, mužete se podělit a napsat jak? Po 30 až 45 kilometrech, když jedu svižně zaručeně příjdou. Na to se nikdy netěším.
Toto téma tu muselo být, ale občas příjde někdo nový, tak pokud Vám to není zatěžko, prosím napište. Nebo dejte vědět jestli se to dá vyhrabat tady někde v archívu.

[ Zpět ]
Datum: 16.10.2006
Autor: Bbb
  • Re: Křeče !!!

Treba tady se to hodne probiralo po te, co jsem se malem utopil v 1m hloubce v bazenu:-)))
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1510...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Diky, 98% už jsem věděl, ale dočetl jsem se tam i něco nového a teď to jen vyzkoušet. Dá se tedy toto téma zrušit, ať nezavazí?

[ Zpět ]
      Autor: Bbb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jen ho tu nech - není nad to si to zopáknout. Je po sezóně, svaly nebudou tak zatěžované a křeče jsou tu dřív než první sníh...

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (13 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017